Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Uvítací tón je mocná „zbraň“. Naštvaného volajícího během vyzvánění naladí do klidu pohodovou melodií a kolegovi z práce můžete pomocí tónu taktně oznámit, že už je po pracovní době, tak ať to zkusí zítra v nějakou rozumnější hodinu. Všechno tohle a ještě mnohem víc se dá nastavit v aplikaci Uvítací tóny.
Nová verze aplikace přináší nejen hezčí design, ale hlavně nové funkce. Nejenže vypadá lépe, je přehlednější, ale co je nejdůležitější, uživateli nabízí mnohem víc možností nastavení a dokonce i výrobu vlastních uvítacích hlášek. Přímo v aplikaci si můžete nahrát vlastní hlášku a prohnat ji některým ze zábavných filtrů. Rozesmějte volající třeba hláškou namluvenou hláskem, jako kdybyste jste se nadýchali hélia z balónku!
Aplikaci si ale můžete stáhnout zdarma a nezávazně se podívat, jaké tóny nabízí. U každého tónu je k dispozici nejen náhled alba, ze kterého pochází, a nechybí samozřejmě ani zvuková ukázka. Uvítací tón můžete nastavit každému volajícímu jiný, anebo vybrat jeden pro vámi zvolenou skupinu volajících.
Pro nové uživatele máme službu Uvítací tóny na jeden měsíc zdarma. A první tón je taky gratis!

Tak prima hudební zážitky :-)
Welcoming tone is a powerful "weapon". Angry caller ringing tunes to calm cool tunes and a colleague from work, you can use the tone tactfully announce that it is after hours, so let's try tomorrow in a more reasonable hour. All this and more can be set in Caller Tunes.
The new version brings not only a nicer design, but also new features. It not only looks better, it is easier, but most importantly, offers users more setup options and even making her own welcome messages. Directly in the application, you can record your own message and chase her some of the fun filters. Laugh callers must shouts spoken voice, as if you breathe helium from a balloon!
Application, you can download for free and without obligation to see what notes offering. For each tone it features a preview of the album from which it comes, and there is certainly no sound sample. Welcoming tone You can set each other caller, or choose one for you selected caller group.
For new users, we Caller Tunes service free for one month. A first tone is also free!

So classy musical experiences :-)
Read more
3.3
560 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Upravili jsme nastavení upozornění a provedli změny v souladu s GDPR.
Read more

Additional Information

Updated
May 25, 2018
Size
3.5M
Installs
50,000+
Current Version
3.26
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
T-Mobile Czech Republic, a.s.
Developer
Tomíčkova 2144/1, 149 00 Praha 4
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.