Klub nového lesa

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Staňte se členem Klubu nového lesa a mějte přehled o všech akcích, které pořádáme po celé České republice, získejte výhody od našich partnerů nebo si přečtěte co je nového „v lese“. Po přihlášení do aplikace se automaticky dostanete do kategorie Novinky. Zde si můžete přečíst aktuální informace z oboru lesnictví a společnosti Lesy České republiky, s. p.

Ve spodní liště si dále můžete vybrat kategorii Akce. Zde pro vás máme výčet všech akcí, které pořádáme a na které se můžete vydat třeba na výlet. Pro snadné vyhledávání využijte horní lištu a vyberte si konkrétní region. V informacích jednotlivých akcí se můžete jednoduše podívat na mapu, kde se přímo akce nachází.

V kategorii Odměny pro vás máme přichystané slevy, dárky, bonusy, které jsme vytvořili ve spolupráci s našimi partnery např. Běhej lesy, Kolo pro život, Autoklub ČR.
Become a member of the New Forest Club and keep track of all the events we organize throughout the Czech Republic, get benefits from our partners or read what's new in the forest. When you sign in to the app, you'll automatically be taken to the News category. Here you can read current information on forestry and the company Lesy České republiky, p.
 
You can also select the Actions category in the bottom bar. Here is a list of all the events we organize and for which you can go for a trip. For easy searching use the top bar and select a specific region. In the information of each event you can simply look at the map, where the event is located.
 
In the Rewards category we have prepared for you discounts, gifts, bonuses, which we created in cooperation with our partners eg Run forests, Bike for life, Autoklub ČR.
Read more
Collapse
4.4
27 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
August 30, 2021
Size
31M
Installs
5,000+
Current Version
1.49
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Správce LČR
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.