Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace Yello Active Vám přináší výběr míst pro aktivní trávení volného času, ať už s rodinou, s přáteli, nebo sami. Stáhnout si ji můžete zdarma. Kromě tipů a informací Vám dá i možnost sbírat body, díky kterým dostanete slevu na energie od Yello Energy.

Naše země je plná krásných míst jako stvořených pro rodinné výlety. Možností, jak strávit víkend se svými nejbližšími, je zkrátka spousta. Jde jen o to vybrat tu pravou - vždyť v každém týdnu máte jen dva volné víkendové dny.

Yello Active Vám bude při rozhodování, kam vyrazit, tím nejlepším pomocníkem. Přináší totiž do Vašeho chytrého telefonu nepřeberně tipů pro aktivní trávení volného času. Nejprve Vám doporučí místo ve Vašem okolí, které stojí za návštěvu, a poté Vás na něj díky navigaci i zavede.

Tím však výhody nekončí. Pokud v cíli cesty provedete jednoduchý check-in neboli záznam „byl jsem tu“, aplikace Vám na konto připíše body, které se na zákaznickém portálu Moje Yello promění ve slevu na ročním vyúčtování.

Přejeme příjemné a pohodlné cestování za novými zážitky a krásami naší země.
Applications Yello Active brings you a selection of places for active leisure time, whether with family, friends, or yourself. You can download it for free. In addition to tips and information will give you the opportunity to collect points which you get a discount on energy from Yello Energy.

Our country is full of beautiful places that are just right for family trips. Way to spend the weekend with their loved ones is simply a lot. It's just choose the right one - after all, every week you have only two free weekends.
 
Yello Active will be deciding where to go, the best helper. It brings to your smartphone inexhaustible tips for active leisure. First you recommend a place in your area that are worth a visit, and then you navigate through it and leads.

However, this advantage does not stop there. If your destination perform a simple check-in or record "I was there", the application will be credited to the account of the points that the customer portal My Yello transformed into a discount on the annual accounts.

We wish you a pleasant and comfortable travel for new experiences and the beauty of our country.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Oprava chyb, optimalizace aplikace.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 11, 2020
Size
3.4M
Installs
1,000+
Current Version
1.1.8
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Pražská energetika, a.s.
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.