Zbrojní průkaz od ZbraneKvalitne.cz

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Chcete si pořídit zbrojní průkaz? Ať už Vás láká sportovní střelba či lov nebo chcete zbraň pro osobní ochranu, musíte projít mimo jiné zkouškou odborné způsobilosti, jejíž součástí je také písemný test z teorie. A právě na tento test Vás naše aplikace připraví! Snadno a přehledně.


Je tato aplikace aktuální


Ano, snažíme se vždy o plnou aktuálnost. Poslední změny souboru testových otázek proběhly 1. srpna 2017.
Tato verze obsahuje soubor aktuálních testových otázek, který je účinný od 1. srpna 2017.

Portál www.zbranekvalitne.cz již více než deset let připravuje budoucí i stávající střelce ke zkoušce pro získání (či rozšíření skupin) zbrojního průkazu – a jak se můžete přesvědčit, velmi úspěšně!
Co o nás napsali lidé, kterým jsme pomohli s přípravou ke zkoušce? http://goo.gl/dVRTM7

Co vám tato aplikace nabízí


• Přehledný výpis testových otázek se zvýrazněnou správnou odpovědí.
• Účinný systém tréninku testových otázek, který Vás formou náhodného výběru otázek a zaznamenání vašich odpovědí postupně naučí celý soubor. Pokud některou otázku zodpovíte špatně, můžete se jedním dotekem podívat na příslušné místo v zákoně – to velmi pomáhá při studiu! Snadno si rovněž můžete vybrat, ze které části otázek chcete být testováni (dle zákona, vyhlášky atp.).
• Myslíte si, že už máte naučeno a jste připraveni ke zkoušce? Zkuste si test nanečisto! Aplikace Vám připraví test ze 30 otázek tak, jak by mohl vypadat u reálné zkoušky na zbrojní průkaz.
• Držitel zbrojního průkazu musí dodržovat mnoho pravidel a povinností a není vždy jednoduché si je pamatovat. S naší aplikací ale můžete mít vždy při ruce všechny zákony, vyhlášky a nařízení, které se střelců v České republice týkají. Snadno můžete přejít přímo na určitý paragraf nebo použít fulltextové vyhledávání.

Mimochodem, zbrojnímu průkazu se neříká zbrojní pas, jak si mnozí myslí a jak často slyšíme v médiích.

———

Pokud se Vám naše aplikace líbí, prosíme Vás o pozitivní hodnocení na Google Play!
Pokud Vám v naší aplikaci naopak něco schází či najdete chybu, pošlete nám namísto negativního hodnocení raději email a my se pokusíme vše co nejdříve vyřešit k vaší spokojenosti! Nezapomeňte připojit informaci o Vašem mobilním zařízení a verzi Android operačního systému.
Want to buy Licensed ? Whether you are attracted by sport shooting or hunting or if you want a gun for personal protection, you have to go through among other proficiency tests, which also includes a written test of theory. And this test to prepare our application! Easily and clearly.


Is the current application
Yes, we try to always fully up to date. Recent changes to the file test questions were held August 1, 2017.
This release contains a set of actual test questions, which is effective from 1 August 2017.

Portal www.zbranekvalitne.cz for more than ten years, future and existing shooters to test for obtaining (or extension groups) gun license - and as you can see, very successfully!
  What about us by people who have helped with the preparation for the exam? http://goo.gl/dVRTM7

What do you like this app offers
• Large list of test questions is the correct answer highlighted.
• An effective system practice test questions , which will take you through a random selection of questions and record your answers, gradually learns the entire file. If you answer one question wrong, you can touch one look at the place in the law - it is very helpful when studying! Easily you can also choose which parts of the questions you want to be tested (according to the law, regulations, etc.).
• Do you think that you have learned and you are ready for the test? Try mock test ! Applications will prepare a test of 30 questions as it might look at the real test for a gun license.
• firearms license holder must comply with many rules and obligations and it is not always easy to remember. With our applications, but you can always have on hand all the laws, decrees and regulations that shooters in the Czech Republic concern. You can easily go directly to a specific section or use the full text search.

Incidentally, the arms license is not called Firearms Pass , as many think, and how we often hear in the media.

---

If you like our app, we ask you a positive rating on Google Play!
If you get in our application contrary, something is missing or you find a bug, please send us instead of a negative assessment prefer email and we will try to solve everything as soon as possible to your satisfaction! Do not forget to include information about your mobile device and version of Android operating system.

Read more
Collapse
4.9
968 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

v1.4.5 (otazky 2017)
• Aplikace byla aktualizována novým souborem testových otázek a zákony platnými od 1. srpna 2017.
(Pokud již používáte některou z předchozích verzí aplikace, bude váš dosavadní postup smazán, vzhledem ke značné odlišnosti původního a nového souboru.)
Read more
Collapse

Additional Information

Eligible for Family Library
Eligible if bought after 7/2/2016. Learn More
Updated
July 30, 2017
Size
2.6M
Installs
10,000+
Current Version
1.4.5 (otazky 2017)
Requires Android
3.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Czechnology
Developer
Batlickova Prague CZECH REP.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.