Ride With Me

Contains adsIn-app purchases
1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Ride With Me to dedykowany rowerzystom audio przewodnik turystyczny prowadzący przez tereny wybrzeża środkowego Polski. Z nami zobaczysz najciekawsze historyczne miejsca, zabytki, jak również atrakcyjne lokalizacje przyrodnicze.

Możesz zwiedzać korzystając z dwóch trybów - pieszego i rowerowego. Nie masz roweru? Mamy rozwiązanie - skorzystaj z metropolitalnego roweru miejskiego Mevo lub z oferty współpracujących z nami wypożyczalni rowerów.

Zwiedzanie rowerem jest bezpieczne i nie wymaga patrzenia w telefon - po wybraniu trasy lub trybu "Free Ride" audioguide odtwarza opisy audio mijanych miejsc automatycznie. Aplikacja rekomenduje ciekawe trasy i sugeruje najbliższe miejsca w okolicy warte zobaczenia.
W zależności od Twoich potrzeb i preferencji modyfikuj istniejące trasy lub twórz własne, które następnie możesz udostępnić znajomym.
Po przejechaniu trasy audioprzewodnik zapisuje ślad Twojej wycieczki, który możesz zapisać jako plik GPX lub wyeksportować do Endomondo.
Znasz ciekawe miejsca, których nie ma w aplikacji? Podziel się z innymi i dodaj samodzielnie punkty turystyczne z dowolnej części Polski. .

Cały czas rozwijamy audioprzewodnik! Zwiedzaj już teraz z nami Gdańsk, Gdynię, Sopot, wyspę Sobieszewską, Mierzeje Wiślaną, Półwysep Helski oraz wybrane części Kaszub. Nowe lokalizacje w przygotowaniu! Zwiedzaj z Ride With Me!
Updated on
Oct 14, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

Bug fixes for Android 12