Ride With Me

Contains adsIn-app purchases
1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Ride With Me to dedykowany rowerzystom audio przewodnik turystyczny prowadzący przez tereny wybrzeża środkowego Polski. Z nami zobaczysz najciekawsze historyczne miejsca, zabytki, jak również atrakcyjne lokalizacje przyrodnicze.

Możesz zwiedzać korzystając z dwóch trybów - pieszego i rowerowego. Nie masz roweru? Mamy rozwiązanie - skorzystaj z metropolitalnego roweru miejskiego Mevo lub z oferty współpracujących z nami wypożyczalni rowerów.

Zwiedzanie rowerem jest bezpieczne i nie wymaga patrzenia w telefon - po wybraniu trasy lub trybu "Free Ride" audioguide odtwarza opisy audio mijanych miejsc automatycznie. Aplikacja rekomenduje ciekawe trasy i sugeruje najbliższe miejsca w okolicy warte zobaczenia.
W zależności od Twoich potrzeb i preferencji modyfikuj istniejące trasy lub twórz własne, które następnie możesz udostępnić znajomym.
Po przejechaniu trasy audioprzewodnik zapisuje ślad Twojej wycieczki, który możesz zapisać jako plik GPX lub wyeksportować do Endomondo.
Znasz ciekawe miejsca, których nie ma w aplikacji? Podziel się z innymi i dodaj samodzielnie punkty turystyczne z dowolnej części Polski. .

Cały czas rozwijamy audioprzewodnik! Zwiedzaj już teraz z nami Gdańsk, Gdynię, Sopot, wyspę Sobieszewską, Mierzeje Wiślaną, Półwysep Helski oraz wybrane części Kaszub. Nowe lokalizacje w przygotowaniu! Zwiedzaj z Ride With Me!
Updated on
Jan 19, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Regular app improvements