SOLUS – SMS výpis

102
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace je určená pro fyzické osoby, které vlastní SIN (SOLUS Identification Number) vygenerovaný sdružením SOLUS (www.solus.cz). Pokud ještě SIN kód nemáte, žádejte na stránce https://www.solus.cz/vypisy/zadost-o-sin-pro-sms-vypis/. Aplikace SMS Výpis umožňuje fyzickým osobám snadno a rychle ověřit, zda a případně jaký záznam je o ní veden v Registru fyzických osob sdružení SOLUS. Cena první žádosti o výpis je 99 Kč. Cena druhé a každé další žádosti o výpis z Registru fyzických osob je pouze 30 Kč. Cena SIN kódu je 30 Kč nebo 80 Kč podle Vámi zvoleného způsobu doručení.

Více informací o službě SMS Výpis a o aplikaci SMS Výpis na www.smsvypis.cz nebo na stránkách sdružení SOLUS www.solus.cz
The application is designed for individuals who own SIN (SOLUS Identification Number) generated SOLUS Association (www.solus.cz). If you still do not have a SIN code, enter the https://www.solus.cz/vypisy/zadost-o-sin-pro-sms-vypis/. Listing Application SMS allows individuals to easily and quickly verify whether, and if so, what is the record of it kept in the register of individuals SOLUS. Price first application for listing is CZK 99. The price of the second and each subsequent request for an extract from the Register of natural persons is only 30 CZK. Price SIN code is CZK 30 and CZK 80 by your chosen method of delivery.

More information about the SMS list and SMS application for listing on www.smsvypis.cz or visit SOLUS www.solus.cz
Read more
Collapse
3.2
102 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- oprava navigace na specifických zařízeních.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 17, 2017
Size
1.7M
Installs
10,000+
Current Version
1.7
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
iMakers
Developer
Starobrněnská 3 60200 Brno CZ
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.