Navždy v mojich šľapajach 2

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Jedná sa o pokračovanie hry Navždy v mojich šľapajach. Znalosť predchádzajúceho dielu nieje potrebná. Príbeh z jednotky je na začiatku hry v intre implementovaný. Príbeh jednotky začínal tým že malý chlapec náhodou narazil na denník. V ňom objavil silný pútajúci príbeh od ktorého sa nemohol odtrhnúť. Chlapec z tohto príbehu mal silné nočné mory ktoré mu nedávali spávať. Po 12 rokov keď sa stal dospelým a pracoval v advokátskej kancelárii. Sa rozhodol na vlastnú päsť riešiť príbeh o ktorom sa dočítal v denníku. Prekliatie denníka sa prenieslo na neho. Vyzerá to tak že každý kto si prečíta denník, tak ho začne prenasledovať duch Andrei. Potom sa dostane na hrad o ktorom sa dočítal v denníku a záhada začne do seba zapadať.
This is a continuation of the game forever in my footsteps. Knowledge of the previous work is not necessary. The story of the unit at the beginning of the game in the intro implemented. The story begins with the drive that little boy accidentally came across a diary. In it he discovered the powerful head-turning story from which he could not break away. The boy in this story had strong nightmares that he did not give sleep. After 12 years when he became an adult and worked in a law office. Decided on their own to tackle the story of which is read in the newspaper. Curse of the newspaper was transferred to him. It seems that everyone who reads the newspaper, so it starts haunting Andrei. Then you get to the castle of which he has read in the newspaper and the mystery begins to fit together.
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
November 23, 2016
Size
24M
Installs
10+
Current Version
3.1.2
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Mature 17+
Drug Reference, Violence, Blood
Permissions
Offered By
Jaroslav Križan
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.