10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

ANLIK VIP ARAÇ, MINIBUS, MIDIBUS veya OTOBÜS BULMANIN EN KOLAY VE GÜVENLİ YOLU!

Turizm veya bireysel ve grup yolcu taşımacılığının ciddi bir iş olduğuna inanan ZUPPİN, sizlere;
VIP araçlarla havaalanı transferinden, turizm taşımacılığına, festival etkinliklerinden, öğrenci gezilerine, düğün organizasyonlarından spor aktivitelerine uzanan geniş bir yelpazede
hizmet kalitesi yüksek bireysel ve kurumsal araç sahiplerine anlık ulaşabilmenizi sağlayan, ayrıca VIP Araç Minibüs Midibüs ve Otobüslerden dilediğinizi seçebileceğiniz Türkiye'nin Mobil uygulama üzerinden ilk online sürücülü araç bulma ve çağırma platformudur.

“GÜVENLİ” hizmet alabileceğiniz bu online ortamda, yüzlerce adres ve telefonla vakit kaybetmenize gerek kalmadan ihtiyacınıza en uygun özel araçları, en uygun tekliflerle geri bildirimle alabilir, aldığınız teklifleri birbirleriyle karşılaştırabilir, kiralamak istediğiniz araçların özelliklerini yakından tanıyabilir, bireysel veya toplu seyahat planlarınızı portalımız üzerinden özgürce yapabilirsiniz.
Kısacası ZUPPIN, ulaşım operasyonlarınızın zamanında ve en iyi şekilde yapılmasını sağlayan online çözüm ortağınızdır.
Tüm Seyahatlerinizi daha konforlu ve daha keyifli bir yolculuğa dönüştürmek isterseniz, Hemen dilediğiniz ZUPPİN araçlarından birini çağırın.

Yolcu için ZUPPIN?
• Zamandan, yakıttan tasarruf sağlatacak,
• En üst düzeyde güvenlik ve hizmet kalitesi,
• Otomatik ödeme sistemi,
• Otopark Vale külfetinden kurtulma,
• Anlık 1-54 yolcu kapasiteli Belgeli şoförlü araç bulma ve çağırma
• Zuppin kullanıcılarına özel 500 TL değerinde Zuppara fırsatı,
• Her yolculuğunda, yolculuk ücretinin %10’unu ödeyebileceğin Zuppara avantajı,
• Yolculuk sonunda cüzdanına %1 Zuppara hediye imkanı Zuppin ayrıcalıklarıyla seninle!

BİZ KİMİZ
ZUPPIN 22 yıllık taşımacılık deneyimiyle, sizin ya da misafirlerinizin otel-havaalanı, otel transferlerinin, yerli ve yabancı tüm şirketlerin bayi toplantıları ulaşımlarının, okul gezilerinin, yurt içi tur operatörlerinin ulaşım operasyonlarının, zamanında ve en iyi şekilde yapılabilmesi için, VIP Araç Minibüs Midibüs ve Otobüs sahipleriyle Yolculuk planlayanları bir araya getiren online çözüm platformudur.
Kullanıcılarımız Mobil uygulamalarımız üzerinden 2 farklı yolculuktan kendilerine uygun olanı seçebilecek.
1-6 Yolcu kapasiteli VIP Araçlara veya 1- 16 koltuk kapasiteli Minibüslere dilerseniz
ANLIK ÇAĞRI yapabilirsiniz.
1-54 yolcu kapasiteli tüm araçlara TALEP GÖNDERİP TEKLİF ALABİLİRSİNİZ. Teklif aldıktan sonra istediğiniz yere Zuppin özel araçlarıyla anında ulaşabilirsiniz.

Sistemimize Ulaştırma Bakanlığı’ndan Lisans’ı olmayan araçlar üye olamamaktadır. Belgesiz Korsan taşımacılık yapan araçlar üye olup teklif veremezler.

Şu an Türkiye’nin belirli lokasyonlarında hizmet vermekteyiz. Bu lokasyonlar; İstanbul, İzmir, Ankara, Bodrum, Muğla, Dalaman ve Antalya sınırları içerisindedir.

TÜRKİYE’DE VE AVRUPA’DA DOĞRUDAN BİR RAKİBİMİZ YOK.
Dolaylı rakiplerimiz sadece bir çeşit araç segmentinde karşımıza çıkıyor. ZUPPIN hem Mercedes Vito’larla hem de minibüs midibüs ve Lüks otobüs segmentleri ile yurt içi sınırlarında rakipsiz durumdadır.

ZUPPIN EN HIZLI VE EKONOMİK ROTAYI BELİRLEYECEK
ZUPPIN müşteriyle, sürücüyü en hızlı ve ekonomik rota ile buluşturacak. Dinamik planlama yapmaya olanak sağlayan Rezervasyonlu ve Anlık yolculuk taleplerine cevap verebilecek bu sistem, milli bir yazılımın dünya pazarında bir marka değerine ulaşma imkanını sağlayacak.

Zuppara ile Yolculuklarınız Daha Avantajlı!
Zuppin indiren bütün kullanıcıların cüzdanlarına 500 TL değerindeki Zuppara anında hediye edilecektir. Yolculuk ücretinizin %10’unu 500 Zuppara’dan ödeyerek avantajlı seyahat ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Ayrıca her yolculuk sonrasında %1 Zuppara kazanmaya da devam edebileceksiniz.
Ayrıcalıklar ve yepyeni bir seyahat deneyimi için hemen Zuppin’le!
Updated on
Jun 15, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Düzeltmeler ve iyileştirmeler yapıldı. 🚐💨