Hesapcini - Cep'te Ön Muhasebe e-Fatura Stok Nakit

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Hesapcini ön muhasebe programı ile işletmeniz artık parmaklarınızın ucunda. Cep telefonu, tablet veya bilgisayardan kullanabileceğiniz yeni nesil ön muhasebe programı. İşletmenizin bütün ön muhasebe işlemlerini kolay ve güvenli olarak takip edebilirsiniz. Nakit, Çek/Senet, Banka, Kasa, Satış, Satın Alma, E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, Stok Takibi, Gelir-Gider için Ön Muhasebe Programı.

Grafiksel Kar-Zarar analiz raporları, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak sunulan kritik değer analizleri ile Ticari geleceğinizi görürsünüz.
Gelir-Gider takibi, nakit giriş ve çıkışı, online-ahsilat ve banka entegrasyonları ile daima tetikte olursunuz.

HESAPCİNİ ÖN MUHASEBE PROGRAMI neler Yapar?

Bireysel, kurumsal veya küçük ölçekli işletme fark etmeksizin herkesin çok rahatlıkla kullanabileceği bir ön muhasebe yönetim uygulamasıdır.

E-FATURA VE E-ARŞİV:
E-Fatura, E-Arşiv ve E-İrsaliye ile Fatura ve İrsaliyelerinizi dijital olarak düzenleyebilir, daha güvenli ve masrafsız bir gönderme - alma yapabilirsiniz. Birkaç gün içerisinde hızlıca e-Dönüşüm sürecine geçiş yapabilirsiniz.

FATURA TAKİBİ :
Müşterilerinize İster kağıt fatura ister e-Fatura, e-Arşiv olarak Toptan , Perakende Satış , Satın Alma , Alınan veya Verilen Hizmet faturaları düzenleyebilir, yazdırabilir, iade ve iptal edebilirsiniz. PDF dosya olarak e-Mail veya WhatsUp ile paylaşabilirsiniz. Fatura kayıt esnasında henüz kayıtlarınızda bulunmayan müşteri, ürün ve diğer tanımları anlık ekleyip Fatura kaydına kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.

Ürün ve Hizmete özel veya Fatura Altı İndirimi uygulayabilirsiniz.

İRSALİYE TAKİBİ:
Stok Sevk işlemlerinizi İrsaliye olarak düzenleyebilir istediğiniz anda otomatik olarak Fatura oluşturabilirsiniz.

SİPARİŞ TAKİBİ:
Satış ve Satın Alma siparişlerinizi alabilir istediğiniz anda ister irsaliye ye, ister faturaya otomatik olarak çevirebilirsiniz.

FİYAT TANIMLAMA:
Her Ürün ve Hizmet için istediğiniz kadar Alış/Satış Fiyatı oluşturabilirsiniz. Fiyat oluşturma modülü çok esnektir. Müşteri bazında, müşteri gurubu bazında, ödeme ve taksit sayısı bazında, Ürün ve Hizmetin satış BİRİMİNE (adet,koli) göre otomatik Çevrim yaparak ayrı ayrı fiyat tanımları yapabilirsiniz. Kullanıcıların satış aşamasında Fiyatları değiştirmesini engelleyebilir veya belli bir değiştirme limiti oranında değişiklik yapma yetkisi verebilirsiniz.

MÜŞTERİ ve TEDARİKÇİ
Müşteri ve Tedarikçilerinizi kolayca tanımlayabilir ilk çalışma borç/alacak bakiyeleri belirleyebilirsiniz. Sistemin size sunduğu Excel şablonunu doldurup TOPLU olarak sisteme yükleme yapabilirsiniz. Açık hesap ve diğer işlemler için Risk Limitleri belirleyebilir Satın Alma veya Satışlarınızı kontrol altında tutabilir, Risk aşımlarında işlemlerin durdurulmasını sağlayabilirsiniz.

ÜRÜN ve HİZMETLER
Ürün ve Hizmet tanımlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Ürünlerin eldeki mevcut stok miktarlarını belirleyebilirsiniz. ADET,KG vb. birimler ile birden fazla birim desteği olacak şekilde kullanabilirsiniz. Kritik stok limiti uyarısı belirleyebilir zor durumda kalmaktan kurtulabilirsiniz. Excel şablonunu doldurup TOPLU olarak sisteme yükleme yapabilirsiniz.

STOK ve AMBAR YÖNETİMİ:
Etkin bir stok takibini uygulamadaki Devir, Sarf, Fire, Sayım, Ambarlar Arası Transfer, Üretimden Giriş gibi Detaylı Stok Yönetim Fişleri ile yapabilirsiniz. Birden fazla İş Yeri ve Ambar ile çalışma yapabilirsiniz.

KASALAR VE BANKALAR
Tahsilat, Ödeme ve diğer işlemler ile Kasa, Banka, Kredi Kartı ve tüm mali süreçlerinizi güvenli ve sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz. Kasa ve banka hesaplarınız daima güncel tutabilirsiniz.


ÇEK - SENET TAKİBİ
Çek ve Senetlerin takibini Risk Limit kontrolü ile yapabilir ciro, bankada tahsil, ret, protesto gibi statüler halinde takip edebilirsiniz.

BİR AY ÜCRETSİZ KULLANMAK İÇİN HEMEN ÜYE OLUN !

Ücretsiz kullanım sonrası üyelik fiyatları bilgisi için https://www.hesapcini.com/fiyatlar/
linkini ziyaret edebilirsiniz

Destek için: +90850 441 22 00 veya destek@hesapcini.com
Your business with the pre-accounting program is now at your fingertips. A new generation of pre-accounting program that you can use from your mobile phone, tablet or computer. You can follow all your pre-accounting transactions easily and safely. Preliminary Accounting Program for Cash, Check / Note, Bank, Safe, Sales, Purchase, E-Invoice, E-Archive, E-Delivery Note, Inventory Tracking, Income-Expense.

Graphical Profit-Loss analysis reports, daily, weekly, monthly and yearly presented critical value analysis, you'll see your commercial future.
You will always be on the alert with income-expense tracking, cash in and out, online-banking and bank integrations.

WHAT DOES THE ACCOUNTANT PRE-ACCOUNTING PROGRAM DO?

It is a pre-accounting management application which can be used easily by everyone, regardless of individual, corporate or small scale.

E-INVOICE AND E-ARCHIVE:
With E-Invoice, E-Archive and E-Waybill, you can edit your Invoices and Dispatches digitally and make a more secure and inexpensive sending. Within a few days, you can quickly switch to the e-Transformation process.

INVOICE FOLLOW:
Whether your paper bill or e-Invoice, e-Archive as Wholesale, Retail, Purchase, Received or Received Service invoices can edit, print, return and cancel. You can share it as e-mail or WhatsUp as PDF file. You can add customer, product and other definitions that are not yet in your records during the invoice recording and continue the invoice record without interruption.

You can apply Product and Service specific or Invoice Reduction.

TRACKING:
You can edit your dispatches as a waybill and automatically create invoices at any time.

ORDER TRACKING:
Sales and Purchase orders can be received at any time you want to, whether the waybill, or invoice can automatically translate.

PRICE DESCRIPTION:
You can create as many Buy / Sell Price as you want for each Product and Service. The price creation module is very flexible. On customer basis, on the basis of customer group, you can make separate price definitions based on the number of payments and installments, by making automatic cycle according to the sales unit (QTY) of the Product and Service. You can prevent users from changing prices at the sales stage, or you can authorize changes to a certain change limit.

CUSTOMER & SUPPLIER
Customers and Suppliers can easily identify the first working debt / credit balances that you can define. You can fill the Excel template provided by the system and upload to the system as BULK. You can set Risk Limits for open accounts and other transactions. You can keep your Purchasing or Sales under control and stop the transactions in risk overruns.

PRODUCTS & SERVICES
You can easily define your Product and Service definitions. You can determine the available stock quantities of the products. QTY, KG etc. You can use multiple units with units to support. Critical stock limit warning can determine the problem can be avoided. You can fill out the Excel template and upload to the system as a BULLET.

STOCK and BANKS MANAGEMENT:
You can perform an effective stock tracking with detailed Inventory Management Slips such as Transfer, Consumption, Fire, Counting, Transfer Between Warehouses, Entry From Production. You can work with more than one Business Place and Warehouse.

BODIES AND BANKS
Collection, Payment and other transactions, Cash, Bank, Credit Card and all your financial processes can be managed safely and smoothly. You can keep your cash and bank accounts up to date.


CZECH - SENET TRACKING
You can follow up checks and notes with Risk Limit control.

BE A MEMBER MEMBERS FOR USING A MONTH FREE!

Https://www.hesapcini.com/fiyatlar/ for free after-use membership prices information
You can visit the link

For support: +90850 441 22 00 or destek@hesapcini.com
Read more
Collapse
5.0
12 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

HESAPCİNİ YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ güvencesiyle
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 7, 2019
Size
4.1M
Installs
100+
Current Version
1.0.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
HESAPCİNİ YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ
Developer
Çiftlikköy Mh. Mersin Üniversitesi Kampüs Alanı Teknopark Sit. No:35 A/403 Yenişehir/MERSİN
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.