Kancionál

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Elektronická verze zpěvníku českých a moravských diecézí, včetně obou dodatků.
Aplikace obsahuje texty a noty jednotlivých modliteb a písní.

V případě problémů s instalací aktualizace je zapotřebí aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat. Tento nedostatek je způsoben přidáním nové funkce pro podporu instalace doplňků.

V aplikaci je podporováno fulltextové vyhledávání, změna typu písma (patkové/bezpatkové), automatické vypínání zvuků, noční režim, možnost zamezit automatickému vypínání obrazovky, uložení skladby či modlitby do záložek nebo mezi oblíbené a změna velikosti zobrazovaného textu.

Elektronický kancionál je elektronickou kopií knižního vydání Kancionálu – společného zpěvníku českých a moravských diecézí včetně obou jeho dodatků – Olomouckého a Královéhradeckého podle jeho nejnovějšího vydání.

Cílem není nahrazení papírové formy Kancionálu, avšak vhodné doplnění tam, kde papírová forma není dostupná.

Kancionál knižně vydává Katolický týdeník (http://www.katyd.cz), je možné si ho zakoupit v knihkupectvích s katolickou literaturou, např. v prodejně Donum (http://www.donum.cz), Cesta (http://www.cestabrno.cz) nebo u Paulínek (http://www.paulinky.cz).

Projekt vzniká pod záštitou webu Liturgie.cz (http://www.liturgie.cz) a se svolením České biskupské konference (http://www.tisk.cirkev.cz). Další informace o stavu a rozvoji projektu naleznete na blogu o elektronickém kancionálu (http://www.blog.kancional.cz).

Autorská práva

Práva na Kancionál vlastní Česká biskupská konference.
Elektronická verze spadá pod Liturgie.cz a je schválena Českou biskupskou konferencí.
Tištěnou verzi vydává Katolický týdeník s.r.o.
Sestavil P. Ladislav Simajchl, P. Karel Cikrle se spolupracovníky a P. Oldřich Ulman.
Mobilní aplikaci pro Android vytvořil Josef Řídký.

Aplikace by neměla být používána v případě, že není tolerována okolím. Aplikace by neměla být používána, pokud rozptyluje pozornost při mši svaté.

Aplikace v této chvíli obsahuje všechny texty společného kancionálu pro české a moravské diecéze. Dále obsahuje všechny skladby z olomouckého a královéhradeckého dodatku. Tyto skladby lze zpřístupnit z nastavení aplikace.

Část textů a notových přepisů byly se svolením převzaty ze stránek http://www.kancional.cz a zbývající byly přepsány autorem mobilní aplikace.
Případné překlepy byly opravovány vůči tištěným verzím jednotlivých typů kancionálu v jejich nejnovějším vydání.

Aplikace je spustitelná na mobilních zařízeních a tabletech s operačním systémem Android v minimální verzi Ice Cream Sandwich (4.0.3).

Na vývoji se stále pracuje.

Případné chyby, připomínky, nápady či postřehy prosím uveďte na facebookové stránce (https://www.facebook.com/kancional) či zasílejte na adresu J.Ridky@gmail.com.
Electronic version of the songbook of Czech and Moravian dioceses, including two amendments.
The application contains the lyrics and music of the individual prayers and songs.

In case of problems with installing the update it is necessary to uninstall and reinstall. This lack is due to the addition of new features to support installation accessories.

The application is supported by full-text search, change the font type (serif / sans serif), automatic shutdown sounds, night mode option to avoid automatic shutdown screen, save songs and prayers to your bookmarks or favorites and resize the displayed text.

Electronic copies of the hymn book is an electronic edition of the book Hymnal - a common hymnal Czech and Moravian dioceses, including two of his amendments - Olomouc and Hradec Kralove, in its latest edition.

The aim is not to replace paper forms Hymnal, but useful supplement where the paper form is not available.

Hymnal published a book Catholic Weekly (http://www.katyd.cz), you can buy it in bookstores Catholic literature, eg. In the shop Donum (http://www.donum.cz), Path (http: / /www.cestabrno.cz) or Paulínek (http://www.paulinky.cz).

The project is under the auspices of the site Liturgie.cz (http://www.liturgie.cz) and with the permission of the Czech Bishops' Conference (http://www.tisk.cirkev.cz). For more information on the status and development of the project can be found on the blog of electronic Hymnal (http://www.blog.kancional.cz).

Copyright

The right to own hymnbook Czech Bishops' Conference.
The electronic version falls under Liturgie.cz and is approved by the Czech Bishops' Conference.
Printed version gives the Catholic Weekly Ltd.
Compiled by P. Ladislav Simajchl, Charles P. Cikrle with colleagues and Ulrich P. Ulman.
Mobile Android app created by Josef sparse.

Applications should not be used if the environment is not tolerated. Applications should not be used as distraction during Mass.

Applications in this moment contains all the texts common hymnbook for the Czech and Moravian diocese. It also includes all the songs from the Olomouc and Hradec Kralove appendix. These songs can be accessed from the application settings.

Of texts and sheet music transcriptions were taken with permission from the pages http://www.kancional.cz and the remainder have been rewritten author a mobile application.
Any typos were corrected against the printed versions of each type of hymn books in their latest issue.

The application runs on mobile devices and tablets running Android minimum version of Ice Cream Sandwich (4.0.3).

The development is still working.

Any bugs, suggestions, ideas or comments, please indicate on the Facebook page (https://www.facebook.com/kancional) or send to J.Ridky@gmail.com.
Read more
Collapse
4.9
668 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Oprava automatického nastavování skladeb.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 23, 2020
Size
17M
Installs
10,000+
Current Version
2.0.12
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Josef Řídký
Developer
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.