Kanal D

3.9
40.9K reviews
5M+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Kanal D uygulamasını indirin ve eğlenceyi başlatın! Dizi, program ve filmleri ile geniş bir arşive sahip olan Kanal D uygulamasında, sevdiğiniz dizi ve programların yeni bölümlerini, fragmanlarını ve özel içeriklerini TV’den hemen sonra ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Kanal D uygulamasında, TV ile eş zamanlı canlı yayını takip edebilir, güncel yayın akışı üzerinden, yayında olan dizi ya da programı hızlıca izleme moduna geçebilirsiniz. Kolay kullanımı ile rahat bir deneyim sunan Kanal D uygulamasında, favori dizi ya da programlarınızın bölümlerini dilediğiniz zaman, kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Uygulamada geçirdiğiniz zamanla ve tercihlerinizle size özel oluşan profil sayfasında, izlemeyi daha sonraya bıraktıklarınız, prestij rozetleriniz, yeni eklenen bölüm, fragman ve özel içerikleriniz için hızlı erişim ve diğer tüm üyelik avantajları elinizin altında.

Kanal D’nin yenilenen Android uygulaması ile dizi, program, film ve haber bültenleri internet erişimi olan her yerde ve her zaman HD görüntü kalitesi ile sizinle.
Updated on
Feb 9, 2023

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted
3.9
40.9K reviews
Makfire Iseni
March 1, 2023
Please have english subbtitles, for non turkish speakers would be amazing
Did you find this helpful?
miss zue
September 4, 2021
Please add english subtitles.so that many people from other countries can watch your program. i can't understand turk language because I am not from turkiye, but i love your movies and dramas. So i give you 4 star, one star lost because doesn't have subtitles.. Good app. High recommended. Should have this app for any device. My request is add english subtitles 😉
143 people found this review helpful
Did you find this helpful?
A Google user
December 9, 2018
I love watching turkish movies even though I'm not turkish. I want to be an actress and singer but not an american one so i decided i wanted to be an turkish actress and so american too. I didnt understand turkish lanuage but when i started to watch movies i learned it clearly and im uzbek so if u know uzbek then u know turkish because they are like the same language. I watch turkish series on live apps like ATV, Star.tv, Kanal D, and Show.tv. You should try to because these new tv series are so lit and life touching!!! Especially, the most popular TV series that are going on now!!!!!!
29 people found this review helpful
Did you find this helpful?

What's new

Performans iyileştirmeleri yapıldı