10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Міжнародну мережу ресторанів Salateira часто називають «фаст фудом здорового харчування». Чому так? Тому що для закладів обрали незвичний формат: швидке приготування страв, які одночасно смачні, поживні та корисні для здоров’я.
Головні переваги ресторанів Salateira — бездоганні смакові властивості страв та великі порції: якраз такі, щоб повністю втамувати голод.

Оцініть пропозиції меню у цьому додатку та переконайтесь, що вибір страв та інгредієнтів у нас вражаючий. І ви можете замовити їжу онлайн всього за декілька хвилин. Це дуже просто і не потребує додаткових пояснень. Ми приготуємо свіжі страви, передамо їх кур’єрам, і вже зовсім скоро ви отримаєте своє замовлення.
Доставка їжі у Києві відбувається у робочі години: вся довідкова інформація є у додатку. Пропозиції меню актуальні: ви точно отримаєте те, що замовили. І не забувайте цікавитись акційними пропозиціями: у вас є можливість зекономити чи отримати більше.

Замовляйте з доставкою у Києві:
● смачні сезонні страви;
● фірмові та класичні салати;
● італійські пасти;
● равіолі з різними варіантами начинки;
● свіжі сендвічі;
● солодкі різноманітні десерти;
● смачний хумус;
● каву, напої та соуси власного приготування.

Доставка з Salateira працює бездоганно. Ми стараємося, щоб ви сповна насолодилися не тільки смаком, але й чудовим сервісом. Замовте їжу з ресторану у Києві та оцініть всі переваги!
Updated on
Jul 25, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
App info and performance
No data collected
Learn more about how developers declare collection
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

Ми активно працюємо над оновленням функціоналу та випускаємо нові версії застосунку для того, щоб ви могли робити замовлення ще зручніше та швидше.