Uzticības tālrunis

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas aplikācija “Uzticības tālrunis” ir bezmaksas aplikācija, kas paredzēta bērniem un pusaudžiem psiholoģiskas palīdzības saņemšanai. Ar aplikācijas palīdzību bērni un pusaudži visu diennakti var bez maksas zvanīt uz Bērnu un pusaudžu uzticības tālruni 116111, saņemt e-konsultāciju dažādās krīzes situācijās, vai sazināties ar konsultantiem čatā darba dienās no plkst.12:00-20:00. Tāpat ar aplikācijas palīdzību var iegūt noderīgu informāciju gan par bērnu uzticības tālruni, bērnu tiesībām un pienākumiem, gan par interneta drošības jautājumiem un veidiem kā sevi un citus pasargāt no vardarbības.

Sazinoties ar Uzticības tālruņa konsultantiem, iespējams:
- saņemt palīdzību krīzes situācijās,
- iespējams saglabāt anonimitāti,
- uzticēt radušās grūtības bez nosodījuma un pārmetumiem,
- kopīgi ar konsultantu meklēt iespējamos risinājumus.

Pie Uzticības tālruņa speciālistiem var vērsties jebkurš bērns vai pusaudzis, kurš nonācis krīzes situācijā un nepieciešama psiholoģiska palīdzība sev aktuālu jautājuma risināšanā. Uzticības tālruņa speciālisti ikdienā sniedz konsultācijas par jautājumiem, kas saistīti ar interneta drošību, piedzīvotu pazemojumu internetā, saskarsmes grūtībām ar vecākiem, vienaudžiem vai citiem cilvēkiem, piedzīvotu seksuālu, fizisku vai emocionālu vardarbību, kā arī citiem bērniem un pusaudžiem aktuāliem jautājumiem.

Aplikācija izveidota Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Eiropas Komisijas līdzfinansētā projekta “SIC Latvia “Net-Safe” III” ietvaros. Projekta galvenais mērķis - izglītot sabiedrību par drošību internetā un radīt iespēju ziņot par pārkāpumiem interneta vidē.

Ielādē aplikāciju un saņem palīdzību sev piemērotākā veidā!
Updated on
Jun 3, 2024

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info and Messages
Data is encrypted in transit
Data can’t be deleted
Committed to follow the Play Families Policy