Uzticības tālrunis

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas aplikācija “Uzticības tālrunis” ir bezmaksas aplikācija, kas paredzēta bērniem un pusaudžiem psiholoģiskas palīdzības saņemšanai. Ar aplikācijas palīdzību bērni un pusaudži visu diennakti var bez maksas zvanīt uz Bērnu un pusaudžu uzticības tālruni 116111, saņemt e-konsultāciju dažādās krīzes situācijās, vai sazināties ar konsultantiem čatā darba dienās no plkst.12:00-20:00. Tāpat ar aplikācijas palīdzību var iegūt noderīgu informāciju gan par bērnu uzticības tālruni, bērnu tiesībām un pienākumiem, gan par interneta drošības jautājumiem un veidiem kā sevi un citus pasargāt no vardarbības.

Sazinoties ar Uzticības tālruņa konsultantiem, iespējams:
- saņemt palīdzību krīzes situācijās,
- iespējams saglabāt anonimitāti,
- uzticēt radušās grūtības bez nosodījuma un pārmetumiem,
- kopīgi ar konsultantu meklēt iespējamos risinājumus.

Pie Uzticības tālruņa speciālistiem var vērsties jebkurš bērns vai pusaudzis, kurš nonācis krīzes situācijā un nepieciešama psiholoģiska palīdzība sev aktuālu jautājuma risināšanā. Uzticības tālruņa speciālisti ikdienā sniedz konsultācijas par jautājumiem, kas saistīti ar interneta drošību, piedzīvotu pazemojumu internetā, saskarsmes grūtībām ar vecākiem, vienaudžiem vai citiem cilvēkiem, piedzīvotu seksuālu, fizisku vai emocionālu vardarbību, kā arī citiem bērniem un pusaudžiem aktuāliem jautājumiem.

Aplikācija izveidota Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Eiropas Komisijas līdzfinansētā projekta “SIC Latvia “Net-Safe” III” ietvaros. Projekta galvenais mērķis - izglītot sabiedrību par drošību internetā un radīt iespēju ziņot par pārkāpumiem interneta vidē.

Ielādē aplikāciju un saņem palīdzību sev piemērotākā veidā!
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
September 24, 2021
Size
5.5M
Installs
100+
Current Version
1.0.2
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
DIVI grupa
Developer
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.