1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

"Eco Baltia" klientu mobilā platforma radīta ar mērķi mūsu klientiem ērti, vienkārši un vienmēr pieejami uzzināt par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, uzzināt aktuālo informāciju par savu līgumu, noskaidrot atkritumu izvešanas grafikus, sekot līdzi norēķinu bilancei, kā arī ērti un ātri pieteikt nepieciešamās izmaiņas līgumā, grafikā vai pieteikt papildu pakalpojumu.

"Eco Baltia" lietotnē mūsu vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA "Eco Baltia vide", SIA "Eko Kurzeme" un Siguldas pilsētas SIA "Jumis" klienti pēc autorizācijas varēs noskaidrot visu aktuālo informāciju gan par sadzīves un šķiroto atkritumu konteineru apkalpošanu atbilstoši līgumam, gan arī pieteikt dažādus citus mūsu pakalpojumus:

• zāles pļaušanu;
• logu mazgāšanu;
• telpu uzkopšanu;
• teritoriju uzkopšanu.

Ar lietotnes starpniecību mūsu klienti var arī ziņot par bojātiem vai netīriem atkritumu šķirošanas konteineriem, kā arī konteineriem, kuri piepildījušies pirms izvešanas grafika un nepieciešama ātrāka izvešana. Atliek tikai noskanēt QR kodu uz konteinera, nofotogrāfēt konkrēto konteineru un nospiest pogu "sūtīt". Ziņa sasniegs mūs pāris minūšu laikā un iespējami ātrāk sāksim darbu, lai situāciju risinātu un/vai noskaidrotu papildu detaļas.

Pēc lietotnes lejuplādes privātpersonām autorizācijai būs jāievada personas dati, kas norādīti ar
SIA "Eco Baltia vide", SIA "Eko Kurzeme" un Siguldas pilsētas SIA "Jumis" noslēgtajos līgumos, bet juridiskajām personām - reģistrācijas numurs. Autorizācijas pabeigšanai nepieciešama aktīva e-pasta adrese.

Tiekamies "Eco Baltia" mobilajā lietotnē!
Updated on
Mar 8, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available