Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

İşletmenizdeki çeşitli parametrelerin uzaktan izlem ve kontrolü Termolog ürünleriyle artık çok kolay.

KULLANICI DOSTU
Android uygulamamız ile satın aldığınız cihazların kurulumları ve izlemi birkaç küçük, basit adımla mümkündür.

ÜCRETSİZ BİLDİRİM
Mobil uygulamamız ile E-Posta, SMS ve Sesli Arama ikaz bildirimlerinize ek ücretsiz bildirimle mobil cihazlarınız için uygulamamızı kullanabilirsiniz.

EK MALİYET YOK
Ürünlerin garanti süresi sonrasında karşınıza çıkabilecek ücretli bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

İKAZ KESİNTİSİ YOK
Sms ve Sesli Arama bakiyenizin kalmadığı durumlar da, ücretsiz e-posta servisimiz ile kesintisiz ikaz almaya devam edebilirsiniz.

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN
İşletmenizi yarım dakikalık aralıklar ile sürekli takip ederek, sizin ayarladığınız kritik aralığın dışına çıkıldığında E-Posta, SMS ve Sesli Arama ile gözünüz, kulağınız oluyoruz.

YENİ ECZACILIK YÖNETMELİĞE TAM UYUM
Eczaneler için, buzdolabının ısısını ve ortamın sıcaklık/nem durumunu sürekli takip edip, bilgisayar ihtiyacı olmadan tek başına çalışan yapısıyla da tasarruf sağlayan bu sisteme uygun fiyatımızla hemen sahip olabilirsiniz.

KALİBRASYON VE GARANTİ
Termolog ürünleri, firmamız tarafından senelik kalibrasyonu yaptırılmış olarak teslim edilmektedir. Mevzuat gereği 2 (iki) yıl garantimiz altındadır.

SESLİ İKAZ VE DAHASI
Ürünlerimizin iç bileşenlerinden Grafik LCD ve Buzzer ile sıcaklık ve nem değerini görebilmekte ve istenmeyen durumlarda kullanıcılarımız (hat kopması, sensör arızası vb.) anında haberdar edilmektedir.

APİ DESTEĞİ
İşletmenizde kullandığınız otomasyon yazılımları için Api desteğimiz ile sıcaklık ve nem gibi parametreleri yerel uygulamalarınıza da entegre edebilirsiniz.

HERŞEY İŞTE BU KADAR BASİT
Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet üzerinden web sitemiz ile işletmenizin kontrolü her zaman elinizin altındadır.

Farklı işletmeler için anahtar teslim çözümlerimizi web adresimizden mutlaka inceleyin.
Remote monitoring and control of various parameters in your business is now easy with Termolog products.

USER FRIENDLY
The installation and monitoring of devices you purchase with our Android application is possible in a few small, simple steps.

FREE NOTIFICATION
With our mobile app, you can use our app for your mobile devices with additional free notifications to your E-Mail, SMS and Voice Call alert notifications.

NO ADDITIONAL COST
We do not have a chargeable service after the warranty period of the products.

NO WARNING DISCONNECTION
You can continue to receive uninterrupted alerts with our free e-mail service even if your SMS and Voice Call balance is no longer available.

Keep your eyes behind
By constantly monitoring your business at half-minute intervals, we are your eyes and ears with E-Mail, SMS and Voice Call when you are outside the critical range you set.

FULLY COMPLIANCE WITH THE NEW PHARMACY REGULATION
For pharmacies, you can monitor the temperature of the refrigerator and the temperature / humidity of the environment continuously, and you can have this system that provides savings with its structure that works alone without the need of a computer.

CALIBRATION AND WARRANTY
Termolog products are delivered by our company with annual calibration. It is under 2 (two) years guarantee according to the legislation.

VOICE WARNING AND MORE
The internal components of our products can see the temperature and humidity values ​​with Graphic LCD and Buzzer and our users (line break, sensor failure, etc.) are notified in case of undesired situations.

API SUPPORT
With our Api support for automation software that you use in your business, you can also integrate parameters such as temperature and humidity into your local applications.

EVERYTHING IS SO SIMPLE
With our website, computer, smartphone or tablet, you are always in control of your business.

Check out our turnkey solutions for different businesses on our website.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

* Hata, bildirim düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri
* Android <5 sürümleri için bildirim sesi problemi giderildi
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 2, 2020
Size
1.2M
Installs
1,000+
Current Version
1.9
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Unrestricted Internet
Permissions
Offered By
Termotronik Yazılım Elektronik San. Tic. Ltd. Sti.
Developer
Termotronik Yazılım Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Hamidiye Mah. Rauf Denktaş Cad. Bulvar İş Sitesi A Blok No:20/1, D:28 Merkez/Çanakkale
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.