Cineplexx AL

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Albanian

Nuk ka më "I'll be back!". I kemi marrë parasysh të gjitha komentet tuaja dhe e pranojmë se aplikacioni ynë i mëparshëm nuk ishte Fast & Furious. Kemi qenë në punë të vazhdueshme për të dhe me krenari ju prezantojmë aplikacionin tonë të ri Cineplexx!

Çfarë ka të re?
Punon për mrekulli

Çfarë të ofron ky aplikacion?
- Bli dhe rezervo bileta: Bli lehtësisht biletën tënde nëpërmjet aplikacionit dhe hyr direkt në sallë. Mos prit në rradhë në sportel!
Programi i kinemasë & informacion – Programi i plotë i të gjitha kinemave tona në një vështrim, përfshirë dhe informacion rreth filmave.
Njoftohu për promocionet dhe eventet tona
Nëse dëshiron ndaj me miqtë aktivitetin tënd në kinema!
Dhe shumë e shumë të tjera – por nuk duam t’ju marrim më tepër kohë nga shkarkimi I aplikacionit
No more "I'll be back!". We have considered all of your comments and acknowledge that our previous application was not Fast & Furious. We have been constantly working on it and we are proud to present our new Cineplexx app!

What's new?
Works wonders

What does this application offer you?
- Buy and book tickets: Easily buy your ticket through the app and enter the hall directly. Do not wait in line at the counter!
Cinema & Information Program - The complete program of all our cinemas at a glance, including movie information.
Find out about our promotions and events
If you want to share with your friends your activity in the cinema!
And many, many more - but we do not want to take away more time from downloading the app
Read more
Collapse
4.5
8 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
October 22, 2020
Size
33M
Installs
100+
Current Version
1.0.101
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Teen
Use of Alcohol and Tobacco, Language, Crude Humor
Permissions
Offered By
Cineplexx
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.