Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

DEDİ Güvenli Haberleşme Uygulaması, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır. Dedi, aileniz ve arkadaşlarınıza mesaj alıp göndermenizi sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını veya varsa Wi-Fi kullanır. Mesaj, sesli arama, fotoğraf, video, belge ve konum gönderip alabilmek için SMS'ten Dedi’ye geçiş yapın.

Neden Dedi Kullanmalısınız?

★ DEDİ ÜCRETSİZDİR ★
DEDİ, arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun internet bağlantısını veya varsa Wi-Fi kullanır. DEDİ tamamen ücretsizdir.

★ ÜCRETSİZ HD GÖRÜNTÜLÜ ARAMA ★
Dünya’nın herhangi bir yerinden, ailenizi ve arkadaşlarınızı ücretsiz sesli arayabilir ya da canlı görüşme yapabilirsiniz. Üstelik yurt içi ya da yurt dışı tüm görüşmeleriniz HD kalitesinde!

★ DEDİ KAYBOLAN MESAJLAR ★
Ayrıca bir sohbet içerisinde "Kaybolan Mesajlar" özelliğini aktif hale getirdiğinizde, gönderdiğiniz mesajın karşı taraf okuduktan belli bir zaman sonra silinmesini sağlayabilirsiniz.

★ DEDİ KAYITLARINIZI ASLA TUTMAZ, HER ŞEY ŞİFRELENİYOR! ★
DEDİ özel teknolojisi ile hiçbir şekilde yazışma ve görüşme kayıtlarınızı herhangi bir yerde tutmaz. Diğer haberleşme uygulamalarından ayıran en önemli özelliğidir.

★ UÇTAN UCA ŞİFRELİ, GÜVENLİ HABERLEŞME★
Tüm sesli ve görüntülü aramalarınız, dosya paylaşımlarınız, kısacası uygulama içinde gerçekleşen her şey üst düzey güvenlik protokolleriyle uçtan uca şifreleniyor.

★ GRUP SOHBETLERİ ★
Dedi Gruplar'da kişi limiti yoktur. Dilediğiniz kadar arkadaşınızı grubunuza ekleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle grup sohbetlerinin tadını çıkarabilir, böylece ailenizle ve arkadaşlarınızla kolayca haberleşebilirsiniz. Dilerseniz çalışma grupları da oluşturabilirsiniz.

★ VE ÇOK DAHA FAZLASI ★
Konumunuzu paylaşın, notlarınızı kaydedin, çeviri servislerimizi kullanın, bildirimleri ayarlayın, tek seferde birçok kişiye toplu mesaj gönderin ve çok daha fazlasını yapın!

* Veri kullanım ücretine tabi olabileceğinden bir veri planı kullanmanızı veya Wi-Fi’a bağlanmanızı öneririz.

---------------------------------------------------------
Sizden görüş almak bizi her zaman mutlu eder! Eğer bir öneriniz, sorunuz veya merak ettiğiniz konu varsa lütfen bize e-posta ile ulaşın:

dedidestek@btider.org.tr

Ve bizi sosyal medyada takip edin:

https://www.facebook.com/dedisocial/
https://www.instagram.com/dedisocial/
http://twitter.com/dedisocial
---------------------------------------------------------
DEDİ Secure Communication Application is a FREE messaging application that can be used on Android and other smartphones. That said, it uses your phone's Internet connection or Wi-Fi, if available, to allow you to send and receive messages to your family and friends. Switch from SMS to Dedi to send and receive messages, voice calls, photos, videos, documents, and locations.

Why You Should Use It?

★ SAID IS FREE ★
DEDI uses your phone's internet connection or Wi-Fi if you can, so you can message or call with your friends and family. SAID is completely free.

★ FREE HD VIDEO CALL ★
You can call your family and friends free of charge or make live calls from anywhere in the world. Moreover, all your domestic or international calls are in HD quality!

★ SAID MESSAGES SAID ★
In addition, when you activate the "Lost Messages" feature in a chat, you can have the message you sent deleted after a certain time after the other party has read it.

★ NEVER KEEP YOUR RECORDS, EVERYTHING IS ENCRYPED! ★
With its special technology, DEDI does not keep your correspondence and interview records anywhere. It is the most important feature that distinguishes it from other communication applications.

★ END-TO-END PASSWORD, SECURE COMMUNICATION ★
All your voice and video calls, file shares, in short, everything that happens within the application is encrypted end-to-end with high-level security protocols.

★ GROUP CHATS ★
There is no person limit in Said Groups. You can add as many friends to your group as you wish. You can enjoy group chats with your loved ones, so you can easily communicate with family and friends. You can also create working groups.

★ AND MUCH MORE ★
Share your location, save your notes, use our translation services, set up notifications, send mass messages to many at once and more!

* We recommend using a data plan or connecting to Wi-Fi, as it may be subject to data usage fees.

-------------------------------------------------- -------
Getting feedback from you always makes us happy! If you have a suggestion, question or question please contact us by e-mail:

dedidestek@btider.org.t is

And follow us on social media:

https://www.facebook.com/dedisocial/
https://www.instagram.com/dedisocial/
http://twitter.com/dedisocial
-------------------------------------------------- -------
Read more
Collapse
4.0
10,273 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Hata düzeltmeleri yapıldı
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 5, 2021
Size
68M
Installs
500,000+
Current Version
1.74.31
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact, Shares Location
Permissions
Offered By
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İNTERNET GÜVENLİĞİ DERNEĞİ
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.