Jedno Serce

10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

O REKOLEKCJACH:
Są to rekolekcje, które będą prowadziły do poświęcenia się Jezusowi przez Maryję wg Św. Ludwika Maria Grignion de Montfort.

DLACZEGO WARTO?
Wielu mistyków miało doświadczenie, że Maryja i Jezus duchowo mieli jedno serce - przeżywali i odczuwali to samo. Gdy On cierpiał, Ona również cierpiała. Gdy On się cieszył, Ona również przeżywała radość. Byli wewnętrznie zjednoczeni we wszystkim. Jezus z wysokości krzyża dał nam Maryję za Matkę, aby Ona upodabniała nasze małe serca do Jego Serca.

Matka Boża jest całkowicie oddana Bogu, wpatrzona w Niego, ufająca Jemu. Jest dla nas najkrótszą drogą do Jezusa. Oddać się Jej całkowicie to złożyć wszystko w Jej Niepokalanym Sercu. To stać się Jej uczniem i sługą. To wziąć udział w triumfie Jej Niepokalanego Serca, w którym jest ratunek dla świata i ostateczne zwycięstwo.

Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort dzięki łasce Bożej zrozumiał tą szczególną i wyjątkową drogę. Te rekolekcje to zaproszenie dla każdego z nas do nowej drogi, drogi zwycięstwa świętości nad grzechem, światła nad ciemnością, dobra nad złem, drogi zjednoczenia z Maryją, przez Maryję z Jezusem, a w Jezusie z Ojcem.

Pamiętając słowa Kard. Stefana Wyszyńskiego: "Wszystko postawiłem na Maryję!", a idąc za św. Janem Paweł II chcemy powiedzieć Totus Tuus Maryjo!

Przez 33 dni będą prowadziły nas konferencje kończące się konkretnym postanowieniem na dany dzień. Wieczorem zaś jesteśmy zaproszeni do refleksji jak współpracowaliśmy z łaską Bożą w danym dniu.

CZAS TRWANIA I ZADANIA DO WYKONANIA:
Codziennie przez 33 dni:
- są do odsłuchania (ok. 5-10 min.) lub przeczytania konferencje przeznaczone na dany dzień
- postanowienie
- zachęta do wieczornej refleksji
a to wszystko po to, by zobaczyć jak Matka Boża działa w Twoim życiu.
Updated on
Nov 27, 2019

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

1.0.1