Makina Ime

Ç’është ky aplikacion?

Në këto kohë dixhitale, sidomos në pesë vitet e fundit, edhe lëvizshmëria po zhvillohet me ritme të shpejta, falë risive teknologjike (makinat elektrike, ato me vetkontroll, inteligjenca artificiale etj.)

Në këtë drejtim, edhe Porsche Albania, kompania më prestigjioze në tregun automobilistik shqiptar, gjeti rrugën dhe mënyrat për të qenë lider edhe në inovacion.

Aplikacioni “Makina Ime” është krijuar prej vitesh nga Porsche Albania, por për t’iu përgjigjur kërkesave të klientëve dhe nevojave për të zhvilluar më tej biznesin, ne investuam në 2019-ën për një version më të avancuar teknikisht, vizualisht si edhe në përdorim, “Makina Ime 2.0”.

Ky aplikacion do t’i përmbledhë në një ikonë të vetme të gjitha nevojat e klientëve: informacioni mbi tregun e automjeteve, blerja e një makine të re, përllogaritja e financimit, makinat e përdorura dhe taksa e importit për to, planifikimi i servisit të makinës, pagesat e parkimit online e shumë të tjera.

Fokusi ynë kryesor është konsumatori, përditshmëria e tij, lëvizshmëria, si dhe gjithë informacioni që lidhet me të.

Tashmë klientët tanë kanë në dorë një mjet që u ofron komunikim të dixhitalizuar e të përqendruar, gjithçka në një aplikacion të vetëm në telefonin e tyre.

Ky aplikacion nuk është vetëm për klientët tanë, por për të gjithë njerëzit,
që si bazë kanë lëvizjen dhe si dëshirë, dixhitalizimin.

E ardhmja juaj nëpërmjet “Makina Ime” është tani!

Bëhu edhe ti njëri nga Ne!
Unë e kam, po ti?
Read more
Collapse
4.2
172 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Tashme eshte e mundur qe te modifikoni/transferoni numrin llogarise suaj tek rubrika "Profili Im".
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 4, 2020
Size
17M
Installs
50,000+
Current Version
2.1.13
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Porsche Albania
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.