Plotek - plotki o gwiazdach

Contains ads
4.3
801 reviews
50K+
Downloads
Content rating
Teen
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikacja Plotek, czyli newsy z showbizu, gorące fotki, historie zza kulis, niepublikowane nigdzie innej materiały - wszystko w jednym miejscu!

Poznaj zupełnie nową, jeszcze gorącą wersję aplikacji stworzonej specjalnie z myślą o Was, czyli czytelnikach serwisu Plotek.pl.
Nowa aplikacja Plotek to duuuuużo łatwiejszy dostęp do najświeższych newsów ze życia gwiazd. Bądź zawsze na bieżąco, komentuj, przeglądaj galerie zdjęć, fotostory i materiały wideo bezpośrednio w aplikacji.
W nowej wersji nawigacja jest jeszcze wygodniejsza - wybieraj między newsami, galeriami i wideo!

NEWSY
Najświeższe newsy i gorące plotki z życia gwiazd zobaczysz bezpośrednio w przewijanym streamie aplikacji - wszystko w jednym miejscu. Zawsze aktualne i odświeżane z minuty na minutę. Teraz możesz komentować newsy i przeglądać komentarze innych bezpośrednio w aplikacji.

GALERIE I WIDEO
Oglądaj zdjęcia gwiazd i ciekawe wideo w aplikacji nie martwiąc się o ilość pobieranych danych - jakość materiałów dostosuje się do szybkości Twojego łącza.

NIE PRZEGAP
Odbieraj powiadomienia o plotkach z pierwszej ręki, od razu i najszybciej dzięki powiadomieniom push, które możesz włączyć lub wyłączyć w każdej chwili.
Updated on
May 13, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

Ratings and reviews

4.3
801 reviews
A Google user
April 16, 2017
Aplikacja działa dobrze, ale te artykuły są trochę monotonne. Ogólnie nie jest źle.
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
Ataner
April 26, 2015
Czasami zdjęcia się nie otwierają ale odkryłam, że zamknięcie i ponowne otwarcie aplikacji rozwiązuje ten problem.
Did you find this helpful?
AGORA SA
April 7, 2017
Dzień dobry, zachęcamy do zainstalowania naszej zupełnie nowej wersji aplikacji, w której dodaliśmy szereg usprawnień i nowych funkcjonalności, jak możliwość czytania komentarzy i komentowania z poziomu aplikacji! Koniecznie proszę dać znać co sądzi Pani o zmianach :) Pozdrawiam serdecznie, Piotr
Daniel van Egdom
May 8, 2015
I hate.
Did you find this helpful?
AGORA SA
April 7, 2017
Dzień dobry, zachęcamy do zainstalowania naszej zupełnie nowej wersji aplikacji, w której dodaliśmy szereg usprawnień i nowych funkcjonalności, jak możliwość czytania komentarzy i komentowania z poziomu aplikacji! Koniecznie proszę dać znać co sądzi Pan o zmianach :) Pozdrawiam serdecznie, Piotr

What's new

Poprawki