Apteczka Domowa

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Czy Twoja apteczka pęka w szwach i nie pamiętasz co w niej masz?
Aplikacja Apteczka Domowa pomoże w zarządzaniu Twoimi lekami. Zapiszesz w niej terminy ważności oraz zalecenia dotyczące dawkowania, a aplikacja na bieżąco przypomni Ci o podaniach z kalendarza twojego telefonu.
Z Apteczką Domową oszczędzisz także pieniądze. W jaki sposób? Aplikacja podpowie jakie leki już posiadasz, dzięki temu kupisz tylko te, których naprawdę potrzebujesz. Przy okazji oszczędzisz również czas na niepotrzebne wizyty w aptece.
Nie musisz też już więcej szukać ulotki oraz informacji o leku w intrenecie. Zyskasz do nich dostęp dzięki integracji Apteczki Domowej z rejestrem produktów leczniczych aktualizowanym na bieżąco przez jednostki Ministerstwa Zdrowia.
Co ważne, z Apteczką Domową zyskujesz gwarancję poufności danych. Informacje o tym jakie leki kupujesz i zażywasz zapisywane są tylko w Twoim telefonie.

Podstawowe funkcjonalności:
• Dodawanie nowych leków - rób zdjęcia, skanuj kody kreskowe, dodawaj informacje.
• Przegląd listy leków - wyszukuj po nazwie, terminie ważności, postaci farmaceutycznej lub nazwie producenta.
• Aktualizacja danych o leku - edytuj ilość opakowań w apteczce, usuwaj przeterminowane pozycje, przeglądaj opisy i ulotki.
• Kontrola terminów ważności - ustalaj zasady informowania o upływie terminu ważności, aktualizuj listy leków.
• Katalog leków - odszukuj opisy leków w katalogu środków farmaceutycznych udostępnianym przez Ministerstwo Zdrowia, pobieraj ulotki z opisami.
• Przypomnienia o zażyciu leku - dodawaj do kalendarza przypomnienia o zażyciu leków, zarządzaj wpisanymi wcześniej podaniami.

Jak stworzyć swoją Domową Apteczkę?
1. Pobierz aplikację
2. Zrób zdjęcie leku aby dodać go do apteczki
3. Zeskanuj kod QR z opakowania leku (nie wpisuj danych ręcznie tylko korzystaj z publicznego katalogu środków farmaceutycznych).
4. Wpisz datę ważności z opakowania
5. Określ liczbę opakowań, jakie posiadasz
6. Zapisz dane i korzystaj z automatycznych przypomnień oraz powiadomień.

Apteczka Domowa należy do rodziny produktów Asseco Mobile Patient Apps (AMPA), która została stworzona z myślą o wsparciu pacjentów w procesie leczenia. AMPA to zarówno samodzielne aplikacje, jak i takie, które obsługują współpracę z rozwiązaniami Asseco, działającymi w placówkach opieki medycznej na terenie całego kraju. Wspólną cechą rozwiązań tworzonych na platformie Asseco AMPA jest bezpieczeństwo oraz ograniczenie ilości informacji przechowywanych poza telefonem pacjenta.
Updated on
Apr 26, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection

What's new

Wprowadzenie nowych możliwości udostępniania kopii zapasowej apteczki.