500+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Wybieraj polecane przez wykonawców produkty marki Stainer i pracuj na materiałach najwyższej niemieckiej jakości. Zyskaj gwarancję świetnych efektów, a także zaufanie klientów. Potrzebujesz dodatkowych argumentów, by skorzystać z produktów Stainer? Zrób zdjęcie faktury, na której znajdują się produkty objęte programem bonusowym, dodaj je w aplikacji, a następnie my przelejemy dodatkowe środki na Twoją dedykowaną kartę płatniczą. Stan konta sprawdzisz w każdej chwili, klik i wiesz jaką kwotę dostaniesz. Dłużej się nie zastanawiaj i sprawdź sam jak to działa!
Updated on
Jun 22, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info, Photos and videos and 2 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

Od teraz, to Ty decydujesz na co chcesz przeznaczyć swoje środki. Dodaliśmy nagrody, które możesz zamówić od ręki za zgromadzony bonus. Możesz również tradycyjnie wypłacić te środki na kartę prepaid. Wybór należy do Ciebie!