5K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Cisza to aplikacja pomocna w praktyce Modlitwy Serca, nazywaną również Modlitwą Jezusową albo Medytacją Chrześcijańską. Ta forma modlitwy jest popularyzowana przez Klasztor oo Benedyktynów z Lubinia.

Medytacja Chrześcijańska to modlitwa, która przez powtarzanie wezwania prowadzi modlącego się do tego, by w zbawczych dziełach Boga dokonanych w Chrystusie, Słowie Wcielonym, i w darze Jego Ducha, pojąć objawiającą się w nich zawsze - przez wymiar ludzki i ziemski - głębię Boga.

Można medytować siedząc na poduszce, stołeczku, krześle. Można w ruchu, jadąc do pracy, czekając na autobus lub w trakcie przesiadki na lotnisku.

Aplikacja pozwala na dopasowanie medytacji do własnego rytmu dnia. Sesja działa w tle, więc wystarczy, że znajdziesz dla siebie odpowiedni moment i uruchomisz sesję na dowolnie wybrany czas. Potem możesz wygasić telefon tak żeby nie przeszkadzał i nie rozpraszał. O jej rozpoczęciu i zakończoeniu poinformuje Cię delikatny dźwięk gongu.

Chcielibyśmy żeby “Cisza” nie tylko pomagała w regularnej praktyce medytacyjnej ale też pełniła rolę popularyzatorską. Dlatego znajdziesz w Aplikacji krótką historię tej formy modlitewnej. Praktyczne wskazówki jak medytować. Aktualizowany regularnie zbiór poświęconych jej książek oraz listę filmów z Klasztoru Benedyktynów w Lubiniu gdzie działa najstarszy w Polsce ośrodek propagujący Medytację Chrześcijańską.

Mądrość rodzi się w Ciszy.
Updated on
Jul 26, 2020

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection

What's new

Poprawki błędów