Rozgrzewka głosu EasyVoice

5K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikacja „Rozgrzewka głosu” to narzędzie, które pomoże Ci w przygotowaniu głosu do pracy. Możesz je zawsze mieć przy sobie i wykorzystać, gdy chcesz mówić bez wysiłku i zmęczenia oraz mieć pewność, że Twój głos uniknie kontuzji. Odpowiednie przygotowanie krtani do czekającego ją wysiłku zapobiegnie także wystąpieniu wielu nieprzyjemnych objawów takich jak np. chrypa, bezgłos, załamywanie się głosu, czy osłabienie jego siły.

Jeśli intensywnie wykorzystujesz głos w pracy zawodowej, dużo mówisz, rozmawiasz, przemawiasz, telefonujesz, śpiewasz – Twój głos potrzebuje skupienia, odpowiedniego nastawienia i przygotowania mięśni, które narażone są na ogromny wysiłek podczas wielu godzin emitowania dźwięków.

W aplikacji znajdziesz trzy warianty rozgrzewki – wersję krótką (ok. 5 minut), wersję średnią (ok. 10 minut ) oraz dłuższą (ok. 15 minut). Każda wersja zawiera różne ćwiczenia, zyskujesz więc spory materiał do ćwiczeń.

W każdym wariancie znajdziesz ćwiczenia, które krok po kroku przeprowadzą Cię od stanu uśpienia do stanu gotowości. Ponieważ uznajemy, że głos jest częścią większej całości (częścią człowieka) i wymaga holistycznego traktowania wśród ćwiczeń, oprócz ćwiczeń emisyjnych, znajdziesz ćwiczenia ciała i umysłu, ćwiczenia koncentracji, ćwiczenia pozytywnego nastawienia, ćwiczenia rozluźniające i rozgrzewające mięśnie ciała.
Niektóre ćwiczenia możesz wykonać w towarzystwie muzyki (sam decydujesz, czy potrzebujesz ciszy czy akompaniamentu innych dźwięków). Niektóre ćwiczenia (np. ćwiczenia narządów mowy) zaprezentowane są w formie graficznej, zaś każde ćwiczenie głosowe przedstawione jest w formie pisemnej i dźwiękowej (nagranie prezentujące, jak je wykonać). Ty decydujesz o tym, jak długo wykonujesz ćwiczenia, być może odczujesz potrzebę wykonania większej ilości powtórzeń wybranych ćwiczeń, dlatego podane czasy trwania to wartości orientacyjne.
Updated on
Aug 22, 2018

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Zapraszamy do korzystania z nowej wersji aplikacji. W razie problemów lub pytań prosimy o kontakt na email: redakcja@easyvoice.pl