FaniMani.pl

10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów online - robisz zakupy tak jak zawsze, płacisz tyle co zwykle (!), a sklepy internetowe i partnerzy dzielą się zyskiem - darowizna trafia do organizacji, którą Ty wybierasz!

Ponad 1600 sklepów internetowych, restauracje, rezerwacje hoteli - każdy zakup online to okazja do pomagania!

Z FaniMani korzysta już ponad 8200 organizacji społecznych i podopiecznych fundacji z całej Polski, które w ten sposób zebrały już ponad 4 mln zł!

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej FaniMani łatwo przejdziesz do ulubionego sklepu i aktywujesz darowiznę oraz sprawdzisz najnowsze promocje i okazje. Sprawdzisz również swoje konto i podejrzysz ostatnie darowizny.

FaniMani to jedyny w Polsce serwis, dzięki któremu możesz bezpłatnie wspierać organizacje społeczne podczas zakupów online, jednocześnie polując na okazje. Ty płacisz tyle, ile zawsze, a część wydanej kwoty trafia do wskazanej przez Ciebie organizacji.

Z aplikacją FaniMani masz wiele okazji… do pomagania!
Updated on
Jul 21, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info, Financial info and 2 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

Aktualizacja do Expo 45