Cloud Mail

10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Cloud Mail to bezpłatna, wielozadaniowa i wygodna w użyciu aplikacja pocztowa, obsługująca konta e-mail, założone w ramach usług nazwa.pl. Przejrzysty układ i estetyczny wygląd pozwalają sprawnie realizować wszystkie funkcje, które są związane z pocztą internetową, na urządzeniach mobilnych.
Dzięki Cloud Mail Twój telefon stanie się prawdziwym centrum zarządzania. Aplikacja dedykowana jest na smartfony z systemem Android. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa komunikacji elektronicznej.

Cloud Mail to wiele udogodnień, m.in.:
• Kompleksowa obsługa korespondencji prywatnej i firmowej, dzięki możliwości konfiguracji nieograniczonej liczby adresów poczty elektronicznej, utworzonych w ramach usług nazwa.pl.
• Bezproblemowy dostęp do załączników w wiadomościach e-mail, które w łatwy sposób można przeglądać i udostępniać.
• Intuicyjna obsługa dzięki możliwości grupowania wiadomości w wątki oraz dzięki łatwej nawigacji między wieloma skrzynkami pocztowymi.

Cloud Mail to aplikacja do obsługi poczty e-mail, umożliwiająca jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie Twojego smartfona. Wypróbuj już dziś!

W przypadku pytań lub wątpliwości do Twojej dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku pozostaje 300 osobowy zespół specjalistów, udzielający wsparcia w zakresie świadczonych przez nazwa.pl usług. Dbając o najwyższą jakość komunikacji i dostosowując ją do Twoich preferencji i oczekiwań, zapewniamy Ci możliwość kontaktu poprzez infolinię telefoniczną: 801 33 22 33 (tel. stacjonarne) i 22 454 48 10 (tel. komórkowe), pocztę e-mail: kontakt@nazwa.pl oraz czat na stronie https://www.nazwa.pl/.
Masz pytanie, uwagę, sugestię? Skontaktuj się z nami.
Updated on
Jul 22, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Cloud Mail – bądź mobilny z nazwa.pl!