10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Moje NBP to aplikacja mobilna Narodowego Banku Polskiego. Znajdą w niej Państwo informacje o banku centralnym Polski oraz aktualności m.in. z mediów społecznościowych NBP, a także dotyczące polityki pieniężnej i wydarzeń organizowanych przez NBP i Centrum Pieniądza NBP.
W aplikacji Moje NBP można śledzić aktualne i historyczne kursy walut oraz skorzystać z kalkulatora walutowego, znaleźć bieżące informacje o emisji banknotów i monet kolekcjonerskich. Polecamy również sekcję poświęconą polskim banknotom i monetom obiegowym.
Nowością w aplikacji „Moje NBP” jest moduł Rozszerzonej Rzeczywistości, czyli AR (augmented reality). Technologia ta umożliwia oglądanie np. monet i banknotów kolekcjonerskich oraz innych grafik NBP w formacie 3D.
Aby uruchomić moduł AR w aplikacji „Moje NBP”, należy wejść w sekcję AR dostępną w prawym dolnym rogu strony głównej i skierować aparat na obiekt VR z markerem dostępnym na stronie www lub na oznaczonym druku. Marker AR zostanie zidentyfikowany, a w aplikacji wyświetli się ruchomy, przestrzenny obraz monety, banknotu lub innej grafiki NBP, której dotyczy publikacja z markerem.
Aplikacja „Moje NBP” jest cały czas rozwijana; w razie zauważenia błędów prosimy o przesyłanie uwag na adres: mojenbp@nbp.pl.
Updated on
Aug 12, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Nowe logo NBP