PAYBACK – zakupy i kupony

Contains ads
3.7
69.6K reviews
1M+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikacja mobilna PAYBACK to narzędzie o wielu funkcjach! Aktywujesz w niej kupony, dzięki którym szybciej zbierzesz punkty na swoją wymarzoną nagrodę. Nie zapomnisz też już nigdy karty lojalnościowej czy rzeczy, które miałeś kupić. Wystarczy, że będziesz mieć przy sobie telefon z aplikacją PAYBACK. Poznaj lepiej jej funkcje:

► Kartę masz zawsze przy sobie

W aplikacji mobilnej znajduje się wirtualna karta PAYBACK, którą możesz skanować w każdym sklepie stacjonarnym, będącym partnerem PAYBACK. W ten sposób zmniejszasz liczbę plastikowych kart w portfelu🙂. Jest to rozwiązanie szybkie i bezpieczne. Wystarczy, że zeskanujesz kartę na czytniku przy kasie. Karta jest przypisana do konta PAYBACK, dzięki czemu po każdej transakcji naliczane są kolejne punkty przybliżające Cię do upragnionej nagrody.


► Meldujesz się w PAYBACK GO

Dzięki funkcji PAYBAK GO opartej na geolokalizacji, przeniesiesz się do świata partnera, u którego aktualnie robisz zakupy. W czasie zakupów otwórz aplikację PAYBACK, dotknij logotyp partnera w górnej części ekranu aplikacji, a aplikacja dostosuje swój wygląd i wyświetli wszystkie oferty i promocje do danego sklepu w jednym miejscu.


► Szybko sprawdzasz, czy Twój ulubiony sklep to sklep partnerski
Lista partnerów PAYBACK obejmuje blisko 300 sklepów i nieustannie się powiększa. Nie musisz jednak znać jej na pamięć. Sprawdź w aplikacji, czy dany sklep jest partnerem PAYBACK i aktywuj kupony do niego. Jeśli zrobisz zakupy online lub stacjonarne razem z nami, zyskasz możliwość wymiany punktów na atrakcyjne nagrody. Punkty PAYBACK możesz zbierać, kupując m.in. w Allegro, Kauflandzie, bp, MaxiZoo, PSB Mrówka. Aby szukanie sklepów było łatwiejsze, sklepy zostały podzielone na kategorie:
Moda i uroda👗
RTV i AGD📺
Podróże✈️
Usługi i Moto🚗
Czas wolny🚴‍♂️
Jedzenie online🍕

► Aktywujesz kupony i szybciej zbierasz punkty

Instalując aplikację PAYBACK, zyskujesz dostęp do mnóstwa kuponów, które pozwolą Ci szybciej zebrać punkty. Kupony możesz aktywować, wchodząc do sekcji „Kupony” w menu na dole ekranu. Zwróć uwagę, że wiele kuponów jest dostępnych wyłącznie w aplikacji mobilnej – nie znajdziesz ich na stronie WWW. Jeśli interesują Cię kupony konkretnego sklepu, przefiltruj je za pomocą przycisku w prawym, górnym rogu ekranu sekcji Kupony.


► Wymieniasz punkty na nagrody

W programie PAYBACK czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody. Wymiana punktów na nagrody rzeczowe lub vouchery jest niezwykle prosta. Wystarczy wejść do zakładki „Więcej”, wybrać Sklep z nagrodami i wyszukać nagrodę, która Cię najbardziej interesuje. Aby ułatwić Ci wybór, nagrody podzieliliśmy na kategorie, np. Kuchnia, Zdrowie i Uroda, Elektronika, Dom, Samochód, itp. Istnieje możliwość wymiany punktów na vouchery, które możesz podarować bliskiej osobie, jako prezent.


► Kupujesz wszystko, czego potrzebujesz

Ile razy zdarzyło Ci się zapomnieć czegoś, będąc w sklepie? Dzięki aplikacji PAYBACK swoją listę zakupów zawsze masz przy sobie. Jest to o wiele wygodniejsze niż lista na kartce papieru. Ponadto, aplikacja zakupowa może służyć także jako lista zadań do zrobienia. Wystarczy wpisać na nią rzeczy do zrobienia, a po ich zakończeniu odznaczyć jako „gotowe”. Listę zakupów możesz udostępniać innym osobom.


► Jesteś na bieżąco z najlepszymi promocjami

Teraz już nie ominie Cię żadna ciekawa promocja. Dzięki powiadomieniom push wysyłanym za pomocą aplikacji dowiesz się, który ze sklepów przygotował dla ciebie promocje i rabaty.


► Sprawdzasz sklepy partnerskie blisko siebie

Na mapie dostępnej w aplikacji łatwo sprawdzisz, które sklepy partnerskie znajdują się w okolicy. Wystarczy, że dotkniesz mapy, a przy włączonej geolokalizacji, aplikacja wskaże Ci sklepy partnerskie.

Updated on
Jun 30, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
Personal info and Device or other IDs
This app may collect these data types
Location, Personal info and 3 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted
3.7
69.6K reviews
Truformable
May 4, 2022
Just another discount app that does give real discounts, slow and with doubtful UI experience. And yeah, you should update it each month, or it won't run.
2 people found this review helpful
PAYBACK
May 11, 2022
Truformable, nie jest prawdą, że bez aktualizacji co miesiąc aplikacja nie działa. Niektóre aktualizavje są obowiązkowe, to prawda. Ale nie wszystkie. Co Ci nie odpowiada pod kątem doświadczenia? Które miejsca powinniśmy poprawić? Daj znać, a postaramy się nad tym popracować. Ania z PAYBACK
Akhmadullo Vakhobov
June 15, 2022
The service doesn't have in English and even operators cannot
PAYBACK
June 15, 2022
Drogi Użytkowniku, to prawda, niestety, nasza aplikacja nie jest dostępna w języku angielskim. Pracujemy nad programistami, aby dodali język angielski, ale są nieugięci. Będziemy dalej nad nimi pracować, bo wiemy, że angielski w tych czasach to absolutny standard. Pozdrawiamy serdecznie, Ania z PAYBACK
Anatoliy S
October 21, 2021
I've registered using my email and got "twoj payback number" on my email but it is too long to place it in the login form. To recover my account I have to CALL the service. It's 2021 guys.
6 people found this review helpful
PAYBACK
October 26, 2021
Witaj Anatoli, proces odzyskiwania dostępu do konta poprzez nasze Biuro Obsługi Klientów wynika z chęci zapewnienia większego bezpieczeństwa, tak, by żadna niepowołana osoba nie uzyskała dostępu do Twojego konta. Wybacz te niedogodności. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam, Bartek z PAYBACK

What's new

W najnowszej wersji wprowadziliśmy kilka udogodnień i naprawiliśmy błąd związany z brakiem możliwości skanowania karty w aplikacji, kiedy ustawiony jest tryb ciemny. Bardzo dziękujemy za wasze uwagi. Czytamy je wszystkie :) Postaramy się stopniowo je wdrażać, aby korzystanie z aplikacji było jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.