100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

12.03.2020
W związku z zaistniałą sytuacją kryzysową na terenie kraju, uruchomiliśmy w aplikacji BLISKO ogólnopolskiego nadawcę "Koronawirus - serwis informacyjny"

Będziemy przekazywać najważniejsze komunikaty związane z zagrożeniem epidemią wirusa SARS-CoV-2 powszechnie nazywanym koronawirusem. Wszystkie informacje pochodzą ze sprawdzonych źródeł, które gwarantują rzetelne powiadamianie bez wzbudzania niepotrzebnej dezinformacji.Aplikacja BLISKO, to nowoczesna wersja dawnej aplikacji Komunikator SISMS. Została stworzona po to, aby mieszkańcy mogli na bieżąco otrzymywać lokalne informacje od nadawców, takich jak urzędy gmin i miast, dostawcy prądu, wody czy internetu, bibliotek, domów kultury, lokalnych klubów sportowych, służb porządkowych np. straży pożarnej, policji i innych podmiotów, których podstawą działalności jest użyteczność publiczna.
Wpisz w BLISKO swoją miejscowość, aplikacja wyświetli Ci aktywnych nadawców z tego obszaru, a Ty zdecydujesz z jakich serwisów tematycznych będą mogli przesyłać do Ciebie informacje. Możesz wskazywać wiele miejscowości, jeżeli dołączą do nich nowi nadawcy, aplikacja powiadomi Cię o tym.APLIKACJA JEST DLA UŻYTKOWNIKÓW BEZPŁATNA.

PRZYKŁADY INFORMACJI JAKIE MOŻESZ OTRZYMYWAĆ:
- lokalne imprezy kulturalno-rozrywkowe,
- zaproszenia na wydarzenia sportowe,
- informacje o nowych udogodnieniach dla mieszkańców,
- profilaktyczne akcje prozdrowotne,
- lokalne utrudnienia np. blokady dróg,
- niebezpieczne zjawiska pogodowe,
- alarmy i ostrzeżenia,
- terminy wywozu śmieci,
- przypomnienia urzędowe,
- zmiany w transporcie publicznym,
- zapowiedzi o lokalnych konkursach i wszelkich akcjach społecznych,
i wiele innych.

Nasz adres e-mail: cok@sisms.pl

Polityka prywatności aplikacji, zawierająca wszelkie informacje o danych zbieranych w aplikacji, znajduje się pod następującym linkiem: https://sisms.pl/pdf/Polityka_prywatnosci_SYSTEMU_SISMS.pdf

Informujemy, iż aplikacja spełnia wymogi dostępności cyfrowej WCAG 2.1. Deklaracje dostępności nadawców można znaleźć po wejściu do nadawcy w aplikacji.

Lokalni nadawcy BLISKO Ciebie
Updated on
Apr 8, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Poprawa błędu w module Gospodarka Odpadami.