AGENT.SK - Váš realitný a finančný agent

50+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikácia je určená najmä pre ľudí, ktorí hľadajú alebo ponúkajú byty, apartmány, domy, chalupy, chaty, pozemky, objetky, priestory a iné nehnuteľnosti na bývanie, rekreáciu či podnikanie. Určená je aj pre ľudí hľadajúcich výhodné podmienky úverového financovania a poistenia.

Nainštalovaním aplikácie získate podrobný prehľad o našej ponuke nehnuteľností, ktorá obsahuje profesionálne fotografie, 3D virtuálne prehliadky matterport a videoprehliadky. Naša realitná inzercia je tak maximálne transparentná a efektívna. S aplikáciou získate aj aktuálne kontakty na realitných a finačných agentov. Tie sú vždy aktuálne a dostupné na 2–4 kliknutia.

Konzultácia k poskytnutiu našich služieb je bezplatná. Finančné sprostredkovanie poskytujeme bezplatne v zmysle zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Realitné služby poskytujeme podľa dohody a zmluvy o sprostredkovaní predaja, prenájmu alebo kúpy nehnuteľnosti.

Ak chcete predať, prenajať, kúpiť a financovať nehnuteľnosť, alebo refinancovať hypotéku, konsolidovať úvery či získať výhodné poistenie, nainštalujte si našu aplikáciu. Následne nás kontaktujte a my vám radi pomôžeme zrealizovať váš zámer, zatiaľ čo vy sa budete venovať práci, rodine, priateľom a záľubám. V prípade, že patríte k ľuďom, ktorí sa zaujímajú o prácu v našej spoločnosti, neváhajte nás kontaktovať. Radi sa s vami stretneme a preberieme možnosti spolupráce.

V ďalších verziách aplikácie chceme prinášať nové a zaujímavé funkcie, s ktorými vám uľahčíme proces riešenia bývania, podnikania, financovania a poistenia. Aktuálne pripravujeme novú úverovú kalkulačku s ktorou si pohodlne vypočítate maximálnu výšku úveru podľa príjmu, hodnoty zabezpečenia (LTV) a ďalšich parametrov. S našou úverovou kalkulačkou si budete môcť porovnať úverové ponuky zo všetkých bánk a požiadať o úver online. Do tej doby vám odporúčame používať našu hypotekárnu kalkulačku, ktorú nájdete na webovej stránke:
https://www.hypokalkulacka.sk

Chceme, aby bola naša aplikácia maximálne užitočná, a preto budeme vďační za vašu konštruktívnu spätnú väzbu, ktorú môžete poslať na e-mail: info@agent.sk. Privítame vaše nápady a návrhy na vylepšenie aplikácie.

Odporúčame vám sledovať nás aj na sociálnych sieťach. Aktiváciou upozornení na nové príspevky a videá vám neutečie žiadna zaujímavá informácia alebo ponuka. Získate tak prehľad o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke skôr, ako ich zverejníme v realitnej inzercii.

YouTube: https://www.youtube.com/c/AGENTSK
Facebook: https://www.facebook.com/2006.agent.sk
Instagram: https://www.instagram.com/agent.sk
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/agent-sk/

Základné informácie o našej spoločnosti:

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Naša spoločnosť je tiež zaregistrovaná ako finančný agent s registračným číslom 127418 v registri finančných agentov a finančných poradcov, ktorý vedie Národná banka Slovenska. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje už od roku 2006.

AGENT.SK - Váš agent vo svete nehnuteľností a financií
Updated on
Feb 22, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available