AGENT.SK - Váš realitný a finančný agent

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Aplikácia je určená najmä pre ľudí, ktorí hľadajú alebo ponúkajú byty, apartmány, domy, chalupy, chaty, pozemky, objetky, priestory a iné nehnuteľnosti na bývanie, rekreáciu či podnikanie. Určená je aj pre ľudí hľadajúcich výhodné podmienky úverového financovania a poistenia.

Nainštalovaním aplikácie získate podrobný prehľad o našej ponuke nehnuteľností, ktorá obsahuje profesionálne fotografie, 3D virtuálne prehliadky matterport a videoprehliadky. Naša realitná inzercia je tak maximálne transparentná a efektívna. S aplikáciou získate aj aktuálne kontakty na realitných a finačných agentov. Tie sú vždy aktuálne a dostupné na 2–4 kliknutia.

Konzultácia k poskytnutiu našich služieb je bezplatná. Finančné sprostredkovanie poskytujeme bezplatne v zmysle zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Realitné služby poskytujeme podľa dohody a zmluvy o sprostredkovaní predaja, prenájmu alebo kúpy nehnuteľnosti.

Ak chcete predať, prenajať, kúpiť a financovať nehnuteľnosť, alebo refinancovať hypotéku, konsolidovať úvery či získať výhodné poistenie, nainštalujte si našu aplikáciu. Následne nás kontaktujte a my vám radi pomôžeme zrealizovať váš zámer, zatiaľ čo vy sa budete venovať práci, rodine, priateľom a záľubám. V prípade, že patríte k ľuďom, ktorí sa zaujímajú o prácu v našej spoločnosti, neváhajte nás kontaktovať. Radi sa s vami stretneme a preberieme možnosti spolupráce.

V ďalších verziách aplikácie chceme prinášať nové a zaujímavé funkcie, s ktorými vám uľahčíme proces riešenia bývania, podnikania, financovania a poistenia. Aktuálne pripravujeme novú úverovú kalkulačku s ktorou si pohodlne vypočítate maximálnu výšku úveru podľa príjmu, hodnoty zabezpečenia (LTV) a ďalšich parametrov. S našou úverovou kalkulačkou si budete môcť porovnať úverové ponuky zo všetkých bánk a požiadať o úver online. Do tej doby vám odporúčame používať našu hypotekárnu kalkulačku, ktorú nájdete na webovej stránke:
https://www.hypokalkulacka.sk

Chceme, aby bola naša aplikácia maximálne užitočná, a preto budeme vďační za vašu konštruktívnu spätnú väzbu, ktorú môžete poslať na e-mail: info@agent.sk. Privítame vaše nápady a návrhy na vylepšenie aplikácie.

Odporúčame vám sledovať nás aj na sociálnych sieťach. Aktiváciou upozornení na nové príspevky a videá vám neutečie žiadna zaujímavá informácia alebo ponuka. Získate tak prehľad o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke skôr, ako ich zverejníme v realitnej inzercii.

YouTube: https://www.youtube.com/c/AGENTSK
Facebook: https://www.facebook.com/2006.agent.sk
Instagram: https://www.instagram.com/agent.sk
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/agent-sk/

Základné informácie o našej spoločnosti:

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Naša spoločnosť je tiež zaregistrovaná ako finančný agent s registračným číslom 127418 v registri finančných agentov a finančných poradcov, ktorý vedie Národná banka Slovenska. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje už od roku 2006.

AGENT.SK - Váš agent vo svete nehnuteľností a financií
The application is designed especially for people who are looking for or offering apartments, flats, houses, cottages, cottages, land, buildings, premises and other real estate for housing, recreation or business. It is also intended for people looking for advantageous conditions of credit financing and insurance.

By installing the application, you will get a detailed overview of our real estate offer, which includes professional photos, 3D virtual tours of matterport and video tours. Our real estate advertising is thus maximally transparent and effective. With the application, you also get current contacts to real estate and financial agents. These are always current and available with 2-4 clicks.

Consultation on the provision of our services is free of charge. We provide financial intermediation free of charge in accordance with Act no. 186/2009 Coll. on Financial Intermediation and Financial Advice and on Amendments to Certain Acts. We provide real estate services in accordance with an agreement and contract on brokering the sale, lease or purchase of real estate.

If you want to sell, rent, buy and finance real estate, or refinance your mortgage, consolidate loans or get advantageous insurance, install our application. Then contact us and we will be happy to help you realize your intention, while you will focus on work, family, friends and hobbies. If you are one of the people who are interested in working in our company, do not hesitate to contact us. We will be happy to meet you and discuss the possibilities of cooperation.

In future versions of the application, we want to bring new and interesting functions with which we will facilitate the process of solving housing, business, financing and insurance. We are currently preparing a new loan calculator with which you can conveniently calculate the maximum loan amount according to income, collateral value (LTV) and other parameters. With our loan calculator you will be able to compare loan offers from all banks and apply for a loan online. Until then, we recommend that you use our mortgage calculator, which can be found on the website:
https://www.hypokalkulacka.sk

We want our application to be as useful as possible, and therefore we will be grateful for your constructive feedback, which you can send to e-mail: info@agent.sk. We welcome your ideas and suggestions for improving the application.

We recommend that you follow us on social networks as well. You won't miss any interesting information or offers by activating notifications for new posts and videos. You will get an overview of new properties in our offer before we publish them in real estate advertising.

YouTube: https://www.youtube.com/c/AGENTSK
Facebook: https://www.facebook.com/2006.agent.sk
Instagram: https://www.instagram.com/agent.sk
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/agent-sk/

Basic information about our company:

AGENT.SK, p. r. about. is a licensed real estate agency, which is a member of the National Association of Real Estate Agents of Slovakia, the Real Estate Union of the Slovak Republic and the Association of Real Estate Agents of Slovakia.

Our company is also registered as a financial agent with registration number 127418 in the register of financial agents and financial advisers maintained by the National Bank of Slovakia. He has been providing professional services, specializing in real estate activities and financial intermediation, since 2006.

AGENT.SK - Your agent in the world of real estate and finance
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
February 22, 2021
Size
1.1M
Installs
10+
Current Version
1.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
AGENT.SK, s. r. o.
Developer
Pribinova 30, Eurovea Riverside, 811 09 Bratislava, Slovenská republika
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.