Peňaženka

3,258
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Prinášame vám úplne novú a vylepšenú Peňaženku!

Peňaženka je výborný nástroj na sledovanie vašich financií. S aplikáciou získate dokonalý prehľad o vašich účtoch, úveroch, sporení aj o platobných kartách. Môžete si jednoducho a prehľadne kontrolovať výdavky, zaznamenávať všetky svoje príjmy, či nastaviť si pripomienky na úhradu dôležitých platieb. Vďaka systému zálohy od Prima banky máte vaše údaje vždy bezpečne zálohované a synchronizované medzi všetkými vašimi zariadeniami.

Vylepšili sme Internet banking.

V rámci noviniek vám prinášame: nový prehľad produktov, jednoduchú správu vašich platobných kariet (aktivácia, blokovanie, zmena PIN či denného limitu) a možnosť dobiť Easy.


Ako novinky prinášame: produkty klienta v novom prehľade, možnosť dobiť Easy a správu platobných kariet.

Do Internet bankingu sa prihlásite svojimi menom, heslom a prihlásenie overíte SMS kódom. Po prvotnom prihlásení si nastavíte 4-miestny PIN a na ďalší vstup do Internet bankingu stačí zadať už len 4-miestny PIN. Maximálny denný limit platieb zadaných cez aplikáciu je 1000 EUR.

Keďže jednou z našich noviniek je aj prihlasovanie prostredníctvom PIN, je potrebné, aby sa užívatelia, ktorí aplikáciu Peňaženka používajú, preregistrovali na nový spôsob prihlasovania.

V Peňaženke máte k dispozícii aj zoznam všetkých bankomatov a pobočiek Prima banky spolu s kontaktnými informáciami a možnosťou navigácie k nim. Pre ešte lepší komfort našich klientov sme databázu bankomatov rozšírili aj o zoznam bankomatov iných bánk.

V prípade otázok, podnetov alebo akýchkoľvek problémov nás môžete kontaktovať telefonicky na našej non stop Infolinke 0850 700 007, alebo e-mailom na adrese info@primabanka.sk.

Vaša Prima banka
Here are a completely new and improved Wallet!

Wallet is an excellent tool for tracking your finances. With the application to get a complete overview of your accounts, loans, savings and credit card. You can simply and transparently control spending, record all their income, or set reminders for payment of relevant charges. Thanks to the advances from bank directly you have your data is always secure, backed up and synced between all your devices.

We improved Internet banking.

Within the newsletter brings you: new product overview, easy to manage your credit card (activation, blocking, PIN change or daily limit) and can be charged with Easy.


As we bring news: Client products in a new report, can be charged with Easy and payment cards.

Internet Banking sign your name, password and login verify the SMS code. After the initial login, you set a 4-digit PIN and the next entry to Internet banking has only just enter the 4-digit PIN. Maximum daily limit payments entered via the application is € 1,000.

As one of our new products is also logging in through a PIN is necessary to users who use the wallet app, preregistrovali a new method of registration.

In Wallet, you also have a list of all ATMs and branches directly to the banks, along with contact information and the option to navigate to them. For even greater comfort of our clients, we have a database of ATMs also extended the list of ATMs of other banks.

If you have questions, suggestions or any problems, please contact us by phone at our non-stop Infoline 0850 700 007, or e-mail at info@primabanka.sk.

Prima your bank
Read more
4.4
3,258 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- Možnosť znovuvydania platobnej karty
- Rozšírenie informácií o úvere pre ešte väčší prehľad
- Možnosť zaslania podnetov priamo z aplikácie
- Automatická zmena na numerickú klávesnicu pri písaní IBANu
- Drobné úpravy a vylepšenia
Read more

Additional Information

Updated
July 25, 2018
Size
39M
Installs
100,000+
Current Version
5.12
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Prima banka
Developer
Prima banka Slovensko, a.s. Hodžova 11 01011 Žilina
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.