Peňaženka

12,727
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Jednoduché a rýchle bankovanie – Peňaženka od Prima banky

Peňaženka je výborný nástroj na sledovanie vašich financií. S aplikáciou získate dokonalý prehľad o vašich účtoch, úveroch, sporeniach, termínovaných vkladoch aj o platobných kartách. Môžete s ňou jednoducho a rýchlo platiť, nastaviť si pravidelné platby a inkasá, kontrolovať výdavky, zaznamenávať všetky svoje príjmy, či nastaviť si pripomienky na úhradu dôležitých platieb. Vďaka systému zálohy od Prima banky máte vaše údaje vždy bezpečne zálohované a synchronizované medzi všetkými vašimi zariadeniami.

Jednoduché prihlasovanie, dokonalý prehľad o svojich financiách, rýchle platby.
Možnosť jednoducho požiadať o predschválenú Pôžičku alebo o Povolené prečerpanie na účte, či zriadenie Sporenia alebo vklady.


Prihlasovanie do Peňaženky je maximálne jednoduché. Prihlásite sa svojim menom, heslom do Internet bankingu, a prihlásenie overíte SMS kódom. Po prvotnom prihlásení si nastavíte 4-miestny PIN, prípadne zvolíte prihlasovanie cez odtlačok prsta. Na ďalšie prihlasovanie už budete využívať len jednu z týchto možností.

V Peňaženke máte pod palcom prehľad všetkých produktov, ktoré využívate, vrátane pohodlnej správy vašich platobných kariet (aktivácia, blokovanie, zmena PIN či denného limitu, znovuvydanie karty, povolenie/zakázanie internetových platieb). Jednoduchý filter transakcií vám umožní vyhľadať požadovanú transakciu podľa kategórie, dátumu, alebo prostredníctvom fulltextového vyhľadávania. Platby zadáte jednoducho naskenovaním čiarového kódu, QR kódu, použitím šablón alebo funkciou Zopakovať platbu či Odpovedať platbou. Jednoduchým ťapnutím si môžete stiahnuť a uložiť informácie o spracovanej transakcii alebo vytvoriť si z nej trvalý príkaz.

Bezpečnosť platieb v Peňaženke je zabezpečená silnou autentifikáciou. Každá zadaná platba alebo trvalý príkaz je autorizovaný pomocou Vášho PIN kódu, ktorý ste si zadali pri prvotnom prihlásení do aplikácie, a ktorý poznáte iba vy. Platby môžete realizovať do výšky vášho denného limitu pre elektronické bankovníctvo.

Získať predschválenú Pôžičku alebo Povolené prečerpanie k účtu ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí iba ťapnúť na ponuku v časti Úvery priamo v aplikácii Peňaženka. V časti Sporenia a vklady si môžete pohodlne zriadiť aj Termínovaný vklad alebo pravidelné Sporenie k Osobnému či Študentskému účtu.

Vďaka aplikácii Peňaženka plaťte v obchodoch ešte jednoduchšie, priložením svojho mobilného telefónu k platobnému terminálu. Jednoducho si pridajte vašu platobnú kartu do služby Google Pay v časti Platobné karty.

V Nastaveniach aplikácie si môžete nastaviť SMS notifikácie k účtu alebo Push notifikácie. Push notifikácie vám ponúkajú bezplatnú alternatívu k SMS notifikáciám a poskytujú dokonalý prehľad o každom pohybe na vašich účtoch alebo vás informujú o novej správe v schránke správ.

K tomu všetkému nájdete v aplikácii aj prehľad pobočiek a bankomatov Prima banky spolu s kontaktnými informáciami a možnosťou rýchlej navigácie k nim.

V prípade otázok, podnetov, alebo akýchkoľvek problémov nás môžete kontaktovať priamo z hlavného menu aplikácie, telefonicky na našej nonstop Infolinke 0850 700 007, alebo e-mailom na adrese: info@primabanka.sk.

Prima banka
Easy and Fast Banking - Prima banka Wallet

Wallet is a great tool to keep track of your finances. With the app you get a perfect overview of your accounts, loans, savings, term deposits and credit cards. You can easily and quickly pay with it, set up regular payments and direct debits, check your expenses, record all your earnings, or set reminders to make important payments. Thanks to the backup system from Prima banka, your data is always safely backed up and synchronized between all your devices.

Easy sign-in, perfect overview of your finances, fast payments.
Possibility to simply apply for a pre-approved Loan or for an Authorized Overdraft on an Account, the establishment of a Savings Account or deposits.


Signing in to Wallet is as easy as possible. Sign in with your Internet banking password, password, and verify your login with an SMS code. After the initial login, you will set a 4-digit PIN, or you may choose to log in using your fingerprint. You will only use one of these options to sign in again.

In Wallet, you have an overview of all the products you use, including convenient management of your payment cards payments). A simple transaction filter lets you search for a desired transaction by category, date, or full-text search. You can simply make payments by scanning a barcode, QR code, using templates, or using the Retry Payment or Reply with Payment feature. With a simple touch, you can download, save, or create a standing order.

Wallet's Security of Payments is secured by strong authentication. Each payment or standing order you enter is authorized with the PIN you entered when you first signed in to the app and only you know. You can make payments up to your daily electronic banking limit.

Get a pre-approved Loan or Allowed Overdraft account has never been easier. Just tap the menu in the "Loans" section of the Wallet app. Under Savings and Deposits, you can conveniently open and Term Deposits or a regular Personal Savings or Student Account.

With the Wallet app make payments in stores even easier by tapping your mobile phone to a payment terminal. Simply add your credit card to Google Pay under Credit Cards.

In App Settings, you can set up SMS notifications for your account or Push notifications. Push notifications offer you a free alternative to SMS notifications and give you a complete overview of every movement in your accounts or keep you informed about a new message in the message box.

In addition, you can find the Prima banka branch and ATM overview in the app, along with contact information and quick navigation options.

If you have any questions, suggestions or any problems, you can contact us directly from the main menu of the application, by phone at our nonstop Infoline 0850 700 007, or by e-mail at: info@primabanka.sk.

Prima banka
Read more
Collapse
4.5
12,727 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

- Drobné úpravy a vylepšenia.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 13, 2021
Size
82M
Installs
100,000+
Current Version
5.34.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Prima banka
Developer
Prima banka Slovensko, a.s. Hodžova 11 01011 Žilina
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.