Raiffeisen Bank SK

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Táto aplikácia Raiffeisen banky Vám umožňuje prístup na webovú stránku banky, kde sa môžete prihlásiť do Internet bankingu vo verzii 2 podľa Raiffeisen obchodných podmienok prostredníctvom mobilného zariadenia. Pre jej používanie je potrebné mať mobilné zariadenie s operačným systémom Android od verzie 5, aktivovanú službu Internet banking od Raiffeisen banky a prístup k internetu.
 
Pre prihlásenie do Internet bankingu Raiffeisen banky je potrebné zadať číslo klienta (nájdete vo svojej Základnej zmluve uzatvorenej s nami), heslo do Internet bankingu a potvrdiť kódom, ktorý Vám zašleme cez SMS. Následne si po príhlásení do Internet bankingu cez aplikáciu Raiffeisen Bank SK môžete zvoliť vytvorenie rýchleho prihlásenia. Pri rýchlom prihlásení do Internet bankingu zadávate len číselný prihlasovací kód, ktorý si sami zvolíte a platí len pre mobilné zariadenie a internetový prehliadač, na ktorom ste si rýchle prihlásenie aktivovali.  
  
Internet banking vo verzii 2 poskytuje nasledujúce služby:
- Sprístupnenie informácií o produkte Účet a kasička prostredníctvom prehľadu produktov a detailu
- Disponovanie finančným prostriedkami na účte prostredníctvom jednorázového platobného príkazu
- Zmena korešpondenčej adresy, emailovej adresy a čísla mobilného telefónu
- Zmena spôsobu zasielania výpisov z účtu umožnená majiteľovi účtu
- Zmena prihlasovacieho hesla pre Internet banking a Infolinku
- Možnosť zadania platieb (pri nastavenom rýchlom prihlásení bez nutnosti dodatočného potvrdzovania SMS kódom)
- Aktivácia a deaktivácia rýchleho prihlásenia do Internet bankingu
- Schránka správ
 
V prípade, že máte v súvislosti s aplikáciou akékoľvek otázky, nápady alebo potrebujete riešiť konkrétny problém, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu info@raiffeisen.sk alebo kontaktov na webe Raiffeisen banky: https://www.raiffeisen.sk/sk/o-banke/kontakty/

Všetky podmienky používania Internet bankingu nájdete v Raiffeisen obchodných podmienkach. Raiffeisen banka je Tatra banka, a.s., odštepný závod Raiffeisen banka 
This Raiffeisen Bank application allows you to access the Bank's website where you can log in to Internet Banking in version 2 according to Raiffeisen Terms and Conditions via a mobile device. To use it, you need to have a mobile device running Android version 5, Internet banking service from Raiffeisen bank and internet access activated.

To log in to Raiffeisen Bank Internet Banking, you need to enter the client number (found in your Basic Agreement with us), the password for Internet Banking and confirm with the code that we will send you via SMS. After logging in to Internet banking via Raiffeisen Bank SK you can choose to create a quick login. When logging in to Internet banking quickly, you only enter a numeric login code of your choice and only applies to the mobile device and the Internet browser on which you have activated the quick login.

Internet banking version 2 provides the following services:
- Access Account and Money information through product overview and detail
- Disposing of funds in the account via a single payment order
- Change your correspondence address, email address and mobile phone number
- Change to the way account statements are sent to the account holder
- Change login password for Internet banking and Infoline
- Possibility of payment entry
- Activation and deactivation of fast login to Internet banking
- Message box

If you have any questions, ideas or need to solve a specific problem regarding the application, please contact us via e-mail info@raiffeisen.sk or contact us on the Raiffeisen Bank website: https://www.raiffeisen.sk/en/o -Bank / contacts /

All conditions of using Internet banking can be found in the Raiffeisen Terms and Conditions. Raiffeisen Bank is Tatra banka, a.s., a branch plant of Raiffeisen Bank
Read more
Collapse
3.3
180 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- Opravy chýb a drobné vylepšenia pre zvýšenie spokojnosti používateľov
- Zvýšená minimálna požadovaná verzia operačného systému na Android 5
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 4, 2019
Size
16M
Installs
10,000+
Current Version
2.0.1
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Tatra banka, a.s.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.