Raiffeisen Bank SK

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Táto aplikácia Raiffeisen banky Vám umožňuje prístup na webovú stránku banky, kde sa môžete prihlásiť do Internet bankingu vo verzii 2 podľa Raiffeisen obchodných podmienok prostredníctvom mobilného zariadenia. Pre jej používanie je potrebné mať mobilné zariadenie s operačným systémom Android od verzie 4.4., aktivovanú službu Internet banking od Raiffeisen banky a prístup k internetu.
 
Pre prihlásenie do Internet bankingu Raiffeisen banky je potrebné zadať číslo klienta (nájdete vo svojej Základnej zmluve uzatvorenej s nami), heslo do Internet bankingu a potvrdiť kódom, ktorý Vám zašleme cez SMS. Následne si po príhlásení do Internet bankingu cez aplikáciu Raiffeisen Bank SK môžete zvoliť vytvorenie rýchleho prihlásenia. Pri rýchlom prihlásení do Internet bankingu zadávate len číselný prihlasovací kód, ktorý si sami zvolíte a platí len pre mobilné zariadenie a internetový prehliadač, na ktorom ste si rýchle prihlásenie aktivovali.  
  
Internet banking vo verzii 2 poskytuje nasledujúce služby:
- Sprístupnenie informácií o produkte Účet a kasička prostredníctvom prehľadu produktov a detailu
- Disponovanie finančným prostriedkami na účte prostredníctvom jednorázového platobného príkazu
- Zmena korešpondenčej adresy, emailovej adresy a čísla mobilného telefónu
- Zmena spôsobu zasielania výpisov z účtu umožnená majiteľovi účtu
- Zmena prihlasovacieho hesla pre Internet banking a Infolinku
- Možnosť zadania platieb (pri nastavenom rýchlom prihlásení bez nutnosti dodatočného potvrdzovania SMS kódom)
- Aktivácia a deaktivácia rýchleho prihlásenia do Internet bankingu
- Schránka správ
 
V prípade, že máte v súvislosti s aplikáciou akékoľvek otázky, nápady alebo potrebujete riešiť konkrétny problém, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu info@raiffeisen.sk alebo kontaktov na webe Raiffeisen banky: https://www.raiffeisen.sk/sk/o-banke/kontakty/

Všetky podmienky používania Internet bankingu nájdete v Raiffeisen obchodných podmienkach. Raiffeisen banka je Tatra banka, a.s., odštepný závod Raiffeisen banka 
This application Raiffeisen Bank allows you to access the bank's website where you can log in to Internet Banking version 2 by Raiffeisen business conditions through a mobile device. For its use it needs to have a mobile device with Android since version 4.4, activated Internet banking service of Raiffeisen bank and internet access.

To subscribe to Internet banking Raiffeisen Bank need to enter customer number (found in its basic agreement concluded with us), Internet banking password and confirm the code that you send via SMS. Subsequently, after logging into Internet banking through Raiffeisen Bank aplikáciu EN you can choose to create a quick login. When fast login to Internet banking login enter only numeric code that your choice and for a mobile device and web browser, where you have quick log-activated.

Internet banking version 2 provides the following services:
- Disclosure of product information and bank account through product overview and detail
- Disposal of funds in the account via a one-time payment order
- Change mailing address, email address and mobile phone number
- Changing the sending account statements allow the account owner
- Change the login password for Internet banking and Infoline
- The possibility of entering payments (set quick log-in without additional validation code SMS)
- Activation and deactivation of quick log-in to Internet Banking
- Inbox

If you are in relation to the application of any questions, ideas or need to solve a specific problem, please contact us via e-mail info@raiffeisen.sk or contacts on the web Raiffeisen bank: https://www.raiffeisen.sk/sk/o -Bank / contacts /

All terms of use Internet banking in the Raiffeisen business conditions. Raiffeisen Bank is a Tatra banka, a.s., branch plant Raiffeisen banka
Read more
Collapse
3.2
139 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
May 11, 2017
Size
874k
Installs
10,000+
Current Version
1.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Tatra banka, a.s.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.