eZóna SSE

10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Mať svoje energie pod kontrolou sa oplatí! Stiahnite si mobilnú aplikáciu eZóna SSE od spoločnosti Stredoslovenská energetika, a. s., a získajte online 24/7:
- možnosť platby online z pohodlia domova,
- možnosť vyriešiť vaše požiadavky na zmeny online,
- prehľad o ročnej spotrebe, faktúrach a platbách na všetkých vašich
odberných miestach,
- notifikácie o prípadnom preplatku alebo nedoplatku,
- aktuálnu výšku zálohových platieb.

S eZónou SSE teraz vybavíte všetko jednoducho, rýchlo, pohodlne.
Mobilná aplikácia eZóna SSE je určená predovšetkým klientom spoločnosti Stredoslovenská energetika, a. s., ktorí od nej využívajú akýkoľvek produkt, či už je to elektrina, plyn alebo iné služby.

Informácie pre zákazníka zo segmentu domácnosti

Na úvodnej stránke stlačte tlačidlo „Vytvoriť účet pre domácnosť“ a po zadaní a overení e-mailu vám vytvoríme účet v eZóne SSE. Po vytvorení účtu vás prevedieme jeho aktiváciou, aby sme k nemu priradili všetky vaše odberné miesta (pre zákazníkov SSE) a vy tak môžete naplno využívať jej funkcionality.
Po úspešnom prihlásení môžete začať využívať všetky výhody E-zóny SSE.

Tip pre vás

Vo vašom účte v E-zóne SSE zobrazujeme všetky odberné miesta elektriny a plynu, ktoré vyhoveli autentifikácii na základe viacerých údajov, ktoré ste zadali pri aktivácii účtu.
Pokiaľ ich však v zozname všetky nevidíte a SSE je pri nich vaším dodávateľom, pravdepodobne sa na základe zadaných údajov nepodarilo ich spárovanie.
Predísť tomu môžete aktualizáciou údajov pre všetky vaše odberné miesta (meno a priezvisko, telefónne číslo, e-mail, dátum narodenia) využitím kontaktného formulára v E-zóne SSE.

Informácie pre zákazníka zo segmentu podnikatelia

Pre vytvorenie účtu je potrebné do poľa Prihlasovacie meno zadať IČO vašej firmy a do poľa Heslo uviesť jednorazové heslo, ktoré vám bolo doručené poštou alebo pri zriadení nového odberného miesta. Po vytvorení účtu vás prevedieme jeho aktiváciou, aby sme k nemu priradili všetky vaše odberné miesta a vy tak môžete naplno využívať jej funkcionality.
Ak nemáte prihlasovacie údaje, ktoré sme vám zaslali, kontaktujte nás, prosím, prostredníctvom linku na prihlasovacej stránke www.sse.sk/ezona.
Updated on
May 6, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection