Dochádzkový systém TiDo

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Aplikácia k dochádzkovému systému TiDo je riešením, ktoré ocenia práve klienti, ktorí sa rozhodli používať zariadenie s androidom. Praktické využitie aj pri práci v teréne.

Majte tak pod kontrolou dochádzku svojich zamestnancov aj prostredníctvom mobilu či tabletu. Stačí pár jednoduchých kliknutí a dochádzkové údaje sa zapíšu do Vášho dochádzkového systému spolu s fotografiou zamestnanca.

Údaje z tejto verzie sa zaznačujú do demo verzie, ktorá je prístupná na stránke www.demo.tido.sk. V prípade záujmu o náhľad na zapísané údaje nás prosím kontaktujte prostredníctvom formulára na stránke www.tido.sk a my Vás budeme navigovať do demo verzie, kde budú aj Vaše dochádzkové údaje.
Application for attendance system Tido is the solution to appreciate just clients who choose to use Android device. Practical use even when working in the field.

Keep only control attendance of their employees through the phone or tablet. Just a few simple clicks and attendance data is written to your attendance system along with a photograph of the employee.

Data from this version is recorded in demo version, which is available at www.demo.tido.sk. If interested in a preview of the entered information please contact us using the form at www.tido.sk and we will guide you to the demo version, which will also be your walking data.
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
November 12, 2020
Size
7.0M
Installs
1,000+
Current Version
2.5.2
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
TiDo s.r.o.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.