Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

NAŠE MŠ - škola blízká rodičům je unikátní aplikace, díky které je velmi usnadněna vzájemná komunikace mezi rodiči a mateřskou školou. Jako rodič máte jedinečnou možnost mít neustále při ruce ty nejnovější aktuality z dění v mateřské škole. Není problém například dítě přihlásit na kroužek nebo se dozvědět o konané akci v nejbližší době. Máte opravdu vše po ruce. A především Vám NAŠE MŠ usnadní omlouvání Vašich dětí.
Během pár vteřin vytvoříte OMLUVENKU a odešlete jí mateřské škole. Pouze vyplníte datum a napíšete důvod nepřítomnosti. Poté jen kliknete na tlačítko OMLUVIT a omluvenka se v okamžiku objeví v účtu mateřské školy. Nemusíte hledat email mateřské školy nebo telefonovat do třídy. Jako rodič tak máte jistotu, že mateřská škola omluvenku vždy obdrží a mateřská škola má na oplátku velmi přehledný seznam omluvených dětí. Lze vyhledat pod tímto názvem: nase ms
Our kindergarten - school close to their parents is a unique application that makes it very facilitated communication between parents and kindergarten. As a parent you have a unique opportunity to have always on hand the latest news of what is happening in kindergarten. For example, a child is not a problem login to the ring or to learn about the event held in the near future. You really have everything at hand. Above you our kindergarten make excuses for your children.
Within a few seconds to create and send a letter of apology to her kindergarten. Only fill in the date and write the reason for the absence. Then just click on the button excuse and apology at the time the account appears in kindergarten. You do not have to look for email or phone kindergarten class. As a parent, so you can be sure that kindergarten excuse always receive a kindergarten in turn has a very clear list of excused children. You can search under this heading: our ms
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
September 15, 2021
Size
4.5M
Installs
10,000+
Current Version
1.27
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Naše MŠ software, s. r. o.
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.