TvProfil - ТВ програма

Содржи рекламиКупувања во апликација
4,2
13,4 илј. рецензии
1 мил.+
Преземања
Оцена на содржината
Сите
Слика од екранот
Слика од екранот
Слика од екранот
Слика од екранот
Слика од екранот

За апликацијава

ЗАБЕЛЕШКА: не е можно да се гледаат филмови, ТВ емисии или спортски настани со апликацијата TvProfil.

TvProfil е уникатен и бесплатен водич за ТВ и стриминг за филмови, ТВ емисии и спортски настани.

Првата апликација која ви овозможува да гледате што има на ТВ во живо и на платформите за стриминг на едно место, во секое време, каде било
• ТВ распоредот одберете го според Вашиот IPTV или кабелски оператор: MaxTV, Телекабел, TotalTV, Blizoo, BoomTV.
• Бесплатен ТВ водич за Вашите омилени канали: МРТ1, Сител, Канал 5, Телма, Тера ...
• Изберете го вашиот давател на услуги за стриминг за да дознаете што има ново од Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Max и другите платформи за стриминг - сето тоа во една апликација!
• Поставете повторлив аларм - секогаш бидете известувани кога ce вашиот омилен филм, емисија или епизода прикажува.
• Дали сте љубител на спортот? Со оваа апликација никогаш нема да пропуштите спортски настан или натпревар. TvProfil ви ги прикажува сите настани во ЖИВО со тимови и резултати во ЖИВО во реално време.
• Читајте вести за кино, телевизија и шоубиз.
Ажуриранa на
4.4.2024

Безбедност на податоците

Безбедноста започнува со разбирање како програмерите ги прибираат и споделуваат вашите податоци. Праксата во однос на приватноста и заштитата на податоците може да се разликува според користењето, регионот и вашата возраст. Програмерот ги обезбедил информацииве и може да ги ажурира во иднина.
Апликацијава може да ги споделува овие типови податоци со трети страни
Фотографии и видеа
Оваа апликација може да ги прибира овие типови податоци
Локација, Лични податоци и 5 други
Податоците се шифрираат при префрлување
Може да побарате бришење на податоците

Оцени и рецензии

4,2
12,5 илј. рецензии
Aleksandar Barbesoski
8 октомври 2023
Sve se plaka
Дали сметате дека ова е корисно?
Metaprofile
9 октомври 2023
Počituvan gospodine, aplikacijata e potpolno besplatna i ne bara nikakvo plaḱanje. Ima opcija za pretplata na aplikacijata bez reklamni videa za nominalna cena, no i bez toa aplikacijata raboti so site funkcionalnosti.
Enis Ptinci
30 август 2020
Mn glupo e
2 лицa сметаат дека рецензијава е корисна
Дали сметате дека ова е корисно?

Што има ново

Bug fixes