Mobil Demokrasi Türkiye

10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Mobil Demokrasi Türkiye uygulaması kent etkinlikleriniz ilgili en doğru haberleri verir. Mobil Belediye uygulamasında aradığınız tüm etkinlikler burada. Aynı zamanda anlaşmalı belediyelerimize (Uygulamada Öncü Kentler sayfasında görebilirsiniz) şikayet etmek, çek-gönder ile çok kolay. Anlaşmalı Belediyelerimize şikayetinin fotoğrafını Çek ve Gönder, belediyeniz size hemen çözüm sağlasın. Bir tek uygulamada tüm mobil belediye uygulamalarına erişebilirsiniz. Türkiye’deki tüm belediyeler, tüm il, ilçe tek uygulamada toplandı. Tüm belediyeleri ve kentleri tek uygulamadan kolayca takip edebilirsiniz. Belediyenizden asfalt çalışması, hava durumu, su kesintisi, vergi ödeme günleri, emlak vergisi duyuruları, festivaller ile ilgili tüm bilgileri anlık alırsınız. e-kent modülü ile tüm belediye borç ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca memleketim menüsünden memleketinizi seçersiniz, bulunduğunuz kentin dışında memleketiniz ile de ilgili tüm haberleri alırsınız.
Mobil Demokrasi Türkiye uygulaması üzerinden belediyenin belediye anketine katılabilir, yönetimde söz sahibi olabilirsin.
Türkiye’mizdeki tüm tarihi turistik yerler bu uygulamada. Harita destekli Tarihi ve Turistik yerler modülü, turistik seyahatiniz esnasında size turizm rehberliği eder. Macera severler için tüm müze ve ören yerleri Mobil Demokrasi Türkiye’de. Gezginler için onbinlerce tarihi turistik yerler bir tek uygulamanın içinde. Mobil Demokrasi Türkiye’de tarihi ve turistik yerler menüsü üzerinden oturduğunuz yerden tüm Türkiye gezintinizi yapabilirsiniz.
Mobil Demokrasi Türkiye Uygulamasında Coğrafi İşaretli Ürünler menüsünde tüm Türkiye’mizdeki tescilli ürünleri öğrenebilirsiniz. Turistik seyahatlerinizde hangi bölgede iseniz coğrafi tescilli ürününü öğrenir, en meşhur tatları tanırsınız. Nerenin nesi meşhur olduğunu anında öğrenirsiniz. Yöresel yemekleri ve yöresel ürünleri öğrenirsiniz. Gittiğiniz bölgede yöresel ürünlerden alabilirsiniz.
Mobil Demokrasi Türkiye’de tüm nöbetçi eczaneleri anında öğrenirsin. Harita üzerinde hangi kente olursan ol nöbetçi eczaneler bilgisini alırsın. Yol tarifi desteği ile nöbetçi eczanene hemen ulaşırsın. Tek uygulamada tüm Türkiye’nin nöbetçi eczanelerini anlık görüntülersin.
Mobil Demokrasi Türkiye Nasıl kullanılır?
1.Uygulamayı indirdiğinizde ister konum bilgisini açıp, lokasyon temelli otomatik bulunduğun kentine dokunabilirsin.
2. Manuel seçim ile istediğin kenti seçip, o kentin belediyesinden bilgi alır , yada şikayetlerini çek-gönder butonu ile gönderebilirsin.
3. Memleketim modülünden Memleketini belirleyerek hem bulunduğun kentin belediyesinden, hem de memleketinde bilgi alır ve çek-gönder ile şikâyetini önerini gönderirsin.
4. Belediyenizin logosu üzerinde dokunarak, belediyenin sayfasına geçersin ve kentin ile ilgili tüm anlık haber ve etkinliklere ulaşırsın.
5. Belediyenizin logosuna dokunarak çek-gönder butonu sayesinde, belediye şikayetinize fotoğraf ekleyip şikâyetinizi gönderebilir, çek-gönder takibi üzerinden belediye şikâyetlerinizin sonuçlarını takip edebilirsiniz.
6. Ana sayfa yan menüsü üzerinde Tarihi ve Turistik yerler, Coğrafi işaretli ürünler ve Nöbetçi Eczaneler bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Mobil Demokrasi Uygulamasının Özellikleri
1. Belediye Bilgileri (Başkan Profili, Belediye İletişim, Belediye Projeleri)
2. Belediye anket katılım
3. Fotoğraflı Şikayet Öneri gönder.(Çek-Gönder)(Anlaşmalı Belediyeler-Öncü Kentler )
4. 10000 aşkın Tüm Türkiye’miz Tarihi ve Turistik Yerleri (Harita Yol Tarifi Destekli )
5. Tüm Türkiye’miz Coğrafi İşaretli Ürünler Modülü
6. Tüm Türkiye’miz Nöbetçi Eczaneler Bilgisi (Harita Yol Tarifi Destekli )
Updated on
Sep 19, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available