Ders Kazanımları

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12. Sınıf Öğretmenleri için kazanımların tamamı

Almanca, Arapça, Astronomi ve Uzay Bilimleri, Beden Eğitimi, Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Bilim Uygulamaları, Bilişim Teknolojileri ve Yazılım, Biyoloji, Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi, Coğrafya, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Drama, Düşünme Eğitimi, Felsefe, Fen Bilimleri, Fizik, Geometri, Görsel Sanatlar, Halk Kültürü, Hayat Bilgisi, Hukuk ve Adalet, Hz. Muhammed'in Hayatı, İngilizce, İnsan Hak.,Yurttaşlık ve Demokrasi, Kimya, Kur'an-ı Kerim, Mantık, Matematik, Matematik Uygulamaları, Medya Okuryazarlığı, Müzik, Okuma Becerileri, Oyun ve Fiziki Etkinlikler, Psikoloji, Rehberlik, Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü, Sanat Etkinlikleri, Şehrimiz, Serbest Etkinlik, Sosyal Bilgiler, Sosyoloji, Spor ve Fiziki Etkinlikler, T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük, Tarih, Teknoloji Tasarım, Temel Dini Bilgiler, Temel Matematik, Trafik Güvenliği, Trafik ve İlkyardım, Türk Dili ve Edebiyatı, Türkçe, Yazarlık ve Yazma Becerileri, Zeka Oyunları Derslerinin Kazanımlarının tamamı yüklenmiştir.

İnternetsiz ve Reklamsız Kullanım Seçeneği
Yeni eklenen premium üyelik sayesinde öğretmenler için kazanımları reklamsız ve internetsiz kullanabilirsiniz.

Kolay Kullanım
Ders Kazanımları - Yıllık Plan uygulamasını kullanmak çok kolay. Sadece sınıf ve ders seçmeniz yeterli. Ders Kazanımları uygulaması sizin için hızlı bir şekilde tüm kazanımları listeyecektir.

Kaldığınız Haftadan Devam Edin
Yıllık Plan - Ders Kazanımları uygulaması son kaldığınız haftayı hafızasında tutar, bir sonraki girişinizde sizi o haftaya götürür. Böylelikle hangi derste, hangi haftada kaldığınızı hatırlamanıza gerek kalmaz.

Özellikler

• Premium üyelik ile internetsiz kazanımlar ve reklamsız ders kazanımları

• Hangi haftanın kazanımında kaldıysanız, o haftadan devam edin.

• Kullanıcı dostu tasarım, diğer yıllık ders planı ve ders kazanımları uygulamaları gibi kötü ve kullanışsız bir tasarıma sahip değildir.

• Eğitmenler tarafından eğitimciler için hazırlandı , bu yüzden her zaman en iyi ve en güncel kazanımlar uygulaması bu uygulama olacaktır.

• Hızlı çözümler. Menüdeki iletişim linkinden bize email göndermeniz yeterli.
All achievements for Classroom Teachers 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 and 12.

German, Arabic, Astronomy and Space Sciences, Physical Education, Information and Communication Technologies, Science Applications, Information Technologies and Software, Biology, Contemporary Turkish and World History, Geography, Religion Culture and Moral Knowledge, Drama, Thinking Education, Philosophy, Science , Physics, Geometry, Visual Arts, Folk Culture, Life Science, Law and Justice, Hz. Life of Muhammad, English, Human Rights, Citizenship and Democracy, Chemistry, Quran, Logic, Mathematics, Mathematics Applications, Media Literacy, Music, Reading Skills, Play and Physical Activities, Psychology, Guidance, Health Information and Traffic Culture, Art Activities, City, Free Activity, Social Studies, Sociology, Sports and Physical Activities, TC History of Revolution and Kemalism, History, Technology Design, Basic Religious Information, Basic Mathematics, Traffic Safety, Traffic and First Aid, Turkish Language and Literature, Turkish, Writing and Writing Skills, Intelligence Games All of the courses were loaded.

Non-Internet and Ad-Free Usage Option
Thanks to the newly added premium membership, you can use the benefits for teachers without ads and internet.

Easy to Use
Course Outcomes - Annual Plan application is very easy to use. You just need to choose a class and a course. The Course Achievements app will list all your achievements quickly for you.

Continue Your Stay
The Annual Plan - Course Achievements app keeps the last week of your memory in memory, and will take you to the next week. So you don't need to remember which lesson you are staying in.

Features

• Premium membership and online benefits and non-advertising course gains

• If you stayed at the earning of the week, continue that week.

• User-friendly design does not have a bad and cumbersome design, such as other annual lesson plans and course achievements.

• Prepared for trainers by trainers , so this app will always be the best and most current achievements app.

• Quick solutions. Simply send us an email from the contact link in the menu.
Read more
Collapse
4.3
1,999 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- İnternete bağlı olmanıza rağmen çıkan "internete bağlanın" hatası giderildi.
- Android Pie (9) işletim sistemine sahip cihazlarda yaşanan sorunlar giderildi.
- Hatalar giderildi, optimizasyon çalışmaları yapıldı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 1, 2019
Size
10M
Installs
100,000+
Current Version
2.5
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
In-app Products
$0.99 - $1.49 per item
Permissions
Offered By
Ozgur KARAGOZ
Developer
Armağanevler Mah. Acar Sok. No:62 D:2 Ümraniye / İstanbul
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.