10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Kumbara Dergisi platformu 3-6 yaş arası okul öncesi çağındaki çocuklar için hazırlanan Mini Kumbara Dergisi ile 7-14 yaş arası çocuklar için hazırlanan Kumbara Dergisi’nden oluşuyor.
Kumbara Dergisi kategorisinde çocuklar, Bilim ve Yaşam başlığı altında dünyamız, hayvanlar alemi, gökyüzü, uzay, bilim, teknoloji, spor ve sağlık içeriklerine ulaşabilir. Kültür ve Sanat başlığı altındaki Tarihte Bu Ay konularıyla içinde bulunduğumuz ayda gerçekleşen önemli ve ilginç olayları öğrenebilir, sanat, kültür, kısa öykü ve güncel kategorilerindeki konularla da kendilerini geliştirebilirler. Her ay önerdiğimiz kitapları da Genç Okurun Dünyası başlığı altında bulabilirler.
Çocuklar, zeka ve kişisel gelişimleri için ise kodlama eğitimleri, satranç eğitimi, origami ve Aklınızı Kullanın bulmacalarından yararlanabilir. Pedagog kontrolünden geçen içeriklerimiz eğlendirici anlatımla, merak uyandıran tasarımlarla, konu anlatımını destekleyen videolarla zenginleştiriliyor.
3-6 yaş arası çocuklar için hazırlanan Mini Kumbara Dergisi'nde ise çocukların aileleriyle verimli ve eğlenceli zaman geçirmesi hedefleniyor. Çocuklar, Dünyamız başlığı altındaki konularla çok önemli ve ilgili çekici bilgiler öğrenebilirler. Akıllı Minik kategorisindeki deney ve bulmacalarla motor koordinasyon ve dikkat becerilerini geliştirebilir, Marifetli Minik başlığı altındaki etkinliklerle de evde aileleriyle keyifli zaman geçirebilirler.
Updated on
May 31, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Kumbara Dergisi, Türkiye İş Bankası’nın çocuklara armağanıdır.