Всеукраїнська школа онлайн

50K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Всеукраїнська школа онлайн - це безкоштовна цифрова платформа для онлайн-навчання. ВШО стане в пригоді на карантині та у класі, для підготовки домашніх завдань та до ЗНО, повторення тем та закріплення матеріалу. ВШО - це яскраві та цікаві відеоуроки, тести та конспекти з 18 шкільних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література. Усі матеріали відповідають державній програмі.
Навчаюсь з ВШО у смартфоні ви не витрачаєте гроші на мобільний інтернет: оператори забезпечують користувачам безкоштовний трафік!
Завантажуй додаток та навчайся у зручному та сучасному форматі у Всеукраїнській школі онлайн! Додаток розробили Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство освіти і науки України та громадська спілка «Освіторія» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».
Updated on
Apr 28, 2021

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info, Photos and videos, and App activity
Data is encrypted in transit
Data can’t be deleted

What's new

Наразі мобільний додаток Всеукраїнської школи онлайн дозволяє повноцінно вивчати всі наявні на платформі курси та приймати участь в обговореннях.