Kategorija vsebine
Primerno za najstnike
Slika posnetka zaslona

O tej igri

Najbolj klasičen traktor vsak dan - 80 minut na liniji Shuangkou nadgradnjo Google Play Store!
Popolna samostojno igro, multipla AI nadgraditi skupaj z vami;
Lahko tudi vnesete omrežni dvorano, traktor dobrodošli Hupenghuanyou skupaj!

1.1.1 različica posodobitev:

1) popravilo linijski vmesnik Mansian dvorana pri igranju A;
2) določi občasno svetlo glavni problem gumb napak;

Želim si, da imajo vse zabavno!

Brezplačne nadgradnje / 80 min / Tractor igra!

Nadgradnja je priljubljen kitajski in čezmorskih kitajska igra s kartami skupnosti, običajno štiri udeležiti, je preizkus koncepta ekipe igralcev, če je dobra ekipa bo bolje dobili dobre rezultate. Njen namen je osvojiti točke, nadgradnje za zmago. Nadgradnjo igre lahko uporabite kart, dva ali celo tri do štiri karte. V različnih okoliščinah, ima drugačno ime: Ko je kartica se imenuje tudi play odstotek, hit 40, ko sta se obe palube imenuje tudi osem zelo, traktorji, hit 80, dvojni poteg, dvojni L, nadgraditi.

Igraj

Upgrade pakiranja kartice uporabljajo celotno igro, vključno z velikostjo kralja, lahko uporabite kartice, od 1-4, v katerih sta najbolj priljubljena blagovna znamka igre. Tu sta dve igrajo karte, igrati z njihove različnosti drugih krajih, navedenih spodaj.

Štirje igralci, od katerih dve nasprotni stranki. Namen igre je, da igra, nato pa "nadgradnjo", običajno eden prvih, ki je dvignila na zmagovalca.

Nadgradnjo "glavna blagovna znamka" vključuje redno primarni, primarne barve organi napredovanje in organe, te kartice bolj kot ostale kartice. Pogosto glavni vključujejo velikost kralj, včasih tudi 2 igri dve karti običajno ne vključujejo [1]. Organi med nadgradnjo napredovanje je postopen dvig up, ki je določen ob koncu polčasa. Glavna barva je določena z organi na začetku igre, ne morete imeti osnovno barvo, ki se imenuje "nikogaršnja."

Nadgradnja "zadetku" vključuje 5,10 in K, kjer 5 predstavlja 5 minut, 10 minut in 10 K v imenu vsake od kartice 100 točk, dve karti je 200 točk. Obe strani poskušali dobiti rezultat, saj je rezultat igre določi glede na rezultat. Igralec lahko dobijo določeno število točk na odru, vendar poskusite ne dovolite, trgovec igralec na semaforju. Zareza je običajno 80 minut [2].

V glavni stvari, ni običajno 2, serija začenši od 2 litrov (glavna čas je običajno od 3 vklopov), ki se določi v skladu s Svetom nadgrajuje končnih točk na tekmo. V normalnih okoliščinah, je razdeljena na 80 bazičnih točk na odru, vsak razdeljen na 40 [3].

200-235 točk: Player prišel liter tri

(Po vsakih 40 minut, brez doma druga stopnja) dve karti najvišja ocena je 120 + (2 ^ 24) * 80 = 1342177400 (igralec prišel do 33,554,433 litrov)

Za določitev glavno tožbo pred Svetom vsaki igri. Način je svet pokazal roke nekaterih serije kartic, kot je svet igre devetih, predvajalnik svetlo piki 9, vendar nihče ni odzval, je potem glavna barva tega biroja je piki. Po svetlo primarni, je lahko kontraproduktivno mojster, da stranka znova pokazala močnejšo roko, da spremenite primarni barvni tip agencije. Anti glavni načini so (ob predpostavki, da igralec svetlo pikov 9):

Splošno Anti Lastnik: zasvetil dve karti iste serije. Igralec B lahko prižgejo dve srci 9, primarne srce sprememba barve;
Zavarujejo: presvetla card poker z roko, nato pa je pokazala podobno kartico. Igralec nato pokazali 9 lopate, lopate spremenila nazaj; [4]
Anti Nullius: ace pokazala enako dva. Igralci prop pokazala dva kralja, ki se določi brez Gospoda.

Po dveh aduti z anti nikogaršnja ne more biti več anti-Lord.

Gospod, ne spremeni splošne anti-trgovca, prodajalca na koncu polčasa se določi v skladu z rezultati. Ampak najprej menjava izjema, prva tekma za določitev trgovca s pomočjo ropanje vasi. Liang grab grab vasi 2 (ali 3), ki je na koncu ugotoviti, kdo je izdelava glavno barvo prvem polčasu.

25 kartic na ulov, zapušča osem kartic za preprodajalec za dovoljenje za uporabo. [5] kar za licenco lahko okrepili svoje blagovne znamke moč. Trgovec je prva kartica ven.

Game pritisnite krogih kartico, začel od prvega, štiri v nasprotni vrstni red kartic. Tip kartica najmočnejši zmaga ta krog, naslednji krog z njim iz prvega kartic. Zmagovalna stranka lahko pridobi tudi ta krog pojavil zadetku (igralec imenovano "prostora", trgovca, ki se imenuje "tek točke").

Vsak krog kartic, je določeno, da je za volanom kartic tipa s prvim trgovcu. Preostali trije od kartic in imajo karte prvega sporazuma tipa kartice, kot prvi dom cvet, cvet z drugimi tremi dogaja. Če ga ne more storiti, lahko ločiti eno od kartic, imenovano "nad" ali tlak izven glavne kartico, ki se imenuje "smrt" (glavna kartica ne more ustreliti glavno kartico). Po "smrti", je mogoče ponovno uporabiti več master card "pokrov ustrelil."

Tudi več kartic. Pogosta vrsta obstaja več kartice par, metanje kartice in traktorji. Zavrnitev kartica, torej več letaki hkrati ven, ven iz te kartice, če želite, da se zagotovi, da drugi ljudje ne še večji.