Kodi Civil i Thjeshtuar

Kodi Civil i Republikës së Shqipërisë i Thjeshtuar dhe i Saktë për një Shfletim të Kollajtë jo vetëm për Juristë por për Këdo që do të Njihet në mënyrë të Shpejtë me Ligjet e Kodit Civil të Shqipërisë në çdo moment që të dëshirojë.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Minor changes until next update
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 29, 2019
Size
6.3M
Installs
500+
Current Version
1.0.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
101.AL
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.