Studio Canlı Dersler

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

İyi yaşam’a dair her şey bu uygulamada!

Studio dilediğiniz zamanda ve yerde, mindfulness, meditasyon ve iyi yaşam alanındaki en iyi uzmanlara canlı olarak yüz yüze ulaşabildiğiniz bir mobil uygulamadır.

Bu uygulamada Mindfulness, Meditasyon, Yoga, Diyet, Spor ve Koçluk gibi iyi yaşam kavramlarını uzmanlarından canlı görüntülü görüşmelerle öğrenirsiniz. Uygulama sayesinde evinizden ya da iş yerinizden, dilediğiniz zamanda ve sizin belirleyeceğiniz sürelerde ders alabilirsiniz.

Amacınız stresle başa çıkmak, sakin bir zihne sahip olmak, daha iyi odaklanmak, daha iyi ilişkiler kurmak mı? Mindfulness egzersizleri tam size göre! Henüz bu kavram ile tanışmadıysanız “Mindfulness nedir?” konulu derslere katılabilir, Türkiye’de bu alanda en bilinen Erhan Ali Yılmaz ve Bilge Uzun gibi isimlerden Mindfulness Eğitimi alabilirsiniz.

Etkili bir stresle başa çıkma tekniği olduğu, odaklanma ya da uykusuzluk sorununa iyi geldiği ve genel olarak daha sakin bir zihne sahip olmanızı desteklediği bilimsel araştırmalarla desteklenen bu kavramla zaten tanışıyorsanız; ileri seviye derslere katılabilir ya da uzmanlara canlı bağlanıp onlarla birlikte egzersiz yapabilirsiniz. İyi yaşam için saatler ayırmanıza gerek yok! Gün içinde, ofiste, yolda, yatmadan önce 10 dakikalık egzersizlerle daha iyi hissedebilirsiniz…

Aşırı stres ve kaygı ile mücadele ediyorsanız bu uygulamada uzmanlarla birlikte yapacağınız egzersizlerle sakinleşebilir, öz şefkatinizi ya da duygusal esnekliğinizi güçlendirebilir, öz farkındalığınızı arttırabilirsiniz.

Amacınız farklı meditasyon tekniklerini deneyimlemek ise farkındalık, nefes, gevşeme ya da derin uyku meditasyonu gibi pek çok meditasyon tekniği yine bu uygulama sizleri bekliyor.

Ya da Yoga ile mi ilgileniyorsunuz? Yoga pratiklerini canlı olarak uzmanlarından öğrenmek için, Studio’da Yoga dersi veren pek çok uzman bulunuyor.

İyi beslenme, çocuklarımızla olan ilişkiler, sakin ve dingin bir ruh hali, ilişkilerimizde daha mutlu olmak, daha iyi bir kariyer için koçluk almak gibi başka merak ettiğiniz alanlar mı var? Studio eğitmenlerinden alacağın özel derslerde tüm bu konuları çalışabilirsiniz.

Kendi kendinize öğrenmek ya da egzersiz yapmak mı istiyorsunuz? Ücretsiz sunulan video dersleri, sesli egzersizler ya da rahatlatıcı müzikler ile iyi yaşam pratiklerini kendi kendinize de uygulayabilirsiniz.

Başlamak ise çok kolay. İlgilendiğiniz bir başlık altında bire bir özel derse tıklayıp, eğitmenleri görebilir, uygun olan eğitmene hemen canlı bağlanabilirsiniz. Ya da bu alandaki grup derslerini inceleyip, günlük ve haftalık programlara canlı katılabilir, sınıf deneyiminde ders alabilirsiniz. İleri bir tarih için yaptığınız rezervasyonları takviminizde görebilir, kayıtlı video ve sesli egzersizlerle her an stresinizi düşürebilir ve odağını güçlendirebilirsiniz.

Öne çıkan özellik ve konular:
• Ücretsiz video dersleri
• Ücretsiz sesli dersler
• Ücretsiz meditatif müzikler
• Uzmanlarla canlı videolu görüşme
• Özel Ders alabilme
• Grup derslerine katılım
• Öz şefkat çalışmaları
• Öz farkındalık çalışmaları
• Stres Yönetimi
• Zor zamanlarda sakin kalabilme
• Kaliteli Uyku
• İyi Beslenme
• İyi İlişkiler
• Duygusal Esneklik
• Aktif bir yaşam
• Koçluk
• Yararlı Alışkanlıklar Edinebileceğiniz Özel Programlar

Ücretlendirme Bilgileri: Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Uygulama içindeki video dersleri, sesli egzersizler ya da meditatif müzikler ücretsiz olarak sizlere sunulur. Yalnızca eğitmenlerde canlı ders yapmak için ücret ödersiniz. Canlı Derslere katılmak için uygulama içinden kredi satın almanız gerekmektedir.

Kullanım koşulları ve gizlilik sözleşmemizi bu linkten inceleyebilirsiniz: https://mindfulnessstudio.app/studio-uygulamasi-kullanici-sozlesmesi-ve-gizlilik-politikasi.html

Uygulama ile ilgili bir sorun yaşarsan bize her zaman support@mindfulnessstudio.app adresinden ulaşabilirsin.

Ruhunu besleyecek, bedenini güçlendirecek ve zihnini dinlendirecek yüzlerce uzman Studio'da seni bekliyor.

Haydi şimdi başlayalım!
Everything about good life in this application!

Studio is a mobile application where you can reach the best experts in the field of mindfulness, meditation and good living live at any time and place.

In this application you will learn the concepts of good living such as Mindfulness, Meditation, Yoga, Diet, Sports and Coaching through live video interviews from experts. Thanks to the application from your home or work place, you can take courses at any time and you specify.

Is your goal to cope with stress, have a calm mind, focus better, build better relationships? Mindfulness exercises are for you! If you have not met yet with the concept "What is Mindfulness?" Can participate on the course, the best known in this field in Turkey Erhan Yilmaz and Ali Wise Mindfulness Training can take as long names.

If you are already acquainted with this concept, which is supported by scientific research in which it is an effective stress coping technique, focuses on the problem of focus or insomnia and generally supports you to have a more calm mind; you can attend advanced classes or connect with experts and exercise with them. No need to spend hours for good life! During the day, in the office, on the road, you can feel better with 10-minute exercises before going to bed…

If you are struggling with extreme stress and anxiety, you can calm down, strengthen your self-affection or emotional flexibility, and increase your self-awareness with the exercises you will do with experts in this application.

If your goal is to experience different meditation techniques, many meditation techniques such as awareness, breathing, relaxation or deep sleep meditation await you again.

Or are you interested in Yoga? To learn yoga practice from the experts, there are many experts in the studio who teach Yoga.

Are there other areas of interest, such as good nutrition, relationships with our children, a calm and serene mood, being happier in our relationships, coaching for a better career? You can study all these topics in private lessons from Studio instructors.

Do you want to learn yourself or exercise? With free video lessons, audio exercises or relaxing music, you can also practice good living practices yourself.

It's easy to get started. Click on a one-to-one private lesson under a title you are interested in, see the instructors, and connect to the appropriate instructor immediately. Or you can study group lessons in this area, participate in daily and weekly programs live and take lessons in the classroom experience. You can view your bookings for a later date in your calendar, reduce stress and strengthen your focus at any time with recorded video and audio exercises.

Featured features and topics:
• Free video lessons
• Free audio lessons
• Free meditative music
• Live video chat with experts
• To take private lessons
• Participation in group classes
• Self-compassion studies
• Self-awareness activities
• Stress Management
• Stay calm in difficult times
• Quality sleep
• Good Nutrition
• Good relationships
• Emotional Flexibility
• Active life
• Coaching
• Special programs where you can gain useful habits

Pricing Information: The application is free to download. In-app video lessons, audio exercises or meditative music are offered to you free of charge. You only pay for instructors to live classes. To participate in Live Lessons, you need to purchase credits from within the app.

You can review our terms of use and our privacy policy from this link:

If you have any problems with the application, you can always contact us at support@mindfulnessstudio.app.

Hundreds of experts are waiting for you in Studio to nourish your soul, strengthen your body and relax your mind.

Let's get started now!
Read more
Collapse
4.2
13 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Rahat rahat canlı ders deneyimi yaşaman için, ara sıra yaşanan bağlantı sorunlarını, yeni sürümle çözdük lütfen uygulamanı güncelle :)
Grup dersleri listeleme sayfasında deneyimsel düzeltmeler yaptık.
Yeni derslerde görüşmek üzere...
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 14, 2020
Size
160M
Installs
1,000+
Current Version
1.4.0
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact, In-App Purchases
In-app Products
$2.99 - $54.99 per item
Permissions
Offered By
Mindfulness Alliance Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.
Developer
LEVENT MAH. ÇAYIRÇİMEN SK. EMLAK BANKASI BLOKLARI A2 BLOK NO: 3 İÇ KAPI NO: 36 34330 BEŞİKTAŞ/İstanbul
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.