BtcTurk | PRO - Bitcoin Al-Sat

135
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

BtcTurk | PRO mobil uygulaması ile kriptopara alım satım platformu cebinizde!

BtcTurk, 650 binden fazla kullanıcısı ile Türkiye’nin ilk ve en büyük Bitcoin ve altcoin borsasıdır. BtcTurk | PRO, internet sitesinde yapabildiğiniz tüm işlemleri, akıllı telefonunuz ile her yerde, her zaman profesyonel ve güvenli bir şekilde yapmanıza imkan sağlar.

BtcTurk | PRO mobil uygulaması ile;
☆ Bitcoin ve kriptopara fiyatlarını ve tüm varlıklarınızı detaylı olarak takip edebilirsiniz.
☆ Türk Lirası ile Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Tether, Stellar Lumens;
☆ Bitcoin ile Ethereum, XRP, Litecoin, Tether, Stellar Lumens;
☆ USDT ile Ethereum, XRP, Litecoin, Stellar Lumes alım satım emirleri verebilirsiniz.
☆ Türk Lirası ve kriptopara yatırma ve çekme işlemlerini yapabilirsiniz.
☆ Hesap ve kullanıcı hareketlerinizi, emir geçmişinizi inceleyebilirsiniz.
☆ İki Aşamalı Doğrulama yöntemini (SMS veya Authenticator) değiştirebilirsiniz.
☆ PIN Kodunuzu belirleyebilir, değiştirebilirsiniz.
☆ Henüz üye değilseniz, BtcTurk’e üye olabilirsiniz.

15 DAKİKADA BAŞLA!
15 dakikada hesap oluşturarak, TL yatırarak, hızlı ve güvenli bir şekilde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Tether (USDT), Stellar Lumens (XLM) alıp satabilirsiniz. Bitcoin ve altcoin transferleri için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.


ÖNCE GÜVENLİK
Güvenliğiniz için zorunlu 2 Aşamalı Doğrulama (2FA) ve kişiye özel PIN Kodu ile kriptopara çekimlerinizde ek güvenlik önlemi sunuyoruz. Tüm dijital varlıkların %97’sini çevrimdışı soğuk cüzdanlarda saklıyoruz.


FİYATLAR
BtcTurk | PRO mobil uygulaması ile Bitcoin ve kriptopara fiyatlarını anlık olarak izleyebilirsiniz. Fiyatlar sayfasında işlem yapabileceğiniz tüm pariteleri görebilir, Türk Lirası, BTC ve USDT paritelerine göre filtreleme yapabilirsiniz.

Fiyatları ya da grafiği daha detaylı incelemek isterseniz işlem çiftine tıklamanız yeterli. 1 Gün - 1 Yıl arası fiyat grafiğine ulaşabilir, en iyi alış satış ve hacim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Alarmlara hızlıca ulaşmak için bu ekranı kullanabilirsiniz.VARLIKLARIM
Türk Lirası ve Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Tether, Stellar Lumens varlıklarınızı toplam ve kullanılabilir bakiye olarak görüntüleyebilir, hesabınızdaki tüm kriptoparaların miktarlarını ve yaklaşık Türk Lirası veya BTC karşılıklarını görebilirsiniz.

Varlıklarım sayfasında, işlem yapmak istediğiniz kriptopara satırını sola kaydırarak alım satım veya yatır çek sayfalarına ulaşabilirsiniz.


AL-SAT
Piyasa, Limit veya Stop emir tiplerinde alış veya satış emri verebilirsiniz. Ayrıca, emir defterini, derinlik tablosunu görüntüleyebilir ve anlık market hareketlerine ile işlem geçmişinize ve açık emirlerinize kolayca ulaşabilirsiniz.


YATIR-ÇEK
Türk Lirası ve kriptopara yatırma ve çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Geçmiş kriptopara çekim emirlerinizin durumunu edebilirsiniz.


HESAP
Hesap bilgilerinize, hesabınızın onay durumuna ulaşabilirsiniz. Hesabınız onaylı değilse, onay başvurusu yapabilirsiniz. Kayıtlı banka hesaplarınızı görebilir, yeni banka hesabı tanımlayabilirsiniz. Hesap ve kullanıcı hareketlerinizi inceleyebilir, fiyat alarmlarınızı yönetebilirsiniz. Bildirim tercihlerinizi de Hesap ekranından güncelleyebilirsiniz.

HESAP > GÜVENLİK
İki Aşamalı Doğrulama (2FA) tercihinizi değiştirebilirsiniz. (SMS ve Authenticator) PIN Kodunuzu oluşturabilir, güncelleyebilir ya da iptal edebilirsiniz. Kullanıcı parolanızı değiştirebilir veya üye girişinde size özel olarak tanımlanan güvenlik görselinizi görüntüleyebilirsiniz.


HABERİNİZ OLSUN
Mobil uygulamamızın kullanıcı dostu ara yüzü ile her yerde, her zaman güncel piyasa bilgileri, hesap hareketleri, gelişmiş alarm seçeneklerini takip edin.


HER ANDA DESTEK
Sorularınız olursa 7/24 destek olmak için bekleyen bir ekibiniz var destek@btcturk.com’a mail atabilirsiniz.
BtcTurk | With the PRO mobile app, the cryptographic trading platform is in your pocket!

btcturk, more than 650 thousand users and is Turkey's first and largest Bitcoin and Altcom the stock market. BtcTurk | PRO allows you to carry out all the transactions you can do on the website in a professional and safe way, anytime, anywhere with your smartphone.

BtcTurk | With PRO mobile app;
☆ You can follow Bitcoin and cryptographic prices and all your assets in detail.
Ile Turkish Lira with Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Tether, Stellar Lumens;
☆ Bitcoin with Ethereum, XRP, Litecoin, Tether, Stellar Lumens;
☆ With USDT you can place orders for Ethereum, XRP, Litecoin, Stellar Lumes.
☆ You can deposit and withdraw Turkish Lira and cryptography.
☆ Account and user movements, you can review your order history.
☆ You can change the Two-Step Authentication method (SMS or Authenticator).
☆ You can set and change your PIN.
Sen If you are not yet a member, you can subscribe to BtcTurk.

START IN 15 MINUTES!
You can buy and sell Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Tether (USDT), Stellar Lumens (XLM) in 15 minutes by creating an account, depositing TL. There is no fee for bitcoin and altcoin transfers.


SECURITY FIRST FFFb>
For your security, we offer compulsory 2-Step Verification (2FA) and personalized PIN Code for additional security when you are cryptographic. We store 97% of all digital assets in offline cold wallets.


Show
BtcTurk | With PRO mobile application you can watch Bitcoin and cryptographic prices instantly. You can see all the parities you can trade on the prices page, you can filter according to Turkish Lira, BTC and USDT parities.

If you want to see the prices or the chart in more detail, just click on the pair. You can reach the price chart between 1 Day - 1 Year and view the best buy, sell and volume information. You can use this screen to quickly access alarms.My ASSETS
You can view your Turkish Lira and Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Tether, Stellar Lumens assets as total and available balance, see the amounts of all the cryptoparks in your account and the approximate Turkish Lira or BTC equivalents.

On the My Assets page, you can access the trading or deposit check pages by moving the cryptographic line to the left.


AL-SAT
You can place buy or sell orders in Market, Limit or Stop order types. In addition, you can view the order book, depth table and you can easily access your transaction history and open orders with instant market movements.


DEPOSITED-pull
You can deposit and withdraw Turkish Lira and cryptography. You can check the status of your past cryptography withdrawal orders.


ACCOUNT
You can access your account information, the approval status of your account. If your account is not approved, you can apply for approval. You can view your registered bank accounts and define new bank accounts. You can review your account and user movements and manage your price alerts. You can also update your notification preferences from the Account screen.

ACCOUNT> SECURITY
You can change your Two-Stage Verification (2FA) preference. (SMS and Authenticator) You can create, update or cancel your PIN. You can change your user password or view your security image, which is specifically defined to you in the login.


LET YOU NEWS
Keep track of current market information, account movements, advanced alarm options anywhere, anytime with the user-friendly interface of our mobile application.


SUPPORT AT ANYTIME
If you have any questions, you have a team waiting to support you 24/7. You can send e-mail to support@btcturk.com.
Read more
Collapse
4.0
135 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Hata ve performans iyileştirmeler.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 14, 2019
Size
12M
Installs
5,000+
Current Version
1.0.9
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
BTCTurk
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.