50K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Dünya mutfaklarının en lezzetli ve sağlıklı olanlarından biri şüphesiz Uzak Doğu mutfağıdır. 1997’den beri birbirinden lezzetli ve farklı Uzak Doğu yemeklerinin en gözde adresi ise şüphesiz SushiCo.


Sürekli farklı lezzetlerin ve yeniliklerin peşinden koşanlara Uzak Doğu mutfağını sunan SushiCo, açıldığı günden bu yana yeni alışkanlıkların yaratılmasında da öncü olmaya devam ediyor. Uzak Doğu mutfağının incileri olan Çin, Sushi ve Thai yemeklerinin tümü bu ülkelerden gelen aşçılar tarafından hazırlanarak misafirler için gerçek bir lezzet şöleni yaratılıyor.


25 yıldır Uzakdoğu mutfağını sevdiren, kalitesinden ödün vermeyen SushiCo İstanbul’da Ataşehir Sushico Zen, Suadiye, Nişantaşı, Kanyon, Palladium, Zorlu Avm, Göktürk, Bahçeşehir, Buyaka Avm, Ataköy Plus Avm, Kavacık, Akasya Acıbadem, Kalamış, Mall of İstanbul, Maslak Uniq, Emaar Square, Zekeriyaköy, Küçükyalı Hilltown, Kartal İstMarina, Skyland, Kurtköy Lens Yaşam Merkezi, Çekmeköy İdealistpark, Beylikdüzü, Bebek, Fişekhane Zeytinburnu, Aqua Florya, Vialand; Ankara’da Panora, ViaFlat, Çayyolu; Bursa Korupark, Antalya’da Lara ve Alanya; İzmir’de Alsancak, Hilltown, Bornova, Güzelbahçe, Angora, İzmit Yahyakaptan, Sakarya Adapazarı, Muğla-Bodrum, Eskişehir Cassaba Modern, Mersin-Marina Avm, Gaziantep-İconova, Kıbrıs-Girne, Makedonya-Üsküp, Arnavutluk-Tiran ve Kosova-Priştine’deki şubeleri ile en lezzetli Uzak Doğu yemeklerini sunmaya devam ediyor.

46 şubeye Android işletim sistemli telefonunuz ile sadece tek bir tık ile ulaşabilir ister işte, ister evinizde bu sağlıklı lezzetler ile bir Uzak Doğu yolculuğuna çıkabilirsiniz.
Updated on
Jul 26, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection
Data isn’t encrypted
Data can’t be deleted