1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikacja „Wsparcie w Gdańsku” to platforma integrująca ważne inicjatywy i usługi społeczne przeznaczone dla Mieszkańców Miasta Gdańsk. W najnowszej wersji aplikacji swoje unikalne usługi odnaleźć można dla :

Punktu Informacyjno-konsultacyjnego
1. Baza Wsparcia – wykaz placówek wspierających osoby i rodziny osób z kryzysami i zaburzeniami psychicznymi. Ten moduł aplikacji umożliwia dopasowanie miejsca do sytuacji konkretnej osoby wg wielu różnych kategorii i lokalizacji na terenie Miasta Gdańsk.
2. Treningi – umożliwia wykonanie 7 dniowych ćwiczeń poprawiających kondycję psychiczną.
3. O PIK – w skrócie wszystko co warto wiedzieć o działaniach Punktu Informacyjno-konsultacyjnego

Gdańskie Centrum Równego Traktowania
1. Zgłoś nierówne traktowanie – daje możliwość łatwego sposobu zgłaszania do GCRT sytuacji doświadczenia nierównego traktowania lub zaobserwowaną w swoim otoczeniu dyskryminację.
2. Często zadawane pytania – to swoista kopalnia wiedzy na temat najczęściej pojawiających się zagadnień. Dzięki funkcjonalności można poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
3. Quiz o równości – oferuje możliwość sprawdzenia wiedzy z zakresu praw człowieka w krótkich quizach.’
4. O GCRT - w skrócie wszystko co warto wiedzieć o działaniach Gdańskie Centrum Równego Traktowania

Dla ułatwienia aplikacja posiada elementy wspólne zarówno dla Punktu Informacyjno-konsultacyjnego jak i Gdańskiego Centrum Równego Traktowania
1. Kalendarz konsultacji - łatwy sposób na zarezerwowanie i odwołanie wizyty u konsultantki/konsultanta w PIK i GCRT w jednym miejscu.
2. Wiadomości – przesyłamy najnowsze wiadomościami z obszaru wszystkich dołączonych działań.

Najnowsza wersja aplikacji zyskała przejrzysty wygląd, przyjemny interfejs. W aplikacji zastosowano elementy dostępności cyfrowej, jest ona także w pełni dostępna dla osób angielsko- i rosyjskojęzycznych.
Aplikacja jest całkowicie darmowa i działa zarówno na systemie Android oraz iOS. Zainstaluj aplikację ze sklepu (Android) lub iStore (Apple), zarejestruj się i swipe w prawo i w lewo 😉

Wierzymy w rozwój aplikacji w kolejnych miesiącach i dołączanie kolejnych ważnych miejskich działań. Aplikacja „wsparcie w gdańsku” to swoista platforma integrująca działania w obszarze wsparcia.

Działanie postawiło i jest prowadzone z inicjatywy Fundacji Oparcia Społecznego Aleksandry organizującej mobilne miejsce wsparcia dla osób doświadczających różnorodnych trudności.

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Uwaga: Ta aplikacja dostarcza informacje dotyczące zdrowia psychicznego. Treści te prezentowane są jedynie informacyjnie. Jeśli na ich podstawie chciałbyś/chciałabyś podjąć jakiekolwiek działania, skonsultuj się ze specjalistą.
Updated on
Dec 29, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Poprawa stabilności aplikacji