Fal Sepeti - Gerçek Falcılar - Kahve Falı, Tarot

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Gerçek yorumculara ulaşmak artık daha kolay!

Uygulama içerisinde;

* Kahve falı,
* Tarot falı,
* Katina Aşk falı,
* Yıldızname,
* Su Falı baktırabilirsiniz.

- Online ortamda canlı canlı fal baktırmak için yorumcularımızı inceleyebilir, diğer takipçilerin puan ve yorumlarını okuyabilir, tercih ettiğiniz yorumcuya falınızı kolayca gönderebilirsiniz.

- Kredi satın alabilir, fal türlerini ve yorumcuları inceleyebilir ve fal gönderebilirsiniz.

- Yorumcular çevrimiçi, meşgul ve çevrimdışı konumda olabilmektedir. Fal göndermek istediğiniz yorumcu çevrimiçi durumda olduğu zaman falınızı kendisine gönderebilirsiniz.

- Fallar yazılı, sesli ve telefonda bakılabilmektedir. Yazılı fallar minimum 350 kelime olacak şekilde hazırlanmakta, sesli fallar 6-10 dakika arası hazırlanan ses kayıtları olarak sizlere iletilmekte ve telefonda fallarda ise yorumcu ile özel numaramız üzerinden canlı telefon görüşmesi yaparak fal baktırabilirsiniz.

- Fal gönderebilmek için hesabınızda krediniz olması gerekmektedir.

- Gönderdiğiniz fallarınıza yaptığınız yorumlardan, arkadaş ve çevrenize referans olarak ve çeşitli yollardan krediler kazanabilir, bu kredileri de fal göndermek için kullanabilirsiniz.

- Fallar kısa süre içinde yorumlanarak size iletilmektedir. Yorumlanan fallara soru sormak, puanlama ve yorum yapma imkanınız bulunmaktadır.

2012 yılından beri hizmet veren sitemiz, internet üzerinden fal bakımı imkanı sağlayan en eski ve köklü uygulamalardandır. Yüzlerce farklı yorumcu, yüzbinlerce takipçisine yıllar boyu yüzbinlerce fal bakma deneyimi yaşatmış ve yaşatmaya devam etmektedir. Mobil uygulaması ile daha fazla kitleye ulaşmak, daha fazla hayata ve duygulara dokunmak ve fark yaratmak için sizlerle!

Hazırsanız başlayalım.. Fincanlar kapansın, Kartlar seçilsin, Yıldızlar yerini alsın! Ve canlı fal keyfi başlasın!..
Reaching real reviewers is now easier!

Within the application;

* Coffee fortune,
* Tarot reading,
* Katina Love horoscope,
* Starname,
* Water Palmistry can look.

- You can review our live comments online, you can read the comments and comments of other followers, you can easily send your fortune to your preferred commentator.

- You can buy credits, review fortune types and commentators, and send fortune telling.

- Reviewers can be online, busy and offline. When the commentator you want to send a fortune to is online, you can send your fortune to him.

- Fallar written, audible and can be viewed on the phone. Written fallar is prepared to be a minimum of 350 words, voice fallar prepared as 6-10 minutes of audio recordings are transmitted to you and the phone call to the fallar on the phone with the commentator can tell the fortune by making a live phone call.

- You must have a credit in your account to send a fortune.

- You can earn credits from the comments you make to your fortunes, as a reference to your friends and surroundings and in various ways, and you can use these credits to send fortunes.

- Fallar is interpreted and communicated to you in a short time. You can ask questions, score and comment on the interpreted fall.

Our site, which has been serving since 2012, is one of the oldest and long-established applications that provide fortune-telling services over the internet. Hundreds of different commentators, hundreds of thousands of followers for many years and hundreds of thousands of fortune telling experience has lived and continues to live. With the mobile app to reach more audiences, touch more lives and emotions and make a difference with you!

Let's get started. Cups close, Cards selected, Stars take place! And let the enjoyment of live fortune begin! ..
Read more
Collapse
4.5
567 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Hata düzeltmeleri
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 6, 2021
Size
20M
Installs
10,000+
Current Version
1.0.68
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
In-app Products
$0.99 - $26.99 per item
Permissions
Offered By
Fal Sepeti
Developer
KKTC Serbest Liman ve Bölge PK: 775 Gazimağusa / KKTC
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.