Fal Sepeti - Kahve Falı, Tarot

In-app purchases
50K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Fal Sepeti olarak fal baktırma alışkanlıklarınızı değiştiriyoruz. Diğer fal uygulamaların aksine, sizleri tatmin edici bir fal deneyimi ile buluşturuyoruz. Bu hizmeti, online bir şekilde canlı olarak fal baktırma olanağı ile sunuyoruz. Alanında uzman yorumcular, aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için sizleri bekliyor. Yani artık gerçek yorumculara ulaşmak Fal Sepeti ile çok daha kolay!

Uygulama içerisinde baktırabileceğiniz fal türleri:

*Kahve Falı: Kahve falı baktırmak çok eskilere dayanan bir kültür. Geçmişten günümüze insanlar kahve falında çıkanların kendilerine yol gösterdiğine inanır. Peki, kahvenizi içtikten sonra, telvelerin oluşturduğu sembollerin size de bir mesajı olabilir mi? Fal Sepeti’ndeki gerçek yorumcular sayesinde bunu öğrenmeniz çok kolay! Siz de kahve fincanınızdaki telvelerin fotoğrafını uygulama üzerinden yorumcularımıza gönderdikten sonra canlı kahve falı baktırmanın ayrıcalığına ulaşabilirsiniz.

*Tarot falı: Astroloji ile harmanlandığında tarot falı vazgeçilmezler arasında yer alır. Fal Sepeti ise sizi gerçek yorumcularla buluşturarak, seçtiğiniz kartlar üzerinden geçmişiniz ve geleceğinizle ilgili detayları görmenizi sağlar. Özellikle tarot kartları ve astrolojide yer alan burçlarınız ile kurduğunuz bağlantı size yol gösterir. Canlı tarot baktırma deneyimi, yaşamınıza dair farkındalığınızın artmasına yardımcı olur.

*Katina Aşk Falı: Katina aşk falı, mitoloji ile birleşerek size yol gösteren ve yalnızca aşka özgü olan ender fal türlerinden biridir. Tıpkı tarot falında olduğu gibi deste içerisinden kartlar seçilerek bakılan katina falı, aşk hayatınızı yorumlar. İnternet üzerinde rastgele yorumların bulunduğu online fallara baktırabilirsiniz. Ancak Fal Sepeti’nde katina falı baktırmanın ayrıcalığı, seçtiğiniz kartların analizinin gerçek yorumcular tarafından yapılması. Artık aşk hayatınız ile ilgili kafanıza takılan soru işaretlerini Fal Sepeti üzerinden katina aşk falı baktırarak giderebilirsiniz.

*Yıldızname: Yıldızlar sizinle ilgili neler söylüyor, hiç düşündünüz mü? Yıldızname, size kaderinizle ilgili mesajlar verir. Fal Sepeti’yle birlikte artık bu mesajları öğrenmeniz mümkün. Alanında uzman yorumcularımız, yıldızların söylediklerini size iletir. Böylelikle hayatınızda oluşan olaylarla ilgili farkındalığınız artmış olur.

*Su Falı: Su falı baktırmak bilinen en eski fal kültürlerinden biridir. Fal Sepeti ise bu kültürü, uzman yorumcular ile birlikte size sunar. Yoğun konsantrasyon gerektiren su falında, suda yer alan çizgi ve şekillere göre yapılan yorumlar analiz edilerek size aktarılır. Böylelikle, geçmiş ve gelecek ile ilgili bilmeniz gereken önemli detayları öğrenirsiniz.

Fal Sepeti’nde Sizleri Bekleyen Özellikler:

-Online Canlı Fal: Uygulamamızda online ortamda canlı fal baktırabilirsiniz. Yorumcu seçmek için daha önce fal baktırmış kişilerin verdiği puan ve yorumları incelemeniz yeterli. Sonrasında tercih ettiğiniz yorumcuya falınızı kolayca gönderebilirsiniz.

Üç Farklı Yorum Seçeneği: Fal Sepeti’nde fallar yazılı, sesli ve telefonda olmak üzere 3 farklı türde bakılır. Yazılı fallar minimum 350 kelime olacak şekilde hazırlanır. Sesli fallar 6-10 dakika arası hazırlanan ses kayıtları olarak size iletilir. Telefonda bakılan fallarda ise yorumcu ile özel numaramız üzerinden canlı telefon görüşmesi yaparak fal baktırabilirsiniz.

Hızlı ve Gerçek Yorumcular: Fallar kısa süre içinde yorumlanarak size iletilmektedir. Yorumlanan fallara soru sormak, puanlama ve yorum yapma imkanınız bulunmaktadır.

2012 yılından beri hizmet veren sitemiz, internet üzerinden fal bakımı imkanı sağlayan en eski ve köklü uygulamalardandır. Yüzlerce farklı yorumcu, yüzbinlerce takipçisine yıllar boyu yüzbinlerce fal bakma deneyimi yaşatmış ve yaşatmaya devam etmektedir. Fal Sepeti, mobil uygulaması ile daha fazla kitleye ulaşmak, daha fazla hayata, duyguya dokunmak ve fark yaratmak için sizlerle!

Hazırsanız başlayalım...Fincanlar kapansın, kartlar seçilsin, yıldızlar yerini alsın! Ve canlı fal keyfi başlasın!
Updated on
Jun 27, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

- Çeşitli hata düzeltmeleri ve geliştirmeler