FreeStyle LibreLink – TR

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

FreeStyle LibreLink uygulaması, FreeStyle Libre Sensörüyle birlikte kullanım için onaylanmıştır. Artık rutin olarak parmağınızı delmeden glukozunuzu telefonunuzdan takip edebilirsiniz! [1] Telefonunuzu Sensörünüzün yakınında tutarak glukozunuzu kontrol edin.

Uygulamayı şunlar için kullanabilirsiniz:

* Güncel glukoz ölçümünüzü, trend okunu ve glukoz geçmişinizi görüntüleme
* Yiyecek, insülin kullanımı ve egzersizi takip etmek için notlar ekleme
* Ambulatuvar Glukoz Profili dahil olmak üzere glukoz raporlarını görme
* LibreView ve LibreLinkUp ile sağlık uzmanlarına ve bakıcılara bağlanma [2]

Tarama yapabilecekken neden parmak ucunuzu delesiniz?[1]


AKILLI TELEFON UYUMLULUĞU
Uyumluluk, telefonlar ve işletim sistemleri arasında farklılık gösterebilir. http://FreeStyleLibre.com adresinden uyumlu telefonlarla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.


UYGULAMANIZI VE OKUYUCUNUZU AYNI SENSÖRLE KULLANMA
İsterseniz FreeStyle LibreLink uygulamasını ve Okuyucuyu aynı Sensör ile kullanabilirsiniz. Öncelikle Sensörü Okuyucu ile başlatın, ardından telefonunuzla tarama yapın. FreeStyle LibreLink ve Okuyucuların birbiriyle veri paylaşmadığını unutmayın. Bir cihazla ilgili eksiksiz bilgiler için Sensörünüzü söz konusu cihazla 8 saatte bir tarayın; aksi takdirde raporlarınız tüm verilerinizi içermez.


UYGULAMA BİLGİLERİ
FreeStyle LibreLink, bir Sensör ile kullanıldığında diyabeti olan kişilerdeki glukoz seviyelerini ölçme amaçlıdır. FreeStyle LibreLink'i nasıl kullanacağınızla ilgili daha fazla bilgi için uygulamadan erişebileceğiniz Kullanıcı El Kitabına bakın. Basılı bir Kullanıcı El Kitabına ihtiyaç duyuyorsanız, Abbott Diabetes Care Müşteri Desteği ile iletişime geçin.

http://FreeStyleLibre.com adresinden FreeStyle LibreLink hakkında daha fazla bilgi edinin.


[1] FreeStyle LibreLink uygulamasını kullanıyorsanız, Uygulama kendisi sağlamadığı için bir kan şekeri ölçüm sistemine erişiminizin de olması gerekir. Glukoz seviyesinin hızla değiştiği ve interstisyel sıvı glukoz seviyelerinin kan şekeri düzeylerini doğru yansıtmadığı zamanlarda, Sensör tarafından hipoglisemi veya yaklaşan hipoglisemi bildirildiğinde veya semptomlar Sensör ölçümleriyle eşleşmediğinde kan şekeri ölçüm cihazı kullanarak parmak ucundan kan alarak test yapılması gerekir.

[2] FreeStyle LibreLink ve LibreLinkUp uygulamalarının kullanımı Abbott ve Newyu, Inc. tarafından sağlanan LibreView sistemine kayıt olunmasını gerektirir.


FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, Abbott Diabetes Care Inc. şirketinin çeşitli yetki alanlarındaki ticari markalarıdır. Ek yasal uyarılar ve kullanım koşulları için http://FreeStyleLibre.com adresine gidin.
The FreeStyle LibreLink app is approved for use with the FreeStyle Libre Sensor. You can now routinely follow your glucose without stabbing your finger! [1] Check your glucose by holding your phone near your Sensor.

You can use the application to:

* View your current glucose measurement, trend arrow, and glucose history
* Use of food, insulin, and notes to follow exercise
* View glucose reports including Ambulatory Glucose Profile
* Connecting to healthcare professionals and caregivers with LibreView and LibreLinkUp [2]

Why do you pierce your fingertip when you can scan? [1]


SMART PHONE COMPATIBILITY
Compatibility may vary between phones and operating systems. Learn more about compatible phones at http://FreeStyleLibre.com.


USING YOUR APPLICATION AND READER WITH THE SAME SENSOR
You can use the FreeStyle LibreLink application and the Reader with the same Sensor. Start with Sensor Reader, then scan with your phone. Note that FreeStyle LibreLink and Readers do not share data with each other. For complete information on a device, scan your Sensor with that device every 8 hours; otherwise your reports do not include all your data.


APPLICATION INFORMATION
FreeStyle LibreLink is for measuring glucose levels in people with diabetes when used with a Sensor. For more information about how to use FreeStyle LibreLink, see the User's Guide that you can access from the application. If you need a printed User's Manual, contact Abbott Diabetes Care Customer Support.

Learn more about FreeStyle LibreLink at http://FreeStyleLibre.com.


[1] If you are using the FreeStyle LibreLink application, you must also have access to a blood glucose measurement system because the App itself does not. When glucose levels change rapidly and interstitial fluid glucose levels do not accurately reflect blood glucose levels, a blood glucose test should be performed using the blood glucose meter when the sensor reports hypoglycemia or impending hypoglycemia or when symptoms do not match the Sensor measurements.

[2] Using FreeStyle LibreLink and LibreLinkUp applications Abbott and Newyu, Inc. required by the LibreView system.


FreeStyle, Libre and related brands, Abbott Diabetes Care Inc. is a trademark in various jurisdictions. For additional legal notices and terms of use, go to http://FreeStyleLibre.com.
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Updated
April 29, 2019
Size
26M
Installs
100+
Current Version
2.2.1
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Abbott Diabetes Care Inc.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.