max

12,469
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Hebrew (Israel)

ברוכים הבאים וברוכות הבאות!
האפליקציה החדשה שלנו מועשרת בכל טוב .שימו לב לשיפורים ולתוספות, שחלקם באו מכם. ותמשיכו להגיב. תודה.
נשמח אם תקראו עלינו עוד כאן למטה כי השקענו בטקסטים. אם מתחשק לגלות את היתרונות שלנו תוך כדי תנועה, אז תוכלו ללחוץ עכשיו (לא חזק) על כפתור ההורדה או העדכון

- החיובים שצריכים לרדת - השקענו בתצוגת חיובים חכמה שיודעת לעשות את הדברים הבאים: לסנן את העסקאות על פי מה שתגידו לה, להציג את החיובים הקרובים לכל הכרטיסים יחד או לכל כרטיס בנפרד, להציג את החיובים הקודמים עד שנה אחורה, לחפש עסקה ספציפית ש"הלכה" לאיבוד, לשתף פרטי עסקה ולהציג עסקאות שבוצעו כמעט בזמן אמת (אישורים).

- פינוקים והטבות כשמתחשק - מחפשים פאן קטן או פאן פאן פאן? מטיילים בארץ בקטנה או בגדולה? ואולי סתם בא לכם פתאום באמצע היום, לפנק חבר? תשמעו, יש לנו מגוון ענק של הטבות שאין לתאר בטח שלא כאן כי אין מקום. תוכלו לבחור מהן לבד או לסמוך על הבחירה שלנו כמומחים וכמובן, שלכבוד הוא לנו לאפשר לכם להעביר פינוק טוב לחבר או חברה טובים (כמובן שעל פי מה שאומר התקנון שלנו בעניין). דבר אחרון, בואו נעשה הסכם: אתם מצדכם תאשרו את הבקשה של האפליקציה להפעלת שירותי המיקום שלכם ואנחנו מצדנו נפרגן לכם הטבות שוות שמצאנו בסביבה שלכם. סגור? סגור!

- הלוואות וחיוב קבוע - האפליקציה הזו, באמת שיודעת לעשות קסמים גם כשמדובר בהלוואות. אפשר לקבל הלוואה במהירות ובקלות, לדחות את תחילת ההחזר או להתחיל להחזיר במידי, בתשלומים קבועים או משתנים. כל זה בשלושה שלבים פשוטים. ונניח שתרצו לעדכן או לבטל חיוב קבוע? מה אתם יודעים, גם את זה היא עושה בקלות.

- פעולות בכרטיס - ההיסטוריה מספרת שפעם היו אנשים מצלצלים למוקד השירות כי הכרטיס נשבר, נבלע, אבד או נגנב. בשנת 2020 אתם יכולים לבצע את כל הפעולות האלה בשלט רחוק באמצעות האפליקציה שעובדת 24/7 בכל מקום, ולא מתעייפת לעולם. תרצו מה שתרצו: לחסום את הכרטיס לעסקאות טלפוניות או אינטרנטיות בארץ או בחו"ל? לחסום את האפשרות לביצוע עסקאות בבתי עסק בחול? להמיר נקודות תעופה? לבדוק מה יתרת המסגרת? להקדים תשלום, לצפות בקוד הסודי הכל הולך בשלט רחוק דרך האפליקציה.

- ניהול ההוצאות- ניהול תקציב הוצאות חודשי הוא צעד ראשון בדרך להתנהלות פיננסית נבונה. באפליקציה שלנו אפשר למצוא גם את הפלא הזה שהוא סופר אחראי, הוא יידע להגיד לכם לאן הלך הכסף ולהיות עם היד על הדופק, וכל זה בשני קליקים פשוטים.

- העברה ובקשת כספים ברגע וחצי - עושים על האש? מארגנים מסיבת רווקים או רווקות? קונים מתנה משותפת לחבר? נגמר הזמן שלאריה לא היה בדיוק 115 ₪ להחזיר לאביב אז אביב ספג כמו ספוג את העלויות. נשמע כמו שאלה בחשבון? כבר לא. מעכשיו אפשר להעביר או לבקש כספים ברגע וחצי בלי בעיה. כמה? זה כבר תלוי בכם ובתקנון שלנו.

- הזמנת כרטיס- לכל כרטיס שלנו יש את הקטע שלו בדיוק כמוכם, מרגישים שהגיע הזמן להתחדש בכרטיס חתיך, וואלה אפשר

- שירות לקוחות - צריכים שירות, תמיכה או גלגל הצלה? דרך האפליקציה אפשר לפנות אלינו ישירות ולדבר עם נציג ב-SMS (כן, כן! נציג אמיתי ולא רובוט), אם אתם יותר טיפוסים של הרשתות החברתיות? גם מעולה! אפשר לפנות אלינו ישירות בדף ה Facebook messenger שלנו.

מה עוד? יהיה מעניין זה בטוח!
האפליקציה שלנו שומרת סוד קשוחה ומאובטחת באמצעים מחמירים. בכפוף לתנאי ההצטרפות ולתקנון השירותים הדיגיטליים של max המפורטים באפליקציה ובאתר max.
Welcome and welcome!
Our new app is enriched with all the goodness. Notice the improvements and additions, some of which came from you. And keep responding. Thanks.
We would love to read about it below because we have invested in texts. If you feel like discovering our benefits while on the move, you can now (not firmly) click the download or update button

- Charges that need to be dropped - We've invested in a smart billing view that knows how to: Filter the transactions as you tell them, view the charges closest to each card together or each card separately, view the previous charges up to a year back, and look for a specific transaction "Lost, share transaction information and view transactions done almost real time (approvals).

- Treats and Benefits When You Want - Looking for a small pan or a pan pan? Traveling in the country small or large? And maybe you just suddenly come in the middle of the day to pamper a friend? Listen, we have a huge range of indescribable benefits that aren't here because there is no place. You can choose from them alone or rely on our choice as experts and of course, it is our honor to allow you to pass on a good treat to a good friend or company (of course according to what our policy says on the matter). One last thing, let's make an agreement: you, on your part, approve the application's application for running your location services and we will pay you equal benefits we found in your area. closed? closed!

- Loans and Fixed Billing - This app, really knows how to do magic even when it comes to loans. You can get a loan quickly and easily, postpone the repayment or start repaying immediately, with fixed or variable payments. All this in three simple steps. And suppose you want to update or cancel a regular charge? What do you know, she does that easily too.

- Card Operations - History tells that people used to call the service center because the card was broken, swallowed, lost or stolen. By 2020, you can do all of these actions remotely using the app that works 24/7 everywhere, and never tire. Whatever you want: Block the ticket for telephone or internet transactions in Israel or abroad? Block the possibility of making transactions in foreign businesses? Convert airports? Check what the balance is? Pre-pay, watch the secret code Everything goes remotely through the app.

- Expenditure Management - Managing your monthly spending budget is a first step on the path to wise financial management. In our app you can also find this wonder who is super responsible, he will tell you where the money went and be with your hand on the pulse, and all in two simple clicks.

- Transfer and request money in a minute and a half - do on fire? Organizing a bachelor or bachelorette party? Buying a Shared Gift for a Friend? It was time for Arya not exactly NIS 115 to return to Spring, so Spring absorbed the costs. Sounds like a question in mind? No longer. From now on you can transfer or request funds in a minute and a half without a problem. Some? It already depends on you and our policies.

- Order a ticket - Each of our cards has its own section just like you, feel it is time to renew your card, and you can

- Customer service - Need service, support or lifeline? Through the app you can contact us directly and talk to a representative in SMS (yes, yes! Real representative and not a robot), if you are more social networking types? Also excellent! You can contact us directly on our Facebook messenger page.

What more? Be interesting it sure!
Our app keeps a tough, secure secret through strict means. Subject to the opt-in terms and conditions of the max digital services set forth in the app and the max website.
Read more
Collapse
4.1
12,469 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

בגרסה זו הכנסנו קצת שיפורי באגים שראינו שהציקו לכם, למה כדאי לעדכן?
כי ב- max משלמים בנייד ומקבלים 10% החזר כספי ברשתות מובילות
מהיום משלמים עם max בנייד! איך זה עובד? מצטרפים בקלות באפליקציה, בחנויות מחפשים על הקופה את סימן ה-WIFI (אייקון עם קשתות), מצמידים את המכשיר ופשוט משלמים!
השירות מיועד למכשירי אנדרואיד תומכים.

המיילים שלכם עם שאלות והצעות לשיפור חשובים לנו. תמשיכו לכתוב לנו mobileIT@max.co.il
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 3, 2020
Size
92M
Installs
1,000,000+
Current Version
10.44.1.24
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Info
Permissions
Offered By
max finance
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.