max לאומי קארד

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Hebrew (Israel)

ברוכים הבאים וברוכות הבאות!
האפליקציה החדשה שלנו מועשרת בכל טוב .שימו לב לשיפורים ולתוספות, שחלקם באו מכם. ותמשיכו להגיב. תודה.
נשמח אם תקראו עלינו עוד כאן למטה כי השקענו בטקסטים. אם מתחשק לגלות את היתרונות שלנו תוך כדי תנועה, אז תוכלו ללחוץ עכשיו (לא חזק) על כפתור ההורדה או העדכון

- החיובים שצריכים לרדת - השקענו בתצוגת חיובים חכמה שיודעת לעשות את הדברים הבאים: לסנן את העסקאות על פי מה שתגידו לה, להציג את החיובים הקרובים לכל הכרטיסים יחד או לכל כרטיס בנפרד, להציג את החיובים הקודמים עד שנה אחורה, לחפש עסקה ספציפית ש"הלכה" לאיבוד, לשתף פרטי עסקה ולהציג עסקאות שבוצעו כמעט בזמן אמת (אישורים(.

- פינוקים והטבות כשמתחשק - מחפשים פאן קטן או פאן פאן פאן? מטיילים בארץ בקטנה או בגדולה? ואולי סתם בא לכם פתאום באמצע היום, לפנק חבר? תשמעו, יש לנו מגוון ענק של הטבות שאין לתאר בטח שלא כאן כי אין מקום. תוכלו לבחור מהן לבד או לסמוך על הבחירה שלנו כמומחים וכמובן, שלכבוד הוא לנו לאפשר לכם להעביר פינוק טוב לחבר או חברה טובים (כמובן שעל פי מה שאומר התקנון שלנו בעניין). דבר אחרון, בואו נעשה הסכם: אתם מצדכם תאשרו את הבקשה של האפליקציה להפעלת שירותי המיקום שלכם ואנחנו מצדנו נפרגן לכם הטבות שוות שמצאנו בסביבה שלכם. סגור? סגור!

- הלוואות וחיוב קבוע - האפליקציה הזו, באמת שיודעת לעשות קסמים גם כשמדובר בהלוואות. אפשר לקבל הלוואה במהירות ובקלות, לדחות את תחילת ההחזר או להתחיל להחזיר במידי, בתשלומים קבועים או משתנים. כל זה בשלושה שלבים פשוטים. ונניח שתרצו לעדכן או לבטל חיוב קבוע? מה אתם יודעים, גם את זה היא עושה בקלות.

- פעולות בכרטיס - ההיסטוריה מספרת שפעם היו אנשים מצלצלים למוקד השירות כי הכרטיס נשבר, נבלע, אבד או נגנב. בשנת 2019 אתם יכולים לבצע את כל הפעולות האלה בשלט רחוק באמצעות האפליקציה שעובדת 24/7 בכל מקום, ולא מתעייפת לעולם. תרצו מה שתרצו: לחסום את הכרטיס לעסקאות טלפוניות או אינטרנטיות בארץ או בחו"ל? לחסום את האפשרות לביצוע עסקאות בבתי עסק בחול? להמיר נקודות תעופה? לבדוק מה יתרת המסגרת? להקדים תשלום, לצפות בקוד הסודי הכל הולך בשלט רחוק דרך האפליקציה.

- ניהול ההוצאות- ניהול תקציב הוצאות חודשי הוא צעד ראשון בדרך להתנהלות פיננסית נבונה. באפליקציה שלנו אפשר למצוא גם את הפלא הזה שהוא סופר אחראי, הוא יידע להגיד לכם לאן הלך הכסף ולהיות עם היד על הדופק, וכל זה בשני קליקים פשוטים.

- העברה ובקשת כספים ברגע וחצי - עושים על האש? מארגנים מסיבת רווקים או רווקות? קונים מתנה משותפת לחבר? נגמר הזמן שלאריה לא היה בדיוק 115 ₪ להחזיר לאביב אז אביב ספג כמו ספוג את העלויות. נשמע כמו שאלה בחשבון? כבר לא. מעכשיו אפשר להעביר או לבקש כספים ברגע וחצי בלי בעיה. כמה? זה כבר תלוי בכם ובתקנון שלנו.

- הזמנת כרטיס- לכל כרטיס שלנו יש את הקטע שלו בדיוק כמוכם, מרגישים שהגיע הזמן להתחדש בכרטיס חתיך, וואלה אפשר

- שירות לקוחות - צריכים שירות, תמיכה או גלגל הצלה? דרך האפליקציה אפשר לפנות אלינו ישירות ולדבר עם נציג ב-SMS (כן, כן! נציג אמיתי ולא רובוט), אם אתם יותר טיפוסים של הרשתות החברתיות? גם מעולה! אפשר לפנות אלינו ישירות בדף ה Facebook masanger שלנו.

מה עוד? יהיה מעניין זה בטוח!
האפליקציה שלנו שומרת סוד קשוחה ומאובטחת באמצעים מחמירים. בכפוף לתנאי ההצטרפות ולתקנון השירותים הדיגיטליים של לאומי קארד המפורטים באפליקציה ובאתר לאומי קארד.
Welcome and welcome to the following!
Please note the improvements and additions, some of which came from you. And continue to respond. Thanks.
We would be happy if you read more about us here because we invested in texts. If you want to discover our advantages while on the move, you can now click the download or update button

- The charges that need to go down - We've invested in a smart billing view that can do the following: filter the transactions according to what you tell them, show the charges close to each card together or each card separately, view the previous charges up to a year, "Get lost, share transaction details and view transactions performed almost in real time (certificates).

- Treats and benefits when desired - Looking for a small pan or pan pan pan? Traveling in Israel in a small or large? Or did you just suddenly come in the middle of the day to pamper a friend? Listen, we have a huge variety of benefits that can not be described for sure not here because there is no room. You can choose them alone or rely on our choice as experts and of course, it is a honor to allow you to transfer a good treat to a good friend or company (of course according to our regulations on the matter). Finally, let's make an agreement: you will approve the app's application to activate your location services and we will reward you with the same benefits we have found in your environment. closed? closed!

- Fixed loans and debt - this app, really knows how to make magic even when it comes to loans. You can get a loan quickly and easily, delay the start of the refund or start repaying immediately, in fixed or variable installments. All in three simple steps. Suppose you want to update or cancel a fixed charge? What do you know, even this is easily done.

- Actions on the card - History tells that once people would call the call center because the card was broken, swallowed, lost or stolen. In 2019 you can do all these activities on the remote control with the application that works 24/7 anywhere, and never gets tired. You want what you want: to block the card for phone or internet transactions in Israel or abroad, to block the possibility of doing business in foreign businesses?

- Managing Expenses - Managing monthly expenses is the first step towards wise financial conduct. In our application you can also find this wonder that he is super responsible, he will tell you where the money went and be on the pulse, and all this in two simple clicks.

- Transfer and request funds at the moment and a half - are on fire? Do you organize a bachelor or bachelorette party? A common gift buyers friend? The time was over for Aryeh not exactly 115 NIS to return to spring so spring absorbed as a sponge costs. Sounds like a question in mind? No longer. From now on it is possible to transfer or request funds in a minute and a half without a problem. Some? It's already up to you and our policies.

- Ordering a ticket - each of our cards has its own thing just like you, feel like it's time to renew a handsome card, Walla can

- Customer service - need service, support or a lifesaver? Through the application you can contact us directly and talk to an SMS representative (yes, yes! Real representative and not a robot), if you are more types of social networks? Also excellent! You can contact us directly on our Facebook masanger page.

What more? It will be interesting and safe!
Our app keeps strict and secure secrets in strict ways. Subject to the terms and conditions of joining Leumi Card's digital services policies as detailed in the application and the Leumi Card website.
Read more
Collapse
4.3
11,251 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- החופש הגדול כבר כאן, אולי כדאי ליהנות קצת? ההטבות בפנים שוות בדיקה, אזהרת ספויילר- יש הפתעה לאחר הזמנת סרט 1+1
- לא מזיק להסביר שוב מהו חוק נתוני אשראי: בנק ישראל השיק מאגר נתוני אשראי, המרכז את המידע הפיננסי של אזרחי המדינה, כדי לאפשר צריכת אשראי חכמה יותר. במאגר נשמרים נתוני היסטוריית האשראי רק לאחר הסכמה. אם עדיין לא הסכמת, הגיע הזמן

אנחנו נהנים לקבל מכם מיילים עם שאלות והצעות לשיפור ושדרוג, תמשיכו לכתוב לנו mobile@max.co.il
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 7, 2019
Size
50M
Installs
500,000+
Current Version
10.33.1.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Info
Permissions
Offered By
max by leumi card
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.