İnekle Soru-Cevap / YKS AYT TYT LGS Soru Çözümü

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

İnekle Soru-Cevap ile yapamadığın soruları çözdürmek artık çok kolay. İster LGS’ye ister YKS’ye hazırlan; yapamadığın soruların fotoğrafını gönder, cevabı cebine gelsin.

Türkiye’nin en büyük online özel ders platformu olan İnekle, yapamadığın sorular için Soru-Cevap uygulaması ile artık cebinde. Uygulamaya giriş yapıp dakikanı yükledikten sonra ister kütüphanende olan bir fotoğrafı, ister o an çekeceğin bir fotoğrafı, istersen de doğrudan metin olarak gireceğin bir soruyu, çözülmesi için Soru Havuzuna gönderebilirsin. Sen soruyu Soru Havuzuna gönderdikten sonra Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde okuyan İnekle öğretmenleri sorunu anlaşılır bir şekilde çözecek ve sana gönderecek.

Neden İnekle Soru-Cevap?

Dakikan Her Ay Sıfırlanmaz: Çalıştığın konular değiştikçe her ay soracağın soru sayısının da değişeceğini biliyoruz. Bu yüzden aldığın dakikaları istediğin zaman kullanabilmeni istiyor, dakikalarını her ay sıfırlamıyoruz. İnekle’den dakika aldıktan sonra o dakikalar bitene kadar senin!

Online Özel Ders: Uygulama için alacağın dakikaları aynı zamanda inekle.com’da özel ders için de kullanabileceğini söylesek? Üstelik uygulamaya kaydettiğin soruları Canlı Ders’te tahtaya da yükleyebilir ve istediğin İnekle öğretmeniyle canlı olarak da çözebilirsin.

Sen İstediğin Zaman Dakika Alırsın: İnekle kart bilgilerini saklamaz ve kartından otomatik olarak satın alma işlemi gerçekleştirmez. Sen ne zaman istersen o zaman dakika alır, sonraki ay kötü bir sürprizle karşılaşmazsın.

Kalite Garantisi: ’Ya sorum kötü çözülürse?’ tedirginliğini ortadan kaldırmak için bir Denetleme Ekibimiz var. İnekle’de çözülen her sorunun kaliteli şekilde çözülmesini çok önemsiyoruz. Bu yüzden her çözümden sonra çözümü değerlendirmeni istiyoruz. 1 veya 2 yıldız verdiğin her soruyu Denetleme Ekibiyle inceliyor ve haklı olduğun değerlendirmelerde probleminin hızlıca çözülmesini sağlıyoruz.

Ayrıca sorduğun soruyu daha önce başka bir öğrencimiz sorduysa ona gönderdiğimiz cevabın aynısını sana göndermiyor, her soruyu senin için, sana özel çözüyoruz.

Öğretmenlerle Mesajlaş: Çözümde anlamadığın bir yer var ve öğretmene bir şeyler sormak isteyebilirsin. İşte tam da bunun için bir mesajlaşma uygulamamız var. İnekle Mesajlaşma uygulamasını indirip sorunu çözen öğretmene mesaj atabilir ve kafana takılan noktaları ondan öğrenebilirsin. Böylece eksik hiçbir nokta olmadan soru çözümünü tamamlayabilirsin.

İnekle Öğretmenleri: Sorularını çözecek İnekle öğretmenlerini Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde okuyan binlerce üniversiteli arasından seçiyoruz. Uygulamaya girecek her öğretmenimiz üç aşamalı bir elemeden geçiyor. Bu sayede sadece soru çözebilen değil; soruyu iyi çözebilen, iletişim, empati becerisi yüksek ve başarılı üniversite öğrencilerini öğretmenlerimiz arasına dahil etmiş oluyoruz.

Sosyal Sorumluluk: İnekle, kaliteli eğitimi her yere ulaştırmak amacıyla kurulmuştur bir projedir. Üniversitelinin çözdüğü sorudan ve anlattığı dersten komisyon almadan bütün kazancı doğrudan üniversiteliye aktarırız.
It is now very easy to solve the questions you cannot do with the Cow with Question and Answer. Prepare for LGS or YKS; Send pictures of the questions you couldn't do and get the answers in your pocket.

Turkey's largest online tutoring platform, cows, question-answer application questions that you can not do with your pocket for longer. After logging in and uploading your minute, you can send a photo in your library, a photo you will take at the moment, or a question that you can enter directly as text, to the Question Pool for resolution. You can send questions to Question Pool After studying at the best universities in Turkey Cows teachers will solve the problem in a comprehensible way and we will send you.

Why Cow and Question & Answer?

Your Minute Does Not Reset Every Month: We know that as the topics you work on change, the number of questions you ask each month will also change. That's why we want you to be able to use your minutes whenever you want, we don't reset your minutes every month. After taking minutes from Nerekle, those minutes are yours!

Online Tutoring: What if we told you that the minutes you will take for practice can also be used for private tutoring on coeurle.com? Moreover, you can upload the questions you recorded in the application to the blackboard in the Live Lesson and solve them live with the Cow teacher you want.

You Get Minutes When You Want: The cow does not store card information and does not automatically make purchases from the card. It takes minutes whenever you want, and you won't have a bad surprise the next month.

Quality Guarantee: We have an Audit Team to eliminate your worry about "What if my question is solved badly?" We attach great importance to the quality solution of every problem solved in Cow. That's why we ask you to evaluate the solution after each solution. We examine each question you give 1 or 2 stars with the Audit Team and ensure that your problem is solved quickly in the evaluations that you are right.

In addition, if another student has asked your question before, we do not send you the same answer we sent him, we solve each question specifically for you.

Message Teachers: There is a place in the solution that you don't understand and you might want to ask the teacher something. Here we have a messaging app for just that. You can download the Nerd Messaging app and send a message to the teacher who solved the problem and learn the points that stuck in your head. Thus, you can complete the question solution without any missing points.

Teachers Cows: Cows teachers will solve the questions we choose to look at thousands of university students in Turkey's best universities. Every teacher who will enter the practice goes through a three-stage elimination. In this way, not only can solve questions; We include successful university students who can solve the problem well, have high communication and empathy skills and are among our teachers.

Social Responsibility: Cow is a project established with the aim of delivering quality education everywhere. We transfer all earnings directly to the university students without taking any commission from the question solved by the university student and the lecture he teaches.
Read more
Collapse
4.5
708 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Hata düzeltmeleri yapıldı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 30, 2020
Size
8.6M
Installs
10,000+
Current Version
1.0.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
MOT Bilişim A.Ş.
Developer
Yalıköy Mah. Servi Burnu Sok. Eski Beykoz Kundura Fabrikası Beykoz Istanbul 34825
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.