inekle soru-cevap / YKS AYT TYT LGS Soru Çözümü

4.8
2.02K reviews
100K+
Downloads
Content rating
Teen
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

İnekle Soru-Cevap ile yapamadığın soruları çözdürmek artık çok kolay. İster LGS’ye ister YKS’ye hazırlan; yapamadığın soruların fotoğrafını gönder, cevabı cebine gelsin.

Türkiye’nin en büyük online özel ders platformu olan İnekle, yapamadığın sorular için Soru-Cevap uygulaması ile artık cebinde. Uygulamaya giriş yapıp dakikanı yükledikten sonra ister kütüphanende olan bir fotoğrafı, ister o an çekeceğin bir fotoğrafı, istersen de doğrudan metin olarak gireceğin bir soruyu, çözülmesi için Soru Havuzuna gönderebilirsin. Sen soruyu Soru Havuzuna gönderdikten sonra Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde okuyan İnekle öğretmenleri sorunu anlaşılır bir şekilde çözecek ve sana gönderecek.

Neden İnekle Soru-Cevap?

Dakikan Her Ay Sıfırlanmaz: Çalıştığın konular değiştikçe her ay soracağın soru sayısının da değişeceğini biliyoruz. Bu yüzden aldığın dakikaları istediğin zaman kullanabilmeni istiyor, dakikalarını her ay sıfırlamıyoruz. İnekle’den dakika aldıktan sonra o dakikalar bitene kadar senin!

Online Özel Ders: Uygulama için alacağın dakikaları aynı zamanda inekle.com’da özel ders için de kullanabileceğini söylesek? Üstelik uygulamaya kaydettiğin soruları Canlı Ders’te tahtaya da yükleyebilir ve istediğin İnekle öğretmeniyle canlı olarak da çözebilirsin.

Sen İstediğin Zaman Dakika Alırsın: İnekle kart bilgilerini saklamaz ve kartından otomatik olarak satın alma işlemi gerçekleştirmez. Sen ne zaman istersen o zaman dakika alır, sonraki ay kötü bir sürprizle karşılaşmazsın.

Kalite Garantisi: ’Ya sorum kötü çözülürse?’ tedirginliğini ortadan kaldırmak için bir Denetleme Ekibimiz var. İnekle’de çözülen her sorunun kaliteli şekilde çözülmesini çok önemsiyoruz. Bu yüzden her çözümden sonra çözümü değerlendirmeni istiyoruz. 1 veya 2 yıldız verdiğin her soruyu Denetleme Ekibiyle inceliyor ve haklı olduğun değerlendirmelerde probleminin hızlıca çözülmesini sağlıyoruz.

Ayrıca sorduğun soruyu daha önce başka bir öğrencimiz sorduysa ona gönderdiğimiz cevabın aynısını sana göndermiyor, her soruyu senin için, sana özel çözüyoruz.

Öğretmenlerle Mesajlaş: Çözümde anlamadığın bir yer var ve öğretmene bir şeyler sormak isteyebilirsin. İşte tam da bunun için bir mesajlaşma uygulamamız var. İnekle Mesajlaşma uygulamasını indirip sorunu çözen öğretmene mesaj atabilir ve kafana takılan noktaları ondan öğrenebilirsin. Böylece eksik hiçbir nokta olmadan soru çözümünü tamamlayabilirsin.

İnekle Öğretmenleri: Sorularını çözecek İnekle öğretmenlerini Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde okuyan binlerce üniversiteli arasından seçiyoruz. Uygulamaya girecek her öğretmenimiz üç aşamalı bir elemeden geçiyor. Bu sayede sadece soru çözebilen değil; soruyu iyi çözebilen, iletişim, empati becerisi yüksek ve başarılı üniversite öğrencilerini öğretmenlerimiz arasına dahil etmiş oluyoruz.

Sosyal Sorumluluk: İnekle, kaliteli eğitimi her yere ulaştırmak amacıyla kurulmuştur bir projedir. Üniversitelinin çözdüğü sorudan ve anlattığı dersten komisyon almadan bütün kazancı doğrudan üniversiteliye aktarırız.
Updated on
May 11, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Location, Personal info and 6 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

Ratings and reviews

4.8
2.02K reviews
Dilara Aktaş
April 21, 2021
I only sign in and try to use this app but app give problem so I delete and upload again. Then I try to sign in but it's say I do bad behavior tinks and dont let me in...Are you serious!? I dont use app how can you ban me I don't know what to say 😡
4 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Anıl Buğra
May 3, 2022
Arkadaşlar sınava hszırlananlar için kessinlikle ama kessinlikle harika bir uygulama sorular yeni nesil ve gayet güzel bir şekilde çözümlü de hemen deneyin bence
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
Ömer AÇAN
March 2, 2022
Yksye hazırlanan birisi olarak söylüyorum efsaneee herkesi ineklemeye davet ediyorum. Ineklemeyen herkese bol şanslar
2 people found this review helpful
Did you find this helpful?

What's new

Bu versiyonla birlikte hem öğretmenlerimizin hem de öğrencilerimizin hesaplarındaki gösterimsel hataları düzelttik ve soru sorma deneyimini iyileştirecek çalışmalar yaptık.
İyi çalışmalar!